Esi drošs!
2013. gada 18. martā

Pirmo un otro klašu skolēni piedalījās muzikāli izglītojošā klases stundā, kurā rūpes par bērnu drošību izrādīja baltais zaķis un melnais kaķis, kuri, izspēlējot dažādus problemātiskus notikumus, mācīja bērniem atpazīt, izvērtēt un novērst traumatismu veicinošas situācijas. Skolēnus aicināja domāt un saprast – kāda rīcība ir un kāda nav atbilstoša katrā konkrētā situācijā. Mācīja uzmanīties no lāstekām, aicināja būt piesardzīgiem pikojoties, stāstīja par drošību uz ceļa un kalna.

Veselības ministrijas projekta ietvaros gudro dzīvnieku  lomās  iejutās  pasākumu vadītājas  Līga Stebere un Ineta Vanaga, ar kurām mazie viesturieši tikušies jau vairākas reizes.  Paldies viņām par interesanto stundu!

Foto no pasākuma galerijā -->

Direktores vietniece audzināšanas jomā

Inguna Vācmane

Vidzemes vēsturiskā novada skatuves runas konkursa rezultāti

Apsveicam!

Vidzemes vēsturiskā novada

skolēnu skatuves runas konkursā viesturiešiem

1. pakāpes diplomi

4. b klasē Katrīna Rokena

11. a klasē Ilga Vālodze Ābele

11. a klasē Anna Paula Gruzdiņa

Valmieras pilsētas un novadu mājturības olimpiādē...
2013. gada 15. martā

Š.g. 13. martā mūsu skolā notika 7. - 8. klašu Valmieras pilsētas un novadu olimpiāde mājturībā un tehnoloģijās zēniem.

2. vieta 7.a klases izgl. Artūram Rācenim

ar iegūto

2. vietu

Valsts vēstures olimpiādē!

26. februārī Natālijas Draudziņas vidusskolā notikušajā 19. vēstures olimpiādes noslēdzošajā valsts kārtā piedalījās 69 skolēni. Ļoti spēcīgā konkurencē Niks ieguva godpilno 2. vietu, iegūstot 109 punktus no 130 iespējamajiem (1. vietas ieguvējai Esterei Kozlinskai no Siguldas Valsts ģimnāzijas - 117). Patiess prieks un lepnums par Nika sasniegumu!

Vēstures skolotāja

Ina Grāvīte