Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Viesturieši Pasaules ūdens dienas konkursā
2014. gada 23. martā

     Pasaules ūdens diena tiek atzīmēta kopš 1993. gada, organizējot dažādus izglītojošus un informējošus pasākumus. Latvijā tā notiek no 1996.gada. Šogad Pasaules ūdens diena veltīta tēmai – ūdens un enerģija Tradicionāli šādu pasākumu skolu komandām uzņēmums „Valmieras ūdens” rīko ik gadu martā, kad tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena.

Kopumā startam bija pieteikušās deviņas komandas no Valmieras pilsētas un tuvējo novadu vispārējās izglītības iestādēm. Audzēkņi sacentās divās vecuma grupās – 7.-9. klases un 10.-12. klases. Dienas pirmajā daļā dalībnieki veica uzdevumus SIA „Valmieras ūdens” bioloģiskajās notekūdeņu attīrīšanas iekārtās. Pārbaudījumos bija nepieciešams apliecināt teorētiskās zināšanas par ūdens jomu, atpazīt ūdenssaimniecībā izmantoto tehniku un materiālus, tāpat arī demonstrēt erudīciju prāta spēlēs, veikt stafeti ar biatlona elementiem un noteikt ūdens īpašības laboratorijas darbinieku sagatavotajos uzdevumos. Īpašu sajūsmu dalībniekos radīja stafetes uzdevums „Ūdens ballīte”, kurā speciāli izveidotā instalācija bija jāpapildina ar atsevišķiem elementiem, radot ūdensdzirnavas, kas saražo nepieciešamo enerģiju pieslēgtajam radio un apgaismes elementiem.

Konkursa noslēgums risinājās Vidzemes augstskolas konferenču zālē, kur komandas prezentēja iepriekš veikto mājas darbu par ūdens un enerģijas mijiedarbību. Laureātu punktu summu veidoja vērtēšanas komisijas piešķirtie punkti par mājas darba izpildi un tā parādīšanu klātienē, kā arī sniegums stafetes posmos dienas pirmajā pusē.

10.-12. klašu grupā otro labāko rezultātu sasniedza Valmieras Viestura vidusskolas komanda „Kristāla pilieni”.

7.-9.klašu ieskaitē par uzvarētājām kļuva meitenes no Valmieras Viestura vidusskolas – Simona Šmidte, Monika Oļeha, Samanta Vērdiņa un Demija Pleša. Viņas bija apvienojušās komandā „Lāsītes”.

Apsveicam uzvarētājas komandā „Lāsītes” un otrās vietas ieguvējus komandā „Kristāla pilieni”!

SIA „Valmieras ūdens” konkursu skolu komandām rīko sadarbībā ar Vidzemes augstskolu, Valmieras pilsētas pašvaldību, SIA „Naukšēni”, Vidzemes Olimpisko centru, „Valmieras piens” un aktīvā tūrisma centru „Eži”. Plašāka informācija un foto SIA „Valmieras ūdens” mājas lapā >>> www.valmierasudens.lv

Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē
2014. gada 18. martā
 
 
Latvijas čempionāta 100 lauciņu dambretē finālā U10 grupā piektā daļa no dalībniekiem bija no Valmieras Viestura vidusskolas!
Annijai Debeļskai 3.vieta un bronzas medaļa, Beātei Bittei 9.vieta, Markam Kristoferam Birzgalim 8.vieta un Raivo Būmanim 9.vieta.
Sīkāka informācija www.prataspeles.1w.lv

Treneris Uldis Ābeltiņš

Mājturības olimpiādē
2014. gada 14. martā

 Š.g. 13. martā Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika Valmieras pilsētas un novadu olimpiāde mājturības un tehnoloģiju priekšmetā zēniem.

 

7.klašu grupā

1. vieta KĀRLIS BĒRZIŅŠ 7.b kl.

2. vieta ŅIKITA RASPOPOVS 7.c kl.

 

8.klašu grupā

2.vieta EDGARS ZĒMELIS 8.b. kl.

3.vieta ARTŪRS RĀCENIS 8.a kl.

 

Sveicam uzvarētājus!

MT skolotājs G. Verovkins

1. – 4. klašu Valmieras pilsētas un novadu mācību olimpiāde
2014. gada 14. martā

Sveicam 1. – 4. klašu skolēnus Valmieras pilsētas un novadu mācību olimpiādes uzvarētājus!

 

1.c klases skolniecei

Atzinība Paulīnai Jansonei kombinētajā mācību olimpiādē /sk. A. Peiča/

3.a klases skolniecei

Atzinība Samantai Bērziņai
latviešu valodas olimpiādē un matemātikas olimpiādē /sk. A. Dubulte/

2. b klases skolniecei

1. vieta Annijai Martai Melderei kombinētajā mācību olimpiādē /sk. I. Vētra/

 

4. c klases skolniecei

3. vieta Lanai Emīlijai Ozolai latviešu valodas olimpiādē /sk. S. Ādamsone/

4.a klases skolniecei

3. vieta Rūtai Marijai Āboliņai matemātikas olimpiādē /sk. A.Bērziņa/

 

 

 

 

 

 

4.b klases skolniecei

Atzinība Aleksandrai Danielai Kraujai matemātikas olimpiādē /sk. Ā. Kārkliņa/

„KRISTĀLA KURPĪTE” – jaunākā pirmizrāde mūsu teātrī
2014. gada 13. martā

       Mūsu teātra 56 darba gados izrāde par Pelnrušķīti iestudēta jau divas reizes – 1966. gadā un 2001. gadā. Senā pasaka stāsta par pamātes vīzdegunīgajām meitām (mūsu izrādē piecām), kas kopā ar māti nokļūst karaļa ballē. Pameitai Pelnrušķītei lemts palikt mājās, bet krustmātes fejas (izrādē – divas) ar burvestības palīdzību rada viņai brīnišķīgu iespēju piedalīties ballē īpašā tērpā ar kristāla kurpītēm kājās. Princis iemīlas daiļajā svešiniecē, kas balles beigās pazūd, atstājot vienu kurpīti. Notiek kurpītes pielaikošana un Pelnrušķītes meklēšana...


Jauniestudējuma pirmizrāde notika 11. martā.

        Izrādes dalībnieki saka sirsnīgu paldies visiem radošajiem teātra cilvēkiem – režisoriem Robertam Segliņam, Agnesei Deglei, Inesei Ramutei un viņu palīgiem skolotājai Īrisai Ozolai, skolotājam Guntaram Aizupietim un gaismotājam Nikam Ciprusam.

Aicinām iepazīt skolēnu teātra "Sprīdītis" jaunāko iestudējumu!

Plašāka informācija par izrādi sadaļā TEĀTRIS >>> Jaunumi, Repertuārs