Informācija

BIBLIOTĒKA SLĒGTA!

(Notiek eksāmens informātikā!)

Jūnijā bibliotēka lasītājiem atvērta 9.00 - 14.00

VVV – atkal līderi akcijā “Dabai labu darīt”!
2019. gada 21. maijā

16.maijā cerību pilni devāmies uz ZAAO rīkoto konkursu apbalvošanas pasākumu, jo šogad makulatūras vākšanas akcijā “Dabai labu darīt” pārspējām paši sevi, savācot 33989.8 kg, tā izglābjot 635 kokus! Esam līderi, un godam pelnīta 1.vieta!

Pasākums notika  Dabas un tehnoloģiju centrā “URDA”, kur devāmies kopā ar aktīvākajiem akcijas dalībniekiem – Keitiju Kārkliņu (4.a), Montu Peipi (4.c) un Evelīnu Terēzi Stepanovu (5.a). Sandis Rode (1.a), kurš ir otrais aktīvākais makulatūras vācējs skolā, personīgu iemeslu dēļ mums nepievienojās, bet sveicienus saņems mācību gada noslēguma līnijā.

Pasākumu vadīja dabas draugs Māris Olte. Dienas garumā piedalījāmies dažādās interesantās un aizraujošās aktivitātēs, cienājāmies ar gardu zupu (mežā tiešām viss garšo īpaši!), baudījām Artura Gruzdiņa koncertu un priecājāmies par balvām – apmaksātus transporta izdevumus rudens ekskursijai, kā arī dāvanu kartēm no veikala “Depo”.

Paldies visiem akcijas “Dabai labu darīt” dalībniekiem teiksim mācību gada noslēguma līnijā!

Īpašais paldies aktīvākajām klasēm:

2.a klasei -      35 65 kg

1.b klasei -      32 93 kg

1.a klasei -      27 71 kg

4.c klasei -      27 70 kg

4.a klasei -      27 52 kg

Paldies SIA ZAAO par pasākumu, jauko atmosfēru un balvām!

Sveicam jaunos vieglatlētus!
2019. gada 21. maijā

15.maijā Rūjienas vidusskolas stadionā notika 2.un 3. klašu starpnovadu sacensības vieglatlētikā.Komandu kopvērtējumā abas komandas ieguva 2.vietu.

2.klašu komandā startēja Kate Ozoliņa, Alise Bole, Luīze Hasani, Elēna Eglīte, Elans Eglītis, Raivo Laķis, Edvards Augusts Andžijevskis, Jānis Kaņeps.

Individuāli labākie :

Kate-1.vieta 300m skrējienā un 3.vieta 30m sprintā,

Alise-2.vieta 300m skrējienā un 2.vieta tāllēkšanā,

Luīze-1. vieta tāllēkšanā, Raivo-3.vieta tāllēkšanā.

3.klašu komandā startēja Ieva Jete Jansone, Emīlija Leitlande, Viktorija Saulīte, Paula Roze, Ketrīna Anna Eberharde , Jānis Bindže, Kristaps Skalītis, Mareks Leoke, Kristers Beinars, Laimiņš Mastiņš.

Individuāli labākie :

Emīlija-2.vieta bumbiņas mešanā,

Kristers – 1.vieta bumbiņas mešanā un 1.vieta 60 m skrējienā,

Laimiņš- 2.vieta 500 m skrējienā.

Paldies par palīdzību un atbalstu 10.b klases meitenēm Vanesai Stankevičai un Evelīnai Jeručenokai!

Kustīgu un lustīgu vasaru vēlot

Māra Goba!

TDK "Viesturietis" 60 gadu jubilejas koncerts