Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Zemgale 2014
2014. gada 29. oktobrī

Valmieras Viestura vidusskolas dambretisti Dobelē piedalījās Prāta spēlēs “Zemgale 2014”, kurās risināja kombinācijas un spēlēja dambreti un go 9x9 līnijas.

 


Valmieras komanda, kurā spēlēja Marks Kristofers Birzgalis un Dāvids Daniels Liepiņš izcīnīja 2.vietu; 3.vietas komandā spēlēja Jānis Ralfs Garais; 4.vietas komandā spēlēja Raivo Būmanis, Dāvis Kristiāns Pladars, Beāte Bitte, Dāvis Miglavs, Roberts Birzgalis, Tomass Klapars. Tekstā pasvītrotie izcīnīja medaļas par kombināciju risināšanu vai uzvarām spēlēs.

Skolotājs Uldis Ābeltiņš


Latvijas kausa izcīņa dambretē
2014. gada 16. oktobrī
 
 
 
Valmieras Viestura vidusskolas 13 skolēni piedalījās Latvijas kausu izcīņā dambretē.
 
Latvijas stiprāko spēlētāju konkurencē U10 grupā 3.vietu un Latvijas kausu izcīnīja Annija Debeļska, Beātei Bittei 16.vieta, labi nospēlēja arī Krišjānis Upīte, Dāvis Kristiāns Pladars, Raivo Būmanis, Valters Bitte, Roberts Ojārs Habeks, Laimdota Strode, Reds Rudiņš, Rendijs Veikšāns; U13 grupā Rūtai Marijai Āboliņai 15.vieta, Sanijai Paulai Otsonei 17.vieta; U16 grupā Tomasam Klaparam 12.vieta.

 

 

Treneris Uldis Ābeltiņš

 

Viesturieši „Bērnu literatūras maģijā”
2014. gada 16. oktobrī

      10. oktobrī  Dikļos jau astoto gadu pēc kārtas norisinājās pasākums „Bērnu literatūras maģija”, kurā piedalījās arī 7 skolēni no mūsu skolas. Šogad tajā viesojās bērniem labi pazīstamā rakstniece Inese Zandere un mākslinieks Reinis Pētersons. Pasākuma moto bija „Attēls, vārds, mūzika”. Klausījāmies dzejoļus no krājuma „Limonāde” un skatījāmies multiplikācijas filmu par Lupataiņiem. Noslēgumā visi tika iesaistīti kopīgā dejā, ko mācīja Veizāna studijas dejotāja.

Lana Emīlija Ozola 5.c klasē

Rakstniece Inese Zandere, mākslinieks Reinis Pētersons un viesturieši

Aicinām uz pirmo jaunās sezonas izrādi – „SNIEGA KARALIENE”
2014. gada 13. oktobrī

           Aizvadītajā nedēļā skolēnu teātris „Sprīdītis” parādīja skatītājiem jauno izrādi „Sniega karaliene”, kas veidota pēc dāņu pasaku meistara H. K. Andersena pazīstamās pasakas. Šoreiz izrādes veidotāji – 11. c teātra klases skolēni. Jau pašā sākumā Pasaku teicējs un lomu tēlotāji ieved ikvienu brīnumainajā Andersena pasakas noskaņā, aicinot līdzi skatītājus. Lugas galvenie varoņi ir rotaļu biedri un draugi Gerda un Kajs. Kad Sniega karaliene nolaupa Kaju un aizved uz savu pili, zēna sirds pārvēršas ledū. Gerda ar to nespēj samierināties un dodas draugu meklēt. Viņas labestība, neatlaidība un mīlestība ir stiprāka par neparedzamajiem šķēršļiem un grūtajiem pārbaudījumiem.

              Pasaku teicējs izrādes sākumā saka skatītājiem: „Es vēl nezinu, ar ko tas viss beigsies. Kad noskatīsimies izrādi līdz beigām, būsim uzzinājuši daudz vairāk nekā zinājām līdz šim”.


Arī par mūžseno cīņu starp labo un ļauno, kas ir šajā izrādē attēloto  notikumu centrā. Lai jums patīkama jaunās izrādes skatīšanās!

Skolēnu teātris „Sprīdītis”

Foto: Kalvis Zaļaiskalns

Plašāka informācija par jauno izrādi sadaļās TEĀTRIS>>>Jaunumi un  TEĀTRIS>>>Repertuārs

Nāk rudens apgleznot Latviju...
2014. gada 10. oktobrī

Kristiāns Grencis: „Rudens ir pats krāsainākais no visiem gadalaikiem. Tam pat ir sava īpaša smarža. Tā nu mēs saulaini dzestrā rītā ar klasi devāmies pārgājienā, lai šo visu paši saskatītu un sajustu šo rudens smaržu.”

Adrians Pārums: „Bija jauka, saulaina rudens diena, kad mūsu klase devās pārgājienā. Satikāmies pie Gaujas tilta. Tā kā pārgājiens notika Skolotāju dienā, es mīļi sveicu savu skolotāju. Šis pārgājiens bija ar uzdevumiem. Mēs bijām sadalīti trīs komandās. Biju priecīgs, ka tiku vienā komandā ar draugiem. Iegriezāmies meža ceļā. Skaistā vietā pie uzkalniņa tapa mūsu kopējais foto. Pa ceļam ieraudzījām stirnu bariņu, kurš, redzot mūs, izbijās un pazuda mežā. Ejot pētījām meža dzīvnieku atstātās pēdas. Bija tik interesanti! Beidzot sasniedzām galamērķi – skolotājas lauku mājas, kur cepām desiņas, šūpojāmies lielajās šūpolēs, lēkājām pa lielo batutu, spēlējām futbolu un citas spēles. Šis bija jaukākais pasākums kopā ar klasi šajā rudenī. Pārgājiens patiešām bija izdevies!”

Megija Mičule: „Skolotāja izsniedza katrai grupai darba lapas ar veicamajiem uzdevumiem. Tie bija dažādi - jāmeklē norādīto koku lapas, jāfotografē dažādi objekti, pēc tam jāprot izdarīt secinājumi. Bet viens no galvenajiem nosacījumiem - jāprot darboties komandā.”

 Laura Ketija Bernāte: „Katrai grupai bija savs kapteinis - Kristiāns, Nora un Artūrs. Es biju Kristiāna komandā. Man ļoti patika veikt uzdotos uzdevumus pārgājiena laikā. Apstājāmies vienā pieturas punktā, lai nedaudz atgūtu spēkus, un devāmies tālāk Patika šī jaukā, saulainā diena, kuru pavadīju kopā ar saviem klasesbiedriem, lai gan beigās bija arī nogurums.

3.c klases skolēnu pārdomas par rudens pārgājienu