Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

BALSIS 2014
2014. gada 20. februārī

 

Valmieras pilsētas un novadu
izglītības iestāžu
vokālās mūzikas konkursā
"BALSIS 2014"
Valmieras Viestura vidusskolas
vokālais trio -
Katrīna Rokena, Madara Krišjāne
un Santa Ziemane
(ped. I. Jansone. I. Aizupiete),
ieguva augstāko pakāpi.


APSVEICAM!

Mūsu Žetona vakars 2014
2014. gada 20. februārī

           Pagājušas tikai dažas dienas no mūsu Žetona vakara, bet liekas, ka tas bija tikai vakar. Viesturieši vienmēr ir mācējuši svinēt svētkus, un tā tas bija arī šogad. Esam aizvadījuši lielisku gatavošanās nedēļu ar izrādes mēģinājumiem, izmēģinājuma eksāmeniem, "Ēnu dienu". Ja tā nopietni vērtējam, tad cik gan daudz var paspēt, ja ļoti grib.

      Sestdienu,15.februāri, mēs pavadījām ar smaidiem sejās un asarām acīs. Skumji apzināties, ka skolas gaiteņos un klasēs pavadīsim vairs tikai aptuveni 4 mēnešus. Pavisam tuvu arī pirmais eksāmens. Žetonvakars man asociējas ar tādu  kā nelielu atvadīšanos. Skola mūs gatavo tam, ka patstāvīgajā dzīvē drīz vairs nebūs blakus skolotāju, kas palīdzēs, ja paši kaut ko nesapratīsim, kas panāks pretī tad, kad  tas būs visvairāk nepieciešams.  Nebūs blakus ierastie klasesbiedri, ar kuriem lielu daļu kopā esam bijuši  jau no bērnudārza. Nebūs blakus mammas un tēti katru vakaru.

        Emocijas, kas valdīja manī pēc nospēlētās izrādes „Trīnes grēki”,  bija neaprakstāmas. Tas saviļņojums nav vārdos izsakāms. Lielu prieku sagādāja skatītāju smiekli, kurus centāmies sadzirdēt arī aizkulisēs. Skatītāji pat nenojauta, ka tur stāvēja gandrīz visi 58 dalībnieki un skatījās, nevis atpūtās.
      Viesturskolas žetons - tas ir simbols- nelielais dzintara „ķieģelītis” ar trim maģiskajiem burtiem VVV! Es novēlu ikvienam viesturietim  izjust tādu lepnumu, kāds bija mums, šo žetonu saņemot. Viesturiešiem ir ar ko lepoties, tikai jāprot to novērtēt.

Rūta Alīde Voitkāne 12.b klasē


      12. klašu abiturienti saka PALDIES par svētku izrādes iestudēšanu režisoram Robertam Segliņam, deju horeogrāfēm Artai Stikānei un Agnesei Deglei, vokālajai pedagoģei Ilzei Jansonei, gaismotājam Nikam Ciprusam. PALDIES par atbalstu pasākuma sagatavošanā skolotājām Īrisai Ozolai, Gitai Krūklei, režisorei Inesei Ramutei, skolotājam Guntaram Aizupietim,  klasesbiedrenēm Kristai Biseniecei, Lienei Māliņai, Ievai Šakalei un klašu audzinātājiem Mārai Liepiņai un Igoram Ramam!

Par izrādi „TRĪNES GRĒKI” informācija arī sadaļā TEĀTRIS>>>Jaunumi

Pirmie soļi publiskās runas mākslā
2014. gada 19. februārī

Savus spēkus publiskās runas mākslā izmēģināja 5 skolēni no 8. – 10. klasei. Skolēni uzstājās ar pašu veidotām runām, kuras atbilda tēmai „Es gribu, lai dažādu kultūru gars pēc iespējas būtu brīvāks visur: tik negribētu, lai tas mani notriec no kājām”. Skolēni bija izvēlējušies runāt krievu un angļu valodā.

Labākie runātāji pārstāvēs Viestura vidusskolu konkursa 2. kārtā pirmdien 24. februārī.

Labu veiksmi!

Svešvalodu MK vadītāja Līvija Kraukle

Slidotprieka kauss 2014
2014. gada 17. februārī

 

 

 

SVEICAM

4.b klases skolnieci

Anci Frindi

ar iegūto

1. vietu

daiļslidošanas sacensībās

Slidotprieka kauss 2014

ANGĻU VALODAS ZINĀŠANU PARĀDE (13/02/2014)
2014. gada 17. februārī

A  special  kind of  beauty  exists  which is born  in language, of  language, and for language.

(Gaston  Bachelard).

Valmieras  pilsētas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu,  Rūjienas novadu 6.  un  8.klašu  angļu valodas olimpiādes rezultāti :

8.klašu grupā     

1.vietā          ARMANDS   DUKURS   8.b

Atzinība        ANNAI  KRISTĪNEI   BRIEDEI   8.c

6.klašu grupā

2.vietā         LĀSMA   ŠĒNBERGA    6.c

                    3.vietā       SĀRA   GARSELE      6.a

 

Ceturtdien, 13.februārī,  33  sestklasnieki   un 26  astotklasnieki sēdās solos  Pārgaujas ģimnāzijā, lai parādītu, ko var, veicot dažādus uzdevumus  angļu valodā. Ja esi 6.klases skolnieks, tad  Past Simple un Past Continuous  formām jābūt Tavā apziņā! Ja esi  8.klases skolnieks, tad zini, ka grūtu tekstu lasīšana, gramatikas kļūdu  novēršana, lieku vārdu pamanīšana tekstā, jaunu vārdu paņemšana no ne-kurienes un ievietošana ir angļu valodas olimpiādes pašsaprotama daļa.  Sestklasniekiem bija jāuzraksta vēstule draugam par notikumu brīvdienās, bet astotajiem – stāstiņš Walking in the rain!

Mēs, Viestura vidusskolas angļu valodas skolotājas, esam lepnas par saviem skolēniem, kuri bērnudārzā, ģimenē, sākumskolā apgūtajām angļu valodas zināšanām un prasmēm šobrīd, būdami  pamatskolas audzēkņi, pievieno jaunus slāņus un labā līmenī konkurē ar tuvākās apkārtnes  vienaudžu gudrajām galvām. Paldies par piedalīšanos olimpiādē 8.kl. skolēniem: Armandam Dukuram(8.b), Annai Kristīnei Briedei(8.c),Matejam V.Andersonam(8.b),Krišjānim Punduram(8.c);paldies 6.kl. skolēniem Lāsmai Šēnbergai (6.c), Sārai Garselei (6.a), Unai Bergai (6.a), Edgaram Vaivadam (6.a), Annai Tipsei (6.a)

Sarmīte Švalbe, angļu valodas skolotāja.