Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

APSVEICAM MŪSU TEĀTRI AR VEIKSMĪGU PIEDALĪŠANOS FESTIVĀLĀ!
2014. gada 29. aprīlī

       Aizvadītās nedēļas nogalē Valmieras Viestura vidusskolā ieradās VII Latvijas bērnu un jauniešu teātru dalībnieki, lai divas dienas pavadītu īpašā teātra spēlēšanas un skatīšanās noskaņās. 25. aprīlī notika viesu sagaidīšana un festivāla atklāšana. Tad sekoja 23 izrāžu maratons divu dienu garumā. 26. aprīļa vakarā festivāla eksperti un Jauniešu žūrija paziņoja rezultātus. Par labākajām izrādēm tika atzītas divas: pamatskolas „Rīdze” jauniešu teātra studijas „Mēs” izrāde „Fermāta” (rež. Ligita Smildziņa) un Valmieras Viestura vidusskolas teātra „Sprīdītis” izrāde „Lepnums un aizspriedumi” (rež. Roberts Segliņš un Inese Ramute). Viestura vidusskolas teātra „Sprīdītis” izrāde „Kristāla kurpīte” (rež. Roberts Segliņš, horeogrāfe Agnese Degle) saņēma atzinību par labāko horeogrāfiju.

     Gan eksperti, gan Jauniešu žūrija noteica veiksmīgākos galveno lomu un otrā plāna lomu tēlotājus izrādēs. Viņu vidū arī mūsējie no skolēnu teātra „Sprīdītis”: Kristiāna Runce – Elizabetes lomas tēlotāja izrādē „Lepnums un aizspriedumi” (gan ekspertu, gan jauniešu vērtējumā labākā aktrise), Rūdolfs Vētra Karaļa lomā un Kārlis Ērglis marķīza Padetruā lomā izrādē „Kristāla kurpīte”.

APSVEICAM!

PALDIES

Viesturskolas kolektīvam par atbalstu un ieguldīto darbu festivāla organizēšanā!

PALDIES  

par sadarbību frizētavai "FRIZĒ FRIZŪ"!

VII FESTIVĀLA NOMINĀCIJAS skat. sadaļā  TEĀTRIS>>>Festivāls

Koncerts ”Ko es protu!” Viesturskolā
2014. gada 23. aprīlī

      Aprīlī Viestura vidusskolā notika ikgadējais 1.-4.klašu skolēnu, vecāku un skolotāju radošais koncerts ”Ko es protu!”. Tā moto: ”Vai tu viens, vai draugu pulkā, runāt, dziedāt, dejot, spēlēt nāc!” Un sanāca arī! Savus talantus demonstrēja sākumskolas klašu skolēni. Par pārsteigumu bija parūpējušās 1.b klases māmiņas, kuras jautri izdziedāja un izrādīja alfabētu, bet klašu audzinātājas rotaļīgā solī dancināja kāju lellītes. Koncertu vēroja arī neatkarīgie novērotāji, kuri katram dalībniekam piešķīra īpašas nominācijas.

     Atraktīvā pasākuma vadītāja Pepija atzina, ka šis bija neparasts koncerts, jo to atbalstīja “Valmieras piens” un ”Valleta”. Viņi bija sarūpējuši gardus un saldus pārsteigumus. Paldies par jauki kopā pavadīto vakaru, kurā dzirkstīja prieks, smaidi, kustība, mūzika, aplausi!


Uz tikšanos pēc gada aprīlī, kad atkal uz Viesturskolas skatuves kāps mazie un lielie talanti, lai priecētu zālē sanākušos vecākus, skolotājus un klasesbiedrus!

Fotogrāfijas no pasākuma >>> galerijā.

Direktora vietniece audzināšanās darbā Inguna Vācmane

Valmieras pilsētas un starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādes rezultāti
2014. gada 23. aprīlī

1.klašu grupā - 1. vieta - Lauma Melnūdre 1.b kl.

2.klašu grupā - 1.vieta - Niks Niezers 2.b kl.

4.klašu grupā -2.vieta - Madara Sīmane 4.c kl.

9.klašu grupāatzinība - Undīne Vektere 9.b kl.

10.klašu grupā - 2.vieta  - Laura Luīze Lauze 10.b kl.

11.klašu grupāatzinība - Adele Jākobsone 11.b kl.


Skolas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus kl. grupās skatīt sadaļā MĀCĪBAS>>>Panākumi


 

 

 

 

 

 

   SVEICAM  UZVARĒTĀJUS!

Vizuālās mākslas skolotājas-

Gija Kalvīte, Īrisa Ozola un 

Ineta Krieviņa

Viesturieši konkursā „Gauja pēