Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Sveicam skolas angļu valodas olimpiādes laureātus!
2014. gada 25. novembrī

Noslēgusies Valmieras Viestura vidusskolas 11. un 12. klašu angļu valodas olimpiāde.

1. vieta: Rūdolfs Vētra (12.b),

2. vieta: Renāte Kļaviņa (11.b),

3. vieta: Kristers Sēne, Kārlis Daksis (abi 12.b),

Atzinība: Dāvis Pundurs, Rūdolfs Bērziņš, Rihards Breicis (visi 12.b).

Ārpus konkurences spēkus izmēģināja Mārtiņš Virsis (10.c), uzrādot vislabāko rezultātu!

Pateicība visiem 17 olimpiādes dalībniekiem! Pirmo trīs vietu ieguvēji aicināti pārstāvēt Valmieras Viestura vidusskolu Valmieras pilsētas un novadu olimpiādē 27. novembrī.

Svešvalodu MK vadītāja Līvija Kraukle

ANETE BERĶE – “SPĒLMAŅU NAKTS 2014” BALVAS LAUREĀTE
2014. gada 24. novembrī

    23. novembrī, Dailes teātra režisora Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā, Latvijas teātru  Gada balvas SPĒLMAŅU NAKTS 2014  apbalvošanas ceremonijā  Gada aktrises otrā plāna lomā  (Katja izrādē „Pieci vakari”, Anna Bālike „Sasodītais sarkanais mēness” 2013./2014. g. sezonā) balvu saņēma Liepājas teātra aktrise, Valmieras Viestura vidusskolas 2005. gada izlaiduma absolvente, aktīva skolēnu teātra “Sprīdītis” dalībniece skolas laikā

ANETE BERĶE.


Sveicam, SPĒLMAŅU NAKTS balvu saņemot!

 

 

 

Foto no  www.aktieris.lv

 

 

 


Anete Berķe un Uģis Ambarovs skolēnu teātra „Sprīdītis” izrādē „Bildinājums” (2004. g.)

 

Skolas absolventi – Valmieras pilsētas apbalvojumu laureāti
2014. gada 24. novembrī

       Latvijas Republikas proklamēšanas dienā 18. NOVEMBRĪ Valmieras Kultūras centrā  tika godināti Valmieras pilsētas apbalvojumu - "Goda valmierietis 2014", "Gada valmierietis 2014" un "Pateicība" - laureāti.

            Par “Gada valmierieti 2014” kļuva arī Valmieras Viestura vidusskolas 1995. gada izlaiduma absolvents, smagatlētikas treneris ANDREJS ROŽLAPA par ilggadēju, panākumiem bagātu darbu, sagatavojot sportistus spēka trīscīņas disciplīnās un par ieguldījumu Latvijas un Valmieras starptautiskās atpazīstamības veicināšanā.

        

        Savukārt pilsētas apbalvojumu „Pateicība” saņēma Valmieras Viestura vidusskolas 1970. gada absolvente, senioru šlāgergrupas „Džambulaija” vadītāja DZINTRA RUDZĪTE par radošu ieguldījumu un neizsīkstošu enerģiju darbā ar senioriem.

APSVEICAM LAUREĀTUS!

 

Foto no portāla: Valmiera24.lv

 

Viesturiešiem - dubultuzvara
2014. gada 21. novembrī

         19.novembrī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā pirmo reizi tika rīkota Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novadu skolu 9.klašu izglītojamo komandu kombinētā olimpiāde vēsturē, ģeogrāfijā un sociālajās zinībās „Pazīsti Latviju”.

       Valmieras Viestura vidusskolu pārstāvēja 3 komandas - no katras 9. klases viena komanda. Olimpiādē piedalījās 22 komandas, un šajā lielajā konkurencē mūsu skolas 9. c klases un 9. a klases komandas izcīnīja 3.vietu (abām komandām bija vienāds punktu skaits). Šo komandu dalībnieki – Krišjānis Pundurs, Anna Kristīne Briede, Sindija Puriņa no 9.c klases un Elvita Alksne, Lana Bišofa un Krišjānis Brūnais no 9.a klases. Balvu fondu sarūpēja biedrība „Daugavas vanagi Latvijā”. Katrs skolēns saņēma grāmatas un Atzinības rakstu par dalību olimpiādē. Godalgoto vietu ieguvēji vēl papildus saņēma naudas balvas. Biedrība ”Daugavas vanagi Latvijā” arī sarūpēja dalībniekiem pusdienas.

        Apsveicu uzvarētājus - 9. c un 9. a klases pārstāvjus! Saku paldies arī 9. b klases komandai- Jānim Vaivodam, Vilmai Alberingai, Matejam Viesturam Andersonam par labiem rezultātiem olimpiādē!

Veiksmi nākamajās olimpiādēs!

Sociālo zinību skolotāja Ludmila Gammeršmidte

Latvijas karoga stāsts
2014. gada 21. novembrī

    Patriotisma nedēļas ietvaros Lāčplēša dienā mūsu skolā viesojās Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja, Viesturskolas 20. izlaiduma absolvente Ineta Amoliņa.

      Viņa 10. klašu skolēniem pastāstīja par to, kā radās Latvijas karogs. Par tā dzimteni uzskata mūsu kaimiņpilsētu Cēsis, jo jau 13.gs. Atskaņu hronikā parādās ziņa par latgaļu kaujas karogu. Sava loma ir arī Valmierai , jo mūsu pilsētā izgatavots pirmais šūtais Latvijas karogs. 10. klašu skolēniem un skolotājiem bija iespēja iepazīties ar izglītojošu, interesantu un atraktīvu prezentāciju „Latvijas karoga stāsts”. Šobrīd sarkanbaltsarkanais karogs ir viens no Latvijas valsts oficiālajiem simboliem. Šogad nozīmīgs fakts Latvijas karoga vēsturē - tam aprit 730. gadskārta.

10. a klase

       

 

  Trīs viesturietes – skolotājas Gunta Dance (1972. g. izl.), Sarmīte Balode (1980. g. izl.) un Ineta Amoliņa (1980. g. izl.)  pēc tikšanās ar 10. klašu skolēniem . Jāpiezīmē, ka skolotāja Gunta bija Sarmītes un Inetas klases audzinātāja 11. b matemātikas klasē, kas skolu beidza 1980. gadā.