Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Apsveicam!
2015. gada 23. martā

       12.a klases skolniece Ella Karīna Grāvīte š.g. 21.martā piedalījās angļu valodas publiskās runas konkursā un ieguva 1.vietu Vidzemes zonas grupā. Runas temats: „My idea of a cultural person in a  contemporary society” (Mans priekšstats par kulturālu cilvēku mūsdienu sabiedrībā).

Konkurss notika Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgas filiālē.

Ar savu saturā bagāto un sirsnīgo runu Ella Karīna ieguva žūrijas locekļu atzinību un simpātijas.

Viņa ir ieguvusi tiesības piedalīties nacionālajā finālā.

                                                Angļu valodas skolotāja Vizma Pētersone

Skatuves runas konkursu rezultāti
2015. gada 20. martā

        12. martā Valmieras Viestura vidusskolā notika Vidzemes kultūrvēsturiskā novada skatuves runas konkurss

Apsveicam mūsējos!

1. pakāpes diplomi

Alīsijai Bērziņai 2.c kl., Katrīnai Rokenai 6.b kl., Rodrigo Krūmiņam 11.c kl., Kristiānai Runcei 12.a kl.

2. pakāpes diploms

Simonai Šmidtei 10.b kl.

*

3. martā notika Valmieras un starpnovadu skatuves runas konkurss, kurā piedalījās 11 dalībnieki

1. pakāpe

Alīsijai Bērziņai 2.c kl., Edvardam Rokenam 2.b kl., Katrīnai Rokenai 6.b kl., Simonai Šmidtei 10.b kl., Rodrigo Krūmiņam 11.c kl., Kristiānai Runcei 12.a kl.

2. pakāpe

Denīzei Loginovai 4.a kl., Loretai Šperliņai Priedītei 9.c kl., Linardam Mūsiņam 12.a kl., Elīnai Krūklei 11.c kl.

3. pakāpe

Karīnai Eglītei 10.c kl.

Bateriju vākšanas konkursa „Tīrai Latvijai” rezultāti
2015. gada 18. martā

            Priecājamies par to, ka domājam un gādājam par tīru, nepiesārņotu vidi. Arī šogad skolēni ir bija ļoti čakli un atsaucīgi  dalībnieki, piedaloties bateriju  vākšanas konkursā.  Šķiet, ar katru gadu dalībnieku skaits un atnestais bateriju kilogramu skaits palielinās.

 Ketija Laura Bernāte ieguva 3. vietu, jo atnesa 11.32 kg bateriju. Viņa bija priecīga par dāvanām. Īpaši par C vitamīnu, ar kuru varēja dalīties ar saviem palīgiem - tēti un brāli. Kristofers Soročins ieguva 2. vietu ar 11.55 kg atnesto bateriju, bet nepārspēta rekordista titulu ieguva Tomass Bāliņš. Viņš kļuva par 1. vietas ieguvēju, atnesot 66.50 kg bateriju.

 


 Varu teikt sirsnīgu paldies  čaklajiem rūķiem no skolas vecāku domes – Līgai Ābelei un Ilzei Krievai, kā arī vecāku domes vadītājai Santai Ādamsonei.


EKO skolas padomes pārstāve un konkursa koordinatore Ilze Miglava

Ziemas sporta spēles sākumskolā
2015. gada 14. martā

„Lielie un mazie sportotāji, ķersim ziemu aiz astes!” – tāda bija šīgada ziemas sporta spēļu devīze. Tajās piedalījās 245 dalībnieki.

Paldies viņiem un rīkotājiem – sākumskolas domei!


 

3.c klase

Sestdien, 7. martā, notika ziemas sporta spēles. Mums tās ļoti patika, jo bija interesantas komandas ar savu nosaukumu un devīzi. Mūsu klases devīze bija: „3.c mēs esam, sportā augstu lecam!” Mums ļoti patika distance „Jautrās slēpes”. Tas nemaz nebija tik viegli izdarāms. Interesanta bija arī bluķa vilkšana un stafete „Ziemas mode”. Bija ļoti jautri pārģērbties un patīkami sajust vecāku lielo atbalstu.

