Vidzemes vēsturiskā novada skatuves runas konkursa rezultāti

Apsveicam!

Vidzemes vēsturiskā novada

skolēnu skatuves runas konkursā viesturiešiem

1. pakāpes diplomi

4. b klasē Katrīna Rokena

11. a klasē Ilga Vālodze Ābele

11. a klasē Anna Paula Gruzdiņa

Valmieras pilsētas un novadu mājturības olimpiādē...
2013. gada 15. martā

Š.g. 13. martā mūsu skolā notika 7. - 8. klašu Valmieras pilsētas un novadu olimpiāde mājturībā un tehnoloģijās zēniem.

2. vieta 7.a klases izgl. Artūram Rācenim

ar iegūto

2. vietu

Valsts vēstures olimpiādē!

26. februārī Natālijas Draudziņas vidusskolā notikušajā 19. vēstures olimpiādes noslēdzošajā valsts kārtā piedalījās 69 skolēni. Ļoti spēcīgā konkurencē Niks ieguva godpilno 2. vietu, iegūstot 109 punktus no 130 iespējamajiem (1. vietas ieguvējai Esterei Kozlinskai no Siguldas Valsts ģimnāzijas - 117). Patiess prieks un lepnums par Nika sasniegumu!

Vēstures skolotāja

Ina Grāvīte

Dambretisti Latvijas skolēnu sporta spēlēs
2013. gada 13. martā

Valmieras Viestura vidusskolas dambretisti, startējot VJC Vinda komandas sastāvā, Jēkabpilī piedalījās Latvijas skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu (starptautiskajā) dambretē.

Līdz 13 gadus veco skolēnu grupā 17 komandu konkurencē Roberts Birzgalis un Elvis Trauliņš komandu vērtējumā bija trešajā vietā un saņēma bronzas medaļas. Individuāli labi cīnījās arī Kārlis Kristiāns Liepiņš.

Līdz 10 gadus veco skolēnu grupā 14 komandu konkurencē Anna Meldera komandu vērtējumā bija 8. vietā. Individuāli labi nospēlēja arī Sandijs Šmits, Ralfs Rafaels Lapinskis un Marks Kristofers Birzgalis.

Skolotājs Uldis Ābeltiņš