Sprīdītis atgriežas uz VVV skatuves!
2018. gada 5. aprīlī

Manuprāt, ikviens viesturietis zina stāstu par vienu no mūsu skolas talismaniem – Sprīdīti. Šogad, 29.martā, pēc 10 gadu pārtraukuma mūsu skolā tas ir atdzimis no jauna 5.-12.klašu teātra izrādē “Sprīdītis”.

Izrāde veidota pēc Annas Brigaderes pasaku lugas “Sprīdītis” motīviem un mums vēsta par nemainīgām vērtībām. Lai arī kur plašajā pasaulē mēs dotos, mūsu pašu mājās ir vislabāk un tur mūs sagaida vissirsnīgāk. Izrāde lieliski ataino arī teicienu “mazs cinītis gāž lielu vezumu”- mūsu mazais un izturīgais Sprīdītis (Jurģis Segliņš)  izrādē patiešām gāž lielu vezumu, pārvarēdams grūtības un līdz ar to arī parādīdams, ka dzīvē galvenā nav manta vai tituls, bet gan mērķtiecība, nesavtība un laba griba. Izrādei spilgtu odziņu un enerģiju piedod dziesmas un dejas, kas ļauj vēl vairāk iejusties šajā stāstā un spilgtāk piedzīvot Sprīdīša ceļojuma notikumus.

Liels paldies jāsaka radošajai komandai, kura palīdzējusi tapt šai izrādei – režisorei Līgai Gackai, horeogrāfei Agnesei Lutcei, kostīmu māksliniecei Īrisai Ozolai, grimētajai – Ingai Krauklei, vokālajai pedagoģei Ilzei Jansonei, gaismotājam Robertam Ciprusam, skaņu meistaram Guntaram Aizupietim. Paldies par atbalstu izrādes tapšanā arī Robertam Segliņam, Gunāram Verovkinam un Mārim Kaņepam!

Nu kā tad tajā pasaulē iet? No tālienes izskatās diez kā, bet, kad pieiet klāt, pavisam citādi. Nu tā kā pasakā par Sprīdīti – mazo un ņipro puisēnu, kurš aicina ikvienu piedzīvot ceļojumu laimīgās zemes meklējumos. Kur tad ir tā laimīgā zeme?  Nāc, piedzīvo un uzzini!

Mēs, 5.-12. klašu teātra “Sprīdītis” dalībnieki un radošā komanda, ar šo izrādi sveicam mūsu Latviju simtgadē un mūsu skolas teātri “Sprīdītis” 60 gadu jubilejā!

“Virs galvas mūžīgs Piena Ceļš

Un mūžīgs ceļš zem kājām,

Tas ved uz zemi laimīgo,

Un izrādās - uz mājām.”   (M.Zālīte)

Izolde Bernadeta Ozoliņa (10.b)

Viesturskolas kori pierāda sevi
2018. gada 5. aprīlī

Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu
koru konkursā
Valmieras Viestura vidusskolas
5. - 8. klašu korim un 9. - 12. klašu jauktajam korim
I pakāpe.

SVEICAM!

Superziķeris 2018
2018. gada 30. martā

Valmieras
Superziķeris 2018
viesturietis
Enzo Ābele

SVEICAM!

Viesturietis un Viesturiete 2018
2018. gada 26. martā

Viesturietis un Viesturiete 2018

Finālisti

Izvēlies savus divus kandidātus līdz 10. aprīlim!

Balsojumu ir iespējams veikt mājās, ar savu datoru vai mobilo telefonu izmantojot vienu, unikālu IP adresi, nodrošinot iesniegto balsu ticamību.

Vokāli instrumentālais ansamblis konkursa finālā
2018. gada 28. martā

Sveicam