Dambretistu sasniegumi
2018. gada 9. decembrī

Valmieras un starpnovadu skolēnu sporta spēlēs dambretē 2009.g.dzimušo un jaunāko grupā 1.v. Valmieras Viestura vidusskolas 1.komandai: Pēteris Kripans, Marks Miks Miķelsons, Marta Vaļģe, Denija Kemze. Startējot ārpus konkursa, 3.rezultātu izcīnīja Valmieras Viestura vidusskolas 2.komanda: Markuss Strazdiņš-Stradiņš, Elans Eglītis, Emīlija Klapare, Herta Zilberte.

2006.g.dzimušo un jaunāko grupā 1.v. Valmieras Viestura vidusskolas komandai: Roberts Naudiņš, Laimiņš Mastiņš, Anna Bērtulsone, Arta Emīlija Bite.

Treneris Uldis Ābeltiņš

Skaļās lasīšanas sacensības Viesturskolā
2018. gada 5. decembrī

Skaļās lasīšanas sacensības Viesturskolā

Rudens 5.,6. klašu skolēniem atnesa iespēju piedalīties “Nacionālās skaļās lasīšanas sacensībās”. Un jau 4. decembrī 15 veiksmīgākie pulcējās Valmieras Viestura vidusskolas kamīnzālē, lai pierādītu sevi un iepriecinātu klātesošos konkursa 1. kārtā.

Grāmatu izvēle bija daudzveidīga. Skolēni skaļi lasīja fragmentus gan no visiem zināmiem, gan nesen izdotiem darbiem.

Dalībniekos ieklausījās un uzstāšanos vērtēja Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas bibliotekāre Lolita Dreimane , Viestura vidusskolas direktora vietniece izglītības jautājumos Zane Bērziņa un bibliotekāre Laima Drande.

Žūrija vērtēja lasītāja grāmatas izvēli, dikciju, lasīšanas tempu un prasmi emocionāli aizraut klausītājus.

Visi dalībnieki parādīja ļoti labu sniegumu, un sīvā konkurencē tiesības piedalīties konkursa 2. kārtā ieguva Denīze Allika (5.b), Kate Krieviņa (5.c) un Ralfs Frīdvalds (6.b).

Lai veicas, pārstāvot Viesturskolu reģionālajās sacensībās!

Bibliotekāre Laima Drande

Par pusdienu cenām.
2018. gada 4. decembrī

Sakarā ar jauno skolas iepirkuma līgumu, paziņojam, ka no 2018. gada 1. decembra mainīsies pusdienu cena.
1. - 4. klase - 1.42 Eur
5. - 12. - 1.65 Eur

Skolniekiem, kuriem brīvpusdienām  piešķirta 30 %  atlaide – 1.15 EUR

Latvijas proklamēšanas 100. gadadienai veltītā svētku koncerta "Rakstā ritu.." atskats
2018. gada 29. novembrī

Pirmās “ugunskristības”
2018. gada 28. novembrī

Š.g. 24. novembrī arī mūsu skolas jaunie uzņēmēji piedalījās Reģionālajā SMU (skolēnu mācību uzņēmums) pasākumā “CITS BAZĀRS” Valmierā, tirdzniecības centrā “Valleta.”

Startēja 4 uzņēmumi :

• KK SHOP" – apģērba dizaineres.
  • perla’tite” – pērļu kroņu veidotājas.
  • “SSL systems” – pasākumu tehniskās nodrošināšanas pakalpojuma sniedzēji.
  • ,,Bees of flame" – dabīgā vaska svecīšu ražotāji.

Ir iegūta pirmā pieredze, saņemti pirmie pasūtījumi un apbalvojumi. Šoreiz žūrijas balvu par veiksmīgāko reklāmas kampaņu ieguva “SSL systems” – Roberts Cipruss (11.b) un Ilvars Čukurs (11.c), “Austris” veikalu tīkla vadītājas simpātijas balvu saņēma “perla’tite” – Līva Ejuba(11.c) un Elza Skutāne (11.c).

Lepojamies ar to, ka uzņēmums “perla’tite” izturēja konkursu (~400 pieteikumi uz 170 vietām) un saņēma ielūgumu dalībai skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākumā “CITS BAZĀRS 2018” 8.decembrī, Tirdzniecības centrā “Domina Shopping” Rīgā.

Vēlam radošas idejas un veiksmi arī turpmāk!

Skolotāja Ina Grāvīte