Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Aktuāli

  

 

 

Jaunumi

VVV – atkal līderi akcijā “Dabai labu darīt”!
2019. gada 21. maijā

 

16.maijā cerību pilni devāmies uz ZAAO rīkoto konkursu apbalvošanas pasākumu, jo šogad makulatūras vākšanas akcijā “Dabai labu darīt” pārspējām paši sevi, savācot 33989.8 kg, tā izglābjot 635 kokus! Esam līderi, un godam pelnīta 1.vieta!

Pasākums notika  Dabas un tehnoloģiju centrā “URDA”, kur devāmies kopā ar aktīvākajiem akcijas dalībniekiem – Keitiju Kārkliņu (4.a), Montu Peipi (4.c) un Evelīnu Terēzi Stepanovu (5.a). Sandis Rode (1.a), kurš ir otrais aktīvākais makulatūras vācējs skolā, personīgu iemeslu dēļ mums nepievienojās, bet sveicienus saņems mācību gada noslēguma līnijā.

Pasākumu vadīja dabas draugs Māris Olte. Dienas garumā piedalījāmies dažādās interesantās un aizraujošās aktivitātēs, cienājāmies ar gardu zupu (mežā tiešām viss garšo īpaši!), baudījām Artura Gruzdiņa koncertu un priecājāmies par balvām – apmaksātus transporta izdevumus rudens ekskursijai, kā arī dāvanu kartēm no veikala “Depo”.

Paldies visiem akcijas “Dabai labu darīt” dalībniekiem teiksim mācību gada noslēguma līnijā!

Īpašais paldies aktīvākajām klasēm:

2.a klasei -      35 65 kg 

1.b klasei -      32 93 kg

1.a klasei -      27 71 kg

4.c klasei -      27 70 kg

4.a klasei -      27 52 kg

 Paldies SIA ZAAO par pasākumu, jauko atmosfēru un balvām!

 

Sveicam jaunos vieglatlētus!
2019. gada 21. maijā

15.maijā Rūjienas vidusskolas stadionā notika 2.un 3. klašu starpnovadu sacensības vieglatlētikā.Komandu kopvērtējumā abas komandas ieguva 2.vietu.

2.klašu komandā startēja Kate Ozoliņa, Alise Bole, Luīze Hasani, Elēna Eglīte, Elans Eglītis, Raivo Laķis, Edvards Augusts Andžijevskis, Jānis Kaņeps.

Individuāli labākie :

Kate-1.vieta 300m skrējienā un 3.vieta 30m sprintā,

Alise-2.vieta 300m skrējienā un 2.vieta tāllēkšanā,

Luīze-1. vieta tāllēkšanā, Raivo-3.vieta tāllēkšanā.

3.klašu komandā startēja Ieva Jete Jansone, Emīlija Leitlande, Viktorija Saulīte, Paula Roze, Ketrīna Anna Eberharde , Jānis Bindže, Kristaps Skalītis, Mareks Leoke, Kristers Beinars, Laimiņš Mastiņš.

Individuāli labākie :

Emīlija-2.vieta bumbiņas mešanā,

Kristers – 1.vieta bumbiņas mešanā un 1.vieta 60 m skrējienā,

Laimiņš- 2.vieta 500 m skrējienā.

Paldies par palīdzību un atbalstu 10.b klases meitenēm Vanesai Stankevičai un Evelīnai Jeručenokai!

Kustīgu un lustīgu vasaru vēlot

Māra Goba!

TDK "Viesturietis" 60 gadu jubilejas koncerts
2019. gada 20. maijā

Vēlam veiksmi eksāmenos!
2019. gada 16. maijā

Literatūras detektīvs
2019. gada 13. maijā

 

Vai tu zini, kas ir detektīvs? Detektīvs ir cilvēks, kas izpilda uzdevumus- novēro kādu personu, vāc informāciju, meklē atbildes un nodarbojas ar citām nopietnām lietām.

9.maijā Viestura vidusskolas sporta laukumā pulcējās Literatūras detektīvi, lai novērtētu savu paveikto.

 

 

 

Visu mācību gadu 153 sākumskolas skolēni lasīja grāmatas un teksta rindiņās meklēja atbildes uz sarežģītiem jautājumiem. Vai zini, kādā krāsā ir Karlsona acis?  Kas atrodas tumši brūnajā lādē mājas bēniņos? Kas bija noslēpumainais spēlētājs?

Detektīviem neveicās viegli – kāds kļūdījās, citam pietrūka pacietības… Lai saņemtu apliecību un nozīmīti, bija jāizlasa vismaz 3 grāmatas un pareizi jāatbild uz jautājumiem. Apbalvošanas dienā jāpieveic labirints, jāatpazīst savas skolas “slepenie stūrīši”, jāatšifrē vēstījums pierādot, ka detektīvi ir veikli, vērīgi un attapīgi.

Ar dāvanām skolas bibliotēkai un laba vēlējumiem jaunajiem detektīviem bija ieradusies Valmieras integrētās bibliotēkas bērnu nodaļas bibliotekāre Lolita Dreimane, ar kuru ir izveidojusies laba sadarbība. Detektīvi zina, ka “lielajā bibliotēkā” vienmēr palīdzēs iegūt vajadzīgo grāmatu.

 Liels paldies Sākumskolas vecāku domei, kura nežēloja ne laiku, ne līdzekļus, lai svētkus padarītu bagātākus, interesantākus un garšīgākus!

Par Viestura vidusskolas Literatūras detektīvu kluba biedriem šajā gadā tika uzņemti 86 čaklākie un precīzākie lasītāji.

Nākamajā gadā darbu turpināsim.

Pievienojies!

Bibliotekāre Laima Drande