Previous
  • Skola
    Skola

    Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

    Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

    Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

  • Teātris
    Teātris
    1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
  • Skolēni
    Skolēni

    Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

    Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Skolas 3. – 4. klašu skolēnu matemātikas olimpiāde
2018. gada 6. februārī

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti 3.-4. klašu skolēniem.

1. vieta    

Anna Segliņa (3.a klase)

Roberts Naudiņš (3.b klase)

Nils Cakars (4.a klase)

Jēkabs Kaķis (4.b klase)

2. vieta

 Adrians Zariņš (3.a klase)

Adrians Frinds (4.c klase)

3. vieta  

Roberts Pūcītis (3.c klase)

Denīze Allika (4.b klase)

 

Vēlam veiksmi Valmieras pilsētas un novadu apvienības matemātikas olimpiādē!

 

Paldies skolotājām Andai Dubultei,
Signei Niedrītei, Gitai Baltai, Aijai Bērziņai, Vinetai Šmitei, Santai Priedei!

 

Sākumskolas MK vadītāja I. Krieviņa

Sveicam VVV sākumskolas skatuves runas laureātus!
2018. gada 1. februārī

Sveicam VVV sākumskolas skatuves runas laureātus!

1. klašu grupā

1.vieta – Līva Rēzija Vanaga (1.a)

2. vieta – Alise Bole (1.c), Elīza Veinberga (1.a)

3. vieta – Elans Eglītis (1.b), Estere Alise Melberga (1.c), Terēze Reņģe (1.b)

 

2. klašu grupā

1.vieta – Melānija Ruska (2.b)

2.vieta – Ieva Jete Jansone (2.c), Rūdolfs Krūze (2.a)

3.vieta - Rūta Jansone (2.a), Gabriela Grīnberga (2.a), Jēkabs Vagars (2.b)

 

3. klašu grupā

1.vieta – Kerija Mugina (3.c)

2.vieta – Alekss Vingris (3.a), Beāte Brence (3.c)

3.vieta – Alise Ķirse (3.a), Nora Silava (3.a), Ance Līva (3.b)

 

4. klašu grupā

1.vieta – Valters Kārlis Purmalis (4.c), Annija Bauģe (4.a)

2.vieta – Denīze Allika (4.b), Sabīne Veide (4.a),

3.vieta – Lelde Ķikse (4.c), Agate Rota Priede (4.a)

 

Paldies visiem 38 konkursa dalībniekiem un viņu skolotājām!

Paldies skolotājai Inetai Krieviņai!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka

Sveicam skolas skatuves runas konkursa uzvarētājus!
2018. gada 1. februārī

Sveicam skolas skatuves runas konkursa uzvarētājus!

 

1. vieta

Rūdolfs Segliņš 5.a kl.

Laura Alise Kjaspere 7.a kl.

Anna Matule 11.c kl.

 

2. vieta

Jurģis Segliņš 5.a kl.

Ralfs Frīdvalds 5.b kl.

Mikuss Grīnbergs 7.b kl.

Justīne Kate Jansone 10.b kl.

Kaspars Rozītis 10.c kl.

 

3. vieta

Alīsija Bērziņa 5.b kl.

Rūta Paula Miķelsone 6.a kl.

Elīza Terēze Lezdiņa 7.b kl.

Amanda Liepiņa 8.a kl.

Ance Frinda 8.b kl.

Elīna Bombaka 10.b kl.

Izolde Bernadeta Ozoliņa 10.b kl.

Undīne Maurīte 11.c kl.

 

Atzinība

Eneila Lucava 6.a kl.

Latviešu valodas un literatūras MK

Skolas matemātikas olimpiāde
2018. gada 31. janvārī

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti 9.-12. klašu skolēniem.

Skolas matemātikas olimpiāde notika 18. janvārī, piedalījās 24 skolēni.

 

1. vieta    

Anda Bišofa (9.c klase)

Karīna Veide(10.b klase)

Jānis Ralfs Garais(11.b klase)

Armands Dukurs (12.b klase)

 

2. vieta    

Rainers Strads (9.b klase)

Artūrs Skrastiņš (10.b klase)

Rūdolfs Pauders (10.c klase)

Elizabete Ločmele (11.b klase)

 

3. vieta    

Mārtiņš Lūsis (9.c klase)

Svens Līrmanis- Krūmiņš (9.b klase)

Aļina Parfjonova (11.c klase)

 

Atzinība    

Ance Eva Ragaine (11.b klase)

Lana Sniedzāne (11.c klase).

 

Matemātikas skolotājas A. Rebinka, I. Segliņa, G. Līrmane.

Vēstures olimpiāde.
2018. gada 31. janvārī

Sveicam Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadu 9. un 12. klašu vēstures olimpiādes 2. posma

1. vietas ieguvēju – Sindiju Puriņu (12.b)

3. vietas ieguvēju – Svenu Līrmani – Krūmiņu (9.b)

 

Izsakām pateicību par skolas goda aizstāvēšanu olimpiādē

Mārtiņam Zvackim (12.c)

Dārtai Beātei Miķelsonei (9.a)

Madaram Lapiņam (9.a)

Sintijai Gulbei (9.c)

 

Vēstures skolotājas Ina Grāvīte, Anna Gammeršmidte.