XII bērnu un jauniešu teātru festivāls
2019. gada 19. aprīlī

Pīters Pens
2019. gada 18. aprīlī

“Nekurnekadzeme – visa vienos brīnumos! Tur ir laumiņas un indiāņi, citreiz pirāti, kas dzīvo apburtos kuģos, bet ar pirātiem cīnās prinči!  Brīnumiem Nekurnekadzemē nav ne gala, ne malas, bet brīnumaināks par visiem brīnumiem, protams, ir…”

To ir iespējams uzzināt 5.-12.klašu teātra “Sprīdītis” iestudētajā izrādē “Pīters Pens”, kas savu pirmizrādi piedzīvoja 11.aprīlī.

Mēs katrs reizi pa reizei vēlamies atgriezties bērnības fantāziju pasaulē - lidināties kopā ar laumiņām, vērot krāšņās nāriņas vai cīnīties īstā kaujā ar pirātiem! Šajā fantāziju pasaulē mūs aicina Pīters Pens kopā ar draugiem. Izrāde ir stāsts par bērnu izdomu pasauli, kas nekad nebeidzas un ikvienu spēj aizvest piedzīvojumu pasaulē. Tā aicina skatītājus noticēt brīnumiem - lidošanai, zvaigznēm, burvju putekļiem un ticības spēkam. Tomēr laba mācība ir arī tā, ka no brīnumpilnās zemes jāatceras laicīgi atgriezties mājās pie tuviniekiem. Iestudējums neiztiek arī bez dejām un īpašiem specefektiem, kas palīdz mazajiem aktieriem kā maziem, tā arī lieliem atgādināt, ka pa jokam taču ir tas pats, kas pa īstam!

Šī izrāde nebūtu tapusi tik brīnumu pilna bez radošās komandas – režisores Līgas Gackas, horeogrāfes Lindas Mīļās, grimētājas Ingas Kraukles, gaismotāja Roberta Ciprusa, skaņu meistara Guntara Aizupieša.

Paldies par atbalstu izrādes tapšanā arī Robertam Segliņam, Mārim Kaņepam un Īrisai Ozolai!

Lai izdodas sajust brīnumaino stīgu pieskārienu un neaizmirst, ka “pa jokam ir tas pats, kas pa īstam!”

“Vēl vajadzīgi laumiņu burvju putekļi [..] Tagad nevar nesanākt. Lidosim kopā!”

Vendija (Izolde Bernadeta Ozoliņa)

Panākumi sportā
2019. gada 18. aprīlī

17. aprīlī Valmieras pamatskolā spēkiem mērojās 3.klašu skolēni, pierādot sevi veiklības stafetē un tautas bumbā. Mūsu skolas komanda izcīnīja 1.vietu veiklības stafetē un 2. vietu tautas bumbā.

Komandā startēja: Kate Ozoliņa (2.c klase), Rūta Jansone (3.a), Alma Kaķe (3.a), Marta Vaļģe (3.b), Emīlija Leitlande (3.c), Ieva Jete Jansone (3.c), Vikrotija Saulīte (3.c), Mareks Leoke (3.a), Kristaps Skalītis (3.c), Markuss Strazdiņš-Stradiņš (3.b), Ričards Paeglis-Vilseons (3.b), Laimiņš Mastiņš (3.c), Hugo Vilciņš (3.c)

Paldies arī 11.b klases meitenēm par sadarbību gatavojot skolēnus sacensībām!

Lepojamies!

Sporta skolotāja Māra Goba

Lepojamies ar sākumskolēniem!
2019. gada 15. aprīlī

Šis mācību gads bijis ražīgs mūsu sākumskolēniem. Visaugstākos  panākumus sasnieguši trešo klašu skolēni.

Jēkabs Vagars (3.b) Valmieras un starpnovadu matemātikas olimpiādē ieguva 3.vietu;

Latviešu valodas olimpiādē 1.vieta Katrīnai Gailītei (3.c), 2.vieta Melānijai Ruskai, Atzinība Katei Spolītei (abas 3.b). Izsakām pateicību skolotājām Gunai Gailei un Inetai Krieviņai!

Skolas mērogā savus spēkus olimpiādē pārbauda skolēni jau no pirmās klases. Mūsu labākie:

1.klašu kombinētā olimpiāde:

1.vietā –      Herta Zilberte (1.a)

2.vietā –      Jurģis Eglājs (1.c)

3.vietā –      Aleksejs Ubeiko (1.c)

2.klašu kombinētā olimpiāde:

1.vieta –       Rūta Saulīte (2.a)

Elīza Veinberga (2.a)

2.vieta –       Luīze Hasani (2.c)

3.vieta –       Madara Plaude (2.b)

Mariuss Grencis (2.c)

3.klašu matemātikas olimpiāde:

1.vieta –      Jēkabs Vagars (3.b)

2.vieta –      Laimiņš Mastiņš (3.c)

3.vieta –      Alma Kaķe (3.a),

Atzinība –    Katrīna Gailīte (3.c)

Elīza Jursone (3.c)

3.klašu latviešu valodas olimpiāde:

1.vieta –      Melānija Ruska (3.b)

2.vieta –      Kate Spolīte (3.b)

3.vieta –      Katrīna Gailīte (3.c)

Atzinība –    Alma Kaķe (3.a)

Ieva Jete Jansone (3.c)

Rūta Jansone (3.a)

4.klašu matemātikas olimpiāde:

1.vieta –      Kerija Mugina (4.c)

2.vieta –      Viesturs Goba (4.b)

3.vieta –      Adrians Zariņš (4.a)

Atzinība –    Enija Semeņuka (4.c)

4.klašu latviešu valodas olimpiāde:

1.vieta –      Dāvis Bāliņš (4.b)

2.vieta –      Viesturs Goba (4.b)

3.vieta –      Estere Sprince (4.a)

Atzinība –    Nora Silava (4.a)

Toms Baltgailis (4.c)

Keitija Busule (4.c)

Neapstājieties pie sasniegtā! Izvirziet jaunus mērķus! Droši un neatlaidīgi dodieties uz tiem!

Sākumskolas skolotāju MK vadītāja Anda Dubulte

Lepojamies!
2019. gada 11. aprīlī

Valmieras pilsētas un novadu apvienības Latviešu valodas un literatūras 6.klašu olimpiādē uz goda pjedestāla arī mūsējie.

1.vieta Paulīna Jansone

2.vieta Kristena Deine