Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Valmieras pilsētas un starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādes rezultāti
2014. gada 23. aprīlī

1.klašu grupā - 1. vieta - Lauma Melnūdre 1.b kl.

2.klašu grupā - 1.vieta - Niks Niezers 2.b kl.

4.klašu grupā -2.vieta - Madara Sīmane 4.c kl.

9.klašu grupāatzinība - Undīne Vektere 9.b kl.

10.klašu grupā - 2.vieta  - Laura Luīze Lauze 10.b kl.

11.klašu grupāatzinība - Adele Jākobsone 11.b kl.


Skolas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus kl. grupās skatīt sadaļā MĀCĪBAS>>>Panākumi


 

 

 

 

 

 

   SVEICAM  UZVARĒTĀJUS!

Vizuālās mākslas skolotājas-

Gija Kalvīte, Īrisa Ozola un 

Ineta Krieviņa

Viesturieši konkursā „Gauja pēc 20 gadiem”
2014. gada 22. aprīlī

           Valmieras Viestura vidusskolas sākumskolas skolēni piedalījās biedrības „Ziemeļlatvijas Lauvēnu klubs” organizētajā zīmējumu konkursā „Gauja pēc 20 gadiem”. Skolēnu darbu izstāde notika tirdzniecības centrā „ Valleta”. Konkurss noslēdzās ar labāko darbu autoru sumināšanu.

 Veicināšanas balvas ieguva - Dāvis Rektiņš 4.a kl., Anna Meldera 2.b kl.,

Ričards Daniēls Belkovskis, Kate Liepa 4.c kl.

 Specbalvu no „Valmieras ūdens” saņēma - Helēna Razminoviča 3.a kl.

  Centība un rūpīgums tika novērtēti Jāņa Liedeskalniņa un Aleksandras Danielas Kraujiņas 4.b kl. zīmējumos.

 Galvenās balvas saņēma Estere Ošeniece 3.a kl., Kristena Deine 1.a kl. un Simona Dreimane 2.b kl.

 

 

Paldies visiem skolēniem par radošajām idejām!

 

 

        Vizuālās mākslas skolotāja Gija Kalvīte

JAUNA PIRMIZRĀDE SKOLAS TEĀTRĪ „SPRĪDĪTIS”
2014. gada 21. aprīlī

 

       Jauno izrādi „Lepnums un aizspriedumi” skolēnu teātris „Sprīdītis”. pirmoreiz skatītājiem parādīja aizvadītajā nedēļā. Tas ir 11.a teātra klases trupas iestudējums, kurā piedalās arī daži skolēni no 10.c klases. Šoreiz izrādes noformējumā dominē 18.gadsimta stils, jo tās darbība notiek pirms vairāk nekā diviem gadsimtiem Anglijā. Jauniestudējumā, tāpat kā populārajā Dž. Ostinas romānā un pēc tā veidotajā filmā, stāstīts par Benetu ģimeni un viņu piecām meitām. Meitas, īpaši Elizabete, vēlas pati iet savu ceļu un lauzt apkārtējā sabiedrībā pastāvošos aizspriedumus, noraidot vecāku izvēlētos preciniekus. Elizabete ir dziļu jūtu cilvēks. Sastopot un iemīlot aristokrātisko, pievilcīgo Dārsiju, sākas viņas iekšējā cīņa par mīlestību, spītējot savam lepnumam un apkārtējo aizspriedumiem un augstprātībai...

Aicinām sekot līdzi informācijai un iepazīties ar jauno izrādi!

Plašāka informācija par jauno izrādi sadaļā TEĀTRIS>>>Jaunumi>>> Repertuārs

Konkursa „Trejdeviņas saules lec” rezultāti
2014. gada 17. aprīlī

                   2014.gada pavasarī Valmieras kultūras centrā norisinājās Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa „ Trejdeviņas saules lec”  darbu izstāde .

     No Valmieras Viestura vidusskolas piedalījās 25 skolēni ar 11 darbiem. Risinot konkursa tēmu „Trejdeviņas saules lec”, tika ņemts vērā, ka jau 2013. gadā Saules tēmu skolēni pētīja latviešu etnogrāfijā un kultūrā. Tā kā 2014.gadā tiek atzīmēti 10 gadi, kopš Latvija iestājās Eiropas Savienībā, konkursa dalībnieki tika aicināti pētīt Saules zīmi, simbolu, jēdzienu Portugāles, Spānijas, Apvienotās Karalistes un Īrijas tautu etnogrāfijā, folklorā, kultūrā un iegūtās atziņas realizēt vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbos.

               Profesionāla mākslinieku žūrija ar atzinību novērtēja Katrīnas Paulas Bošas darbu „Ķeltu saules studija Nr.1”  un Katrīnas Singaites darbu  „Saules deja” . Uz  2.kārtu  Vidzemes novadā izvirzīja Eneilas Lucavas darbu „Jūraszvaigznes ceļojums".

       Paldies visiem dalībniekiem: Agnesei Bulei, Diānai Daksei, Danielai Sindijai Vaitei, Kristīnei Briselei, Dārtai Beātei Miķelsonei,  Amandai Ločmelei, Sabīnei  Makejevai,  Kristeram  Sēnem , Oskaram  Pujātam, Rūtai  Paulai Miķelsonei,  Ancei  Klapinai, Lindai  Samantai Ignatei, Alisei Šķērstiņai, Beatrisei Roziņai, Dārtai Āboliņai, Pēterim Murīsam, Beatrisei Andai Ozoliņai, Kristai  Kaugarei, Zandai  Grīnbergai, Reinim Barviķim, Kristam Sīlim, Artūram  Zandbergam!

 

Vizuālās mākslas skolotājas Gija Kalvīte, Īrisa Ozola


Esiet pazīstami- spīdmintons!
2014. gada 16. aprīlī

         Spīdmintons ir sporta spēle ar raketi un volānu. Spēli izgudroja sportists no Berlīnes Bils Brandess (Bill Brandes) balstoties uz badmintona, tenisa un skvoša pamatelementiem. Pirmais pasaules čempionāts notika 2011.gadā Vācijā. Spēli var spēlēt gan telpā, gan brīvā dabā. 15.aprīlī VVV viesojās atraktīvā spīdmintona trenere, šīs spēles krustmāte Valmieras pusē, Santa Paegle un iepazīstināja ar šo spēli, kura Latvijā sāk iekarot savas pozīcijas. Daļai 4.-12.klašu skolēnu bija iespēja redzēt spēles demonstrāciju, iepazīties ar inventāru, pamēģināt pašiem spēlēt šo dinamisko spēli. Skolēni uzzināja, ka volāns jeb spīderis ir smagāks nekā badmintona volāns un lido ar ātrumu līdz 300 km stundā. Spēli var spēlēt brīvā dabā, pludmalē, arī tumsā, izmantojot speciālas gaismiņas. Trenere aicināja bērnus aktīvi izmantot brīvo laiku, apgūstot ko jaunu, kustēties brīvā dabā, iegūt jaunus draugus un rūpēties par savu veselību.

           Ja kādam bērnam radās interese par spīdmintona treniņiem, lūdzam interesēties pie sporta skolotājiem .