Lepojamies!
2019. gada 19. jūnijā

TDK "Viesturietis" 60 gadu jubilejas koncerts
2019. gada 13. jūnijā

1.jūnija pievakarē Valmieras kultūras centrā Viestura vidusskolas tautas deju kolektīvs "Viesturietis" svinēja savu 60 gadu jubileju. Emociju pārpilnajā koncertā “Dar’ man, tēvis, pastaliņas” tika izdejotas skaistākās latviešu tautas dejas, fantastiskās kokles pavadībā izdziedāta skolas himna, sumināti tie, kuru vadībā “Viesturietis” darbojies jau 60 gadus . Jubilejas koncerts jau atkal saveda kopā tos kuriem sirdī mīļa deja un Viesturskola, lielo Valmieras kultūras centra skatuvi piepildīja starojoši viesturieši, gan tie, kuri vēl mācās, gan tie, kuri skolu jau absolvējuši, lai kopā radītu svētkus paši sev!

Milzīgs paldies absolventiem, kuri nežēloja svētdienas, lai kopīgiem spēkiem apgūtu dejas, paldies arī mazajiem “Viesturieša” dejotājiem un viņu vecākiem! Paldies visiem, kuri palīdzēja šim skaistajam notikumam būt un izdoties!

Tautas deju kolektīva “Viesturietis”  vadītāja Arta Stikāne

Skolas formas
2019. gada 11. jūnijā

Valmieras Viestura vidusskolā ir vienota stila korporatīvais apģērbs 1.-4.klašu skolēniem – Valmieras Viestura vidusskolas formas, kuras piedāvā 2 ražotāji – HEBE un skolasforma.lv.

HEBE aicina iegādāties skolas formu internetveikalā www.hebe.lv

Pasūtījumi, kas tiks veikti no 10.jūnija līdz 30.jūnijam, varēs izņemt no 2019.gada 15.augusta.

Skolasforma.lv piedāvā iegādāties formas internetveikalā www.skolasforma.lv ar 10% atlaidi - atlaižu kods SKOFO19. Īpašais piedāvājums spēkā līdz 15.jūnijam! Kampaņas laikā pasūtītās skolas formas tiks piegādātas uz skolu līdz 20.augustam.

Informējam, ka par mazu palikušās skolas formas varat atdāvināt, notirgot vai iemainīt izmantojot FB grupu: https://www.facebook.com/groups/vvvskolasformutirdzins/, vai atdāvināt skolai, sazinoties ar vecāku domes pārstāvjiem.

Lai visiem izdevusies vasara un uz tikšanos 1.septembrī, kad lepni par savu Viesturskolu, ieradīsimies tērpušies svētku skolas formās, lai satiktos jaunajā 2019./2020. m.g.!

Sākumskolas vecāku dome

Dārza svētki un Labdarības nedēļa 2019
2019. gada 7. jūnijā

Pēdējo mācību gada nedēļu Viesturskolā aizvadījām aktīvi. Tā kā janvārī nerealizējām 20 gadus seno skolas tradīciju  – Labdarības nedēļu -, apvienojām to ar salīdzinoši jauno skolas iedibināto pasākumu – Dārza svētkiem. Visu nedēļu pavadījām ģimenes zīmē. Pasākumu kopums “VVV par ģimenēm” iezīmēja skolas vērtības, deva iespēju par tām padomāt ikvienam, kurš piedalījās kādā no aktivitātēm, vai tas būtu Labdarības tirdziņš, vai vēstule vecākiem, vai svētku koncerts.

Dārza svētku dienā pulcējāmies kopā, lai piedalītos dažādās aktivitātēs, par ko bija parūpējušies VVV skolēnu pašpārvaldes jaunieši un Sākumskolas vecāku domes pārstāvji. Aktivitāšu laikā bija iespēja ziedot šī gada labdarības mērķim, atbalstot sabiedriskā labuma biedrību “Ģimenes šūpulis”- vietu, kur dzimst ģimene.

Svētku koncerts aizritēja neformālā un ģimeniskā gaisotnē, uzstājās viesturieši, kuri bija pieteikuši savus priekšnesumus koncertam, skolas kori, deju grupa “Minerva”, skolas ansambļi. Īpaši sirsnīgi bija ģimeņu priekšnesumi – dziesma “Dzeltenās kurpes”, ko izpildīja Mariuss Grencis (2.c) ar savu mammu un “Nepareizā dziesma”, ko   mums ļāva baudīt Jansonu ģimene pilnā sastāvā. Prieks, ka bija klašu priekšnesumi – 1.b, 3.b un 4.c, kur piedalījās visa klase. Koncertu vadīja viesturiešu ģimenes: skolotāja Inese Barce ar meitām, Jansonu, Bērziņu, Upīšu, Šmitu, Baranovu, Fogeļu, Jurku ģimenes, māsas Ziemanes, Segliņu bērni, Viesturs un Tīna Gobas,  māsas Stoleres, Aivita un Roberts Ciprusi, māsas Veides, brāļi Viļumi, Katrīna un Jēkabs Vagari, māsas Dakses, māsas Peipes, brāļi Bāliņi, Dominiks un Sofija Urbanoviči, Elizabete, Jēkabs un Gustavs Ločmeļi. Koncertu noslēdza Līga Gacka ar meitu Alisi, paziņojot Labdarības nedēļā saziedoto naudas summu un novēlot skaistiem, ģimeniskiem piedzīvojumiem bagātu vasaru.

Labdarības nedēļā saziedojām 650 eiro, kas tika nodoti

biedrībai “Ģimenes šūpulis”, lai atbalstītu tās ģimenes, kurām pašreiz tas ir ļoti vajadzīgs.

Paldies visiem, kas padarīja mācību gada pēdējo nedēļu saulaināku un sirdssiltāku!

Direktora vietnieces audzināšanas jomā Simona Šmidte un Līga Gacka

ZZ čempionāts
2019. gada 4. jūnijā

25.maijā Ropažos, sporta kompleksā “333’’, notika ikgadējais skolēnu sacensību “ZZ čempionāts” fināls. Tajā piedalījās arī mūsu skolas 11.b un 10.c klase. Čempionāta organizatori bija parūpējušies par dažādām, interesantām aktivitātēm –  rāpšanos alpīnisma sienā, šķēršļu joslu uz ūdens, kartingiem un citiem pārbaudījumiem –, kas saliedēja klasi un parādīja , cik daudzi  cilvēku kopā var paveikt vienu uzdevumu,un arī deva iespēju pārvarēt bailes. Aizvadītā sestdiena bija jautri pavadīta - gandrīz kā mazā festivālā kopā ar klasi. Neiztika arī bez mūziķiem – vidusskolas klašu fināla noslēgumā uzstājās reperis Ozols.

Paldies organizatoriem un klasesbiedriem par jauko dienu un darbu, kas tika ieguldīts, lai tiktu līdz finālam!

11.b klases skolniece

Izolde Bernadeta Ozoliņa