Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Lepojamies!
2019. gada 6. decembrī
Valmieras pilsētas un novadu apvienības 10.-12. klašu izglītojamo angļu valodas olimpiādē augsti sasniegumi viesturiešiem.
1.vieta Lāsma Šēnberga (12.b klase)

3.vieta Elizabete Lekse (10.b klase)

Atzinība Mārtiņš Lūsis ( 11.b klase)

Elizabete Lekse un Lāsma Šēnberga 6.decembrī Valmieras Viestura vidusskolu pārstāvēs angļu valodas valsts 49.olimpiādes 3.posma 1.kārtā.

Veiksmi un labus rezultātus arī turpmāk!
Teātra festivāls Kauņā
2019. gada 26. novembrī

"Labrīt, stiprā, neatkārtojamā, brīnumskaistā Latvija! Daudz laimes Tev 101. dzimšanas dienā!" - tā viesturieši vēlā nakts stundā, stāvot pie Brīvības pieminekļa ar aizdegtām svecītēm rokās un patriotisku sajūtu sirdī.
18. novembra naktī devāmies uz Kauņu, kur norisinājās Lietuvas Starptautiskais teātra festivāls "VIVO AVANSCENA 2019". Tur spēlējām V.Šekspīra lugu "Sapnis vasaras naktī".Pēc izrādes jutāmies,kā Holivudas zvaigznes,jo uzreiz tikām ierauti televīzijas filmētā preses konferencē,kur dzirdējām gan uzslavas, gan komentārus .Neskatoties uz to, ka lietuviešiem daiļdarbu saprast bija daudz grūtāk valodas barjeras dēļ, festivāla organizators - aktieris un režisors Tomass Erbrēderis- ar labiem vārdiem neskopojās, slavēdams izrādes atmosfēru, ritmu ,enerģiju un komandas garu . Guvām iespēju arī vērot mūsu kaimiņu- lietuviešu un poļu - iestudētās izrādes. Tās ir savdabīgas un atšķirīgas no tām, kādas esam pieraduši redzēt pie mums, Latvijā. Galvenais akcents ir kustība, izteiktā mīmiku un grims. Pat, ja performancei "nogrieztu skaņu" , būtu viegli saprast un uztvert sižetu. Visas izrādes pieteica mīmi ar spilgtiem un nepārprotamiem žestiem, spēcīgo enerģiju, vienotu komandas garu.

  

  
Pateicamies lietuviešiem par sirsnīgo un laipno uzņemšanu, izmitināšanu četrzvaigžņu viesnīcā, un pats galvenais - uzaicinājumu uz festivālu arī nākamgad! Protams, arī mēs gaidām viņus ciemos uz teātra festivālu "...un es iešu un iešu..."

Līva Ejuba,Samanta Bārupe 12.c klasē

VVV aicina uz labdarības izrādi “Sapnis vasaras naktī”
2019. gada 22. novembrī

 

Aicinām ikvienu sadoties rokās un palīdzēt! Valmieras Viestura vidusskolas absolventam Robertam Jurkam gada vecumā ārsti diagnosticēja bērnu cerebrālo trieku un prognozēja, ka viņš nekad nestaigās un nerunās. Taču vecāku beznosacījumu mīlestība, paļaušanās uz augstāku spēku vadību un pāri visam – smags darbs ļāvis sasniegt savulaik neticamo. Roberts ne vien runā un spēj patstāvīgi pārvietoties, bet arī ar lieliskām sekmēm absolvējis teātra klasi Viesturskolā. Viņš lolo sapņus par karjeru sporta žurnālistikā, bet tagad Robertam ir nepieciešama palīdzība - 13 000 EUR - tik lielas izmaksas ir paredzētajai kāju operācijai Minhenē, lai uzlabotu jaunieša spējas staigāt. 

Viesturskola aicina atbalstīt Robertu un noskatīties izrādi “Sapnis vasaras naktī”, kas iestudēta par godu V.Šekspīra 555 jubilejai.

27.novembrī plkst. 15.00 Valmieras kultūras centrā

 Uz izrādi aicinām ikvienu interesentu!

Izrādes radošās komanda – režisori Roberts Segliņš un Inese Ramute, horeogrāfe Linda Mīļā, grims - Inga Kraukle, tērpi – Līva Ejuba, māksliniece – Īrisa Ozola, gaisma - Roberts Cipruss.

Ieeja par ziedojumiem 2 EUR apmērā

 

P.s. Viesturiešu sirdsdarbs izdevies - labdarības izrādē saziedoti 850 eiro.

Afiša
2019. gada 22. novembrī

 

Viesturiešiem sudrabs
2019. gada 21. novembrī

Šā gada 20.novembrī VOC sporta zālē norisinājās Valmieras pilsētas un novadu sporta spēles florbolā, kurās ar panākumiem startēja mūsu skolas ,,B’’ grupas zēnu komanda. Ar  četrām uzvarām apakšgrupu turnīrā Viesturskolas puiši ieguva tiesības spēlēt pusfinālā, kurā ar rezultātu 4:3 tika pārspēta spēcīgā Kocēnu pamatskolas komanda. Finālā par 1. vietu bija jāsacenšas ar Pārgaujas valsts ģimnāzijas puišiem. Diemžēl šoreiz nācās piekāpties ar rezultātu 0:2 un samierināties ar sudraba godalgām. Komandas vārtus braši sargāja Ralfs Rafaels Lapinskis un Lauris Knoks, bet uzbrukumā un aizsardzībā lielisku un rezultatīvu spēli demonstrēja Tomass Bāliņš, Pauls Odins Šmits, Erlends Melecis, Kārlis Dūmiņš, Rendijs Veikšāns, kuriem veiksmīgi palīdzēja Markuss Īzars, Dāvis Karitons, Uvis Gudaņecs, Kārlis Kaņeps un Tomass Baldiņš.

Apsveicam puišus ar šo panākumu!

Sporta skolotājs Atis Jākobsons