Valmieras pilsētas un novadu

Evitai Grantiņai (11.c)

Esi sveicināts Ekoskolā!
2019. gada 26. februārī

26.februārī Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu pašpārvalde sadarbībā ar Eko padomi rīkoja pasākumu “Esi sveicināts Eko skolā!”, kurā piedalījās 5. un 6.klašu skolēni.

Katra klase izvirzīja 2 dalībniekus, kas piedalījās erudīcijas spēlē, ko veidoja 4 kārtas. Dalībniekiem bija jāatbild uz jautājumiem saistībā ar dažādām dabaszinātņu un Eko tēmām. Pēc ceturtās kārtas, kurā tika demonstrēts arī ķīmijas eksperiments, sīvā konkurencē noskaidrojām uzvarētāju - 6.a klases skolnieci Lindu Evelīnu Pērkoni.

Katra klase bija sagatavojusi arī sveicienu spēles dalībniekiem, parādot to, cik saliedēti spēj būt un cik aktīvi atbalsta savus “erudītus”,  un par aktīvāko klasi žūrija atzina 6.b klasi. Santa Ziemane dalībniekus iepriecinājā ar dziesmu “Pavasaris”. Paldies pasākuma organizatoriem un erudītajiem viesturiešiem!

Lai prieks arī turpmāk izzināt Eko procesus dabā!

Rakstu sagatavoja 11.b klases skolniece Izolde Bernadeta Ozoliņa

2019. gada 26. februārī

Valmieras pilsētas un novadu apvienības 6. un 8. klašu angļu valodas olimpiādē starp laureātiem arī mūsējie!

3.vieta

Kristenai Deinei (6.a)

Alisei Laurai Kjasperei (8.a)

Atzinība

Lindai Evelīnai Pērkonei (6.a)

Elīzai Terēzei Lezdiņai (8.b)

Kristena Deine

No kreisās: Alise Laura Kjaspere, Elīza Terēze Lezdiņa

2019. gada 25. februārī

Valmieras pilsētas un novadu izglītojamo ķīmijas olimpiādes 2.posmā laureātu vidū arī viesturieši!

1.vieta

Mārtiņam Lūsim (10.b)

Atzinība

Līgai Balodei (11.b)

Nikam Lūsim (9.b)

Vēlam veiksmi Mārtiņam Lūsim, pārstāvot skolu olimpiādes 3.posmā!

No kreisās: Niks Lūsis, Līga Balode, Mārtiņš Lūsis

Latvijas skolas soma
2019. gada 25. februārī

21. februārī Viesturskolas pirmo  klašu skolēni un 2.c klases skolēni apmeklēja Liepājas teātra viesizrādi Valmieras Drāmas teātrī "Sniegbaltītes skola". Izrādes laikā starp jautrām dziesmām  un smieklīgiem jokiem,  mēs saklausījām arī vērtīgus padomus, viens no tiem- skolā jāiet visiem, lai izaugtu par gurdiem, pieklājīgiem un labiem cilvēkiem.

Paldies projektam Latvijas skolas soma par lielisko iespēju apmeklēt tik skaistu izrādi!