Viesturieši, sasparosimies labajiem darbiem mūsu Labdarības nedēļā!
2018. gada 24. janvārī

“KOPĀ vēl AUGSTĀK!”

(22. - 26. janvāris)

“Ir viegli elpot, spert soli, uzrakstīt vārdu, tomēr ir bērni, kuriem to paveikt ir nesasniedzama uzvara. Viņu sirsniņās dzīvo tikai cerība. Cerība, ka viņi reiz būs līdzīgi vienaudžiem, spēs spēlēties un būs vieni no mums.”/Gatis Irbe/

Šogad ziedojam un iesaistāmies mūzikas projekta “MESA” labdarības kampaņā "Mēs ar MESA",  kuras mērķis ir  apmaksāt bērnu, ar smagiem kustību traucējumiem, rehabilitācijas programmas. Tā kā ir iespēja palīdzēt konkrētam bērnam, novirzīsim visus iegūtos līdzekļus mūsu novadnieka Markusa Bērziņa rehabilitācijai.

6 gadus vecais Markuss ir gudrs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēns piedzima priekšlaicīgi un bija sīciņš, vien 39 centimetrus garš un svēra 1260 gramus. Zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, hipoksiski išēmiska encefalopātija un psihomotorās attīstības aizture. Kopš 2 gadu vecuma Markuss pārsvarā pārvietojas rāpus. Zēns ceļas kājās, var nostāvēt ar atbalstu, sēž arī tikai ar atbalstu. Markuss ļoti vēlas staigāt savām kājiņām, bet pats to pagaidām spēj tikai ar asistenta palīdzību. Lai veicinātu Markusa attīstību, ir nepieciešama regulāra un intensīva terapija. Markuss rehabilitācijas centrā "Poga" jau saņēmis intensīvus rehabilitācijas kursus. Pēc saņemtās terapijas zēns kļuvis krietni stabilāks un viņa attīstība strauji uzlabojusies.

Palīdzēsim arī mēs Markusam spert drošus soļus nākotnē! Kopā vēl augstāk!

Piedalies un ziedo!

LABDARĪBAS TIRDZIŅŠ

23., 24., 25. janvārī

LABDARĪBAS KONCERTS

26. janvārī 4. un 6.stundas laikā!

Skolas angļu valodas olimpiāde
2018. gada 23. janvārī

2018. gada 15. janvārī skolā notika angļu valodas olimpiāde 6. klasēm. Divas mācību stundas olimpiādes dalībnieki rādīja savas zināšanas un prasmes angļu valodā, pildot gan lasīšanas un klausīšanās, gan valodas lietojuma, vārdu izvēles un vārdu darināšanas uzdevumus.

Sveicam uzvarētājus!!!

I vieta.  Annija Marta Meldere (6.b klase)

II vieta.  Jānis Tiliņš (6.b klase)

III vieta.  Ketija Bernāte (6.c klase)

Atzinība : Rihards Bērziņš (6.b klase)

Kristiāna Rīdere (6.b klase)

Paldies par piedalīšanos olimpiādē arī

A. Dzenītim, M. Mičulei, R. Būmanim, G. Līdakam, M. Eidukam,

K. Vecelim, D. Urbanovičam, I. Klagišam, R. Stiģim, K. Bauģim,

D. Liepiņam, A. Sproģei, R. Rudiņam, R.P. Miķelsonei,

D. Koļesņikovam

saka jūsu angļu valodas skolotāji I. Barce, I. Liepiņa, S. Švalbe

Valmieras pilsētas un starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiāde.
2018. gada 23. janvārī

Sveicam Valmieras pilsētas un starpnovadu latviešu valodas un literatūras

8.-9. klašu olimpiādes veiksminieces

3. vieta

9. b klases skolniecei Adelīnai Melbārdei

9.c klases skolniecei Andai Bišofai

Paldies par darbu un piedalīšanos olimpiādē visām dalībniecēm!

Latviešu valodas MK

Kavējoties svētku atmiņās
2018. gada 10. janvārī

Paldies Natana Masakovska tētim!

Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība
2018. gada 10. janvārī

Vai kādreiz aizdomājieties, kas un kādā veidā patērē enerģiju – elektrību, degvielu, siltumu?

Ēkas, kur mēs dzīvojam?
Automašīnas, ar ko braucam?
Cilvēki, kuri to visu izmanto?

Mēs ticam, ka enerģija aiz tā ir tieši cilvēki un viņu lēmumi. Viedas ēkas un gudras kopienas darbojas tikai kopā ar saprātīgiem gala patērētājiem. Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrību veido ikviens no mums – jūs, mūsu kaimiņi, jebkurš, kurš zina un vēlas zināt to, kur tiek tērēta enerģija un, kā saprātīgi to izmantot.

Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrībā mēs, kā patērētāji, zinām kur un kā siltums un elektrība tiek patērēti mūsu mājās, darbā un skolā. Ilgtspējīga sabiedrība sākas ar katru no mums, tāpēc Vidzemes plānošanas reģions un Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Tartu Reģionalās enerģijas aģentūru un Rouges pašvaldību, apvienojuši zināšanas projektā “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība”.

Projekta mājas lapa: http://www.trea.ee