Izstāstīts sākumskolas Ziemassvētku stāsts
2016. gada 20. decembrī

Šogad Viesturskolā Ziemassvētkus svinam, runājot par brīnumiem. Skola rotāta  brīnumaini sidrabota, un par kādu brīnumainu atgadījumu stāstījām arī mūsu sākumskolas  uzvedumā “Ziemassvētkus gaidot”.

Uzvedumu izspēlēja 56 jaunie aktieri (divos sastāvos), kas šogad sākuši darboties teātra pulciņā, bet uzvedumu krāsaināku darīja klašu audzinātāju vadībā sagatavotās dejas un kora dziesmas, ko bērni bija apguvuši kopā ar skolotāju Ilviju Aizupieti. Tā saglabājam tradīciju un iespēju katram sākumskolēnam Ziemassvētku pasākumā būt uz skatuves.

Liels paldies visiem uzveduma dalībniekiem,

klases audzinātājām un vecākiem par atbalstu!

Brīnumainus gaidāmos svētkus!

Direktora vietniece audzināšanas jomā
Līga Kjaspere

Kas jāzina par bērnu drošību internetā
2016. gada 15. decembrī

Globālais tīmeklis sniedz teju neierobežotas zināšanu bagātināšanas un sazināšanās iespējas, taču vienlaikus tajā slēpjas ne mazums briesmu, kas īpaši apdraud ziņkārīgāko un apkrāpšanai nesagatavotāko sabiedrības daļu – bērnus. Valmieras Viestura vidusskolas sociālā pedagoģe, Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm programmas Kā būt par vecāku 21.gadsimtā vēstnese Iveta Upīte, Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas Cert.lv eksperts Gints Mālkalnietis un četru bērnu tēvs, žurnālists Ansis Bogustovs dalās padomos, kā sagatavot bērnus drošai interneta lietošanai un kā risināt ar drošību saistītas problēmas. Būsim atbildīgi un droši lietojot mūsu viedierīces!

Mācību koordinatore

Juliana Maniševa

E-pasts: atsauksmes@laimigamgimenem.lv

Tālr.: +371 29784612

Sveicam!
2016. gada 13. decembrī

Valmieras pilsētas un novadu 11.-12. klašu angļu valodas olimpiādē

1. vieta

Mārtiņam Virsim (12.c).

Atzinība

Armandam Dukuram (11.b),

Zanei Tiliņai (12.b),

Zanei Kristiānai Šteimakai (11.b),

Ričardam Kronbergam (12.c).

Paldies par labiem rezultātiem olimpiādē

Šaienai Elijai Polei (12.b),

Vitai Netlei (12.c),

Krišjānim Punduram (11.b).

Švešvalodu MK vadītāja

Līvija Kraukle

11. –12. klašu latviešu valodas olimpiādes rezultāti
2016. gada 13. decembrī

Apsveicam vidusskolas latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus!

Olimpiāde notika 8. decembrī

1. vieta

Sindija Puriņa 11.b kl.

Zane Tiliņa 12.b kl.

2. vieta

Paula Dundere 11.c kl.

Keita Loreta Kronberga 12.a kl.

3. vieta

Mārtiņš Zvackis 11.c kl.

Brenda Eglīte 12.c kl.

Atzinības  Anna Briede 11.b kl., Megija Alksne 12.a kl.,

Šaiena Elija Pole 12.b kl., Madara Rakūne 12.c kl.,

Evita Zelča 12.c kl.

Paldies visiem 17 olimpiādes dalībniekiem!

Latviešu valodas skolotāju met. kom.

Valmieras puikas
2016. gada 12. decembrī

Trešdien, 7.decembrī, mēs, 9.a klases skolēni, devāmies uz Valmieras bibliotēku, kurā norisinājās rakstniekam Pāvilam Rozītim veltītais pasākums "Valmieras puiku diena". Klases sportisti - Māris Heinols, Pauls Alberings un Matīss Leitlands - mūsu klasi pārstāvēja ar pašizveidotu prezentāciju par saviem sasniegumiem orientēšanās sportā. Interesants un ļoti vērtīgs bija Valmieras muzeja vēstures nodaļas vadītājas Ingrīdas Zīriņas stāstījums par Valmieras vēstures faktiem un Pāvila Rozīša romāna ,,Valmieras puikas" galveno varoņu takām pilsētā. Pasākumā viesojās arī BMX treneris Ivo Lakučs un Vidzemes Augstskolas docents Andris Klepers, kuri uzstājās ar iedvesmojošiem dzīvesstāstiem par mūsdienu Valmieras puikām, kā arī karjeras veidošanu. Pasākuma izskaņā mēs ieguvām gan balvu - vienas dienas ceļojumu ar autobusu, gan nomināciju "Superklase 2016".

Autores: Katrīna Singaite un Izolde Bernadeta Ozoliņa