Olimpiskā diena
2017. gada 15. septembrī

22.septembrī Valmierā un visā Latvijā norisināsies Olimpiskā diena!

Olimpiskās dienas 2017" devīze ir "Sporto svaigā gaisā" Valmieras pilsētas pašvaldība aicina Valmieras skolas piedalīties šajā pasākumos, organizējot to savā skolā.

Veiksmīgai dalībai "Olimpiskā diena 2017" pasākumā apgūstam vingojumu kompleksu

Dabas klase
2017. gada 7. septembrī

Lai iedvesmotu ģimenes un draugus kopā saturīgi pavadīt laiku brīvā dabā, sestdien, 9.septembrī, plkst.11.00–13.00 Atpūtas parka topošajās atpūtas vietās (Gaujas krasta posmā starp Vanšu tiltu un Kazu krācēm) notiks “Dabas klase”. Tās laikā ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties izglītojošās aktivitātēs par dabas kopsakarībām.

"Dabas klase" tiek organizēta, piedaloties Latvijas Dabas muzeja entomologam Jānim Dreimanim, sadarbībā ar Ekoskolu – Valmieras 2.vidusskola un Valmieras Viestura vidusskola –  jauniešiem.

Uz pasākumu aicinām galvenokārt ģimenes ar bērniem.

Pirmklasnieki
2017. gada 4. septembrī

Sveicam
jaunos VIESTURIEŠUS
mūsu pulkā!

1.a klase, audzinātāja Agija Kārkliņa

1.b klase, audzinātāja Inese Baranova

1.c klase, audzinātāja Sandra Baumane

Audzināšanas stundu kabineti
2017. gada 31. augustā

Dienesta viesnīcas
2017. gada 26. augustā

Iekārtošanās un līgumu slēgšana (līgumu slēdz vecāki)

dienesta viesnīcās

Ausekļa ielā 25 c un J.Enkmaņa ielā 14

notiks 31.augustā no plkst.13.00.

Līdzi ņemam personīgās lietošanas mantas
(segas, spilveni, gultas veļa, trauki, personīgās higiēnas lietas, u.c).

Ausekļa ielā 25.c sanāksme skolēniem
par drošības un iekšējās kārtības noteikumiem 31.augustā plkst.17.00