Ārā bija vējains un auksts, bet paldies skolas domes vecākiem par sarūpēto silto zāļu tējiņu un dažādām uzkodiņām.

Ļoti nozīmīgi bija tas, ka pirms sacensībām mūs iesildīja soļotāja Jolanta Dukure. Par jautrību gādāja trīs draugi – pingvīns, zaķītis un sniegavīrs.

Ļoti priecājāmies, ka ieguvām nomināciju „Stilīgākie”, pat nedomājām, ka mums būs pirmā vieta trešo klašu grupā. Vēlējāmies pateikt lielu paldies vecāku domes pārstāvjiem, vecāku domes vadītājai S. Ādamsonei, kā arī pateikties balvu sponsoram Artim Jansonam, kurš dāvina uzvarētāju klasēm apmeklējumu slidotavā!                                 

*

1. b klase

Par spīti pelēkajai dienai sākumskolas vecāku dome bija noorganizējusi jauku pasākumu ģimenēm. Jau piebraucot pie skolas mūs sagaidīja Sniegavīrs ar saviem draugiem, kas noskaņoja visus atnācējus uz jautru pasākumu .Pēc nelielas iesildīšanās, ko vadīja īsta trenere, klases devās pārbaudījumu virpulī -  gan slēpojām un  pikojāmies, gan svērām ziemu un ķērām ziemas modi, metām kauliņu un minējam mīklas „Veiksmes stafetē”, gan dejojām kopā ar  Zaķi garausi. Nemanījām, kā pagāja 2 stundas. Vislabāk mūsējiem patika stafete – slēpošana ar slēpēm un biatlons- ja neiemet mērķī, tad jāskrien soda apļi. Mazāk patika „Veiksmes stafete”. Esam ļoti apmierināti ar iegūto titulu- „NENOGURDINĀMĀKIE” un 1. vietu pirmo klašu grupā.                                                       

*

4. b klase

7.martā mūsu skolas pagalmā bija ģimeņu sporta spēles. Kaut arī bijām tikai sešas meitenes, tomēr ļoti centāmies visu izpildīt precīzi un ātri. Mums paveicās, jo no 11 stafetēm astoņās ieguvām 1. vietu un arī 4. klašu grupā - 1. vietu! Vislabāk mums patika stafetes "Ziemas mode" un "Jautrās slēpes". Vissarežģītākais bija "Biatlons", jo dabūjām skriet daudz soda apļu. Diena bija izdevusies, tikai žēl, ka šādas ģimeņu sporta spēles nebūs nākamgad, kad mācīsimies 5. klasē. Lai visiem veicas sportā!

*

2.b klase un audzinātāja

Visneparastākā stacija - cik sver ziema?

Vissmieklīgākā stacija - ziemas mode.

Visjautrākā stacija - piecvietīgās slēpes.

Visgrūtākā – biatlons.

Vispatīkamākā aktivitāte - tējas dzeršana un mielošanās ar ievārījuma maizītēm.

Paldies vecākiem par sarūpētajiem svētkiem! Paldies visiem par kopā būšanu! Paldies par lielisko balvu!

                                                                      *

Fotogrāfijas no pasākuma galerijā

Valmieras pilsētas un novadu mājturības olimpiādē.
2015. gada 13. martā

Š.g.10. martā Viestura vidusskolā norisinājās Valmieras pilsētas un novadu  mājturības mācību olimpiāde 6. klašu zēniem. No mūsu skolas olimpiādē piedalījās Toms Kristers Skrastiņš no 6.b, Kristiāns Kārlis Liepiņš no 6a un Roberts Antoņevičs no 6.c kl., un 22  dalībnieku konkurencē izcīnīja  attiecīgi 1.,2. un 3. vietu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sveicam uzvarētājus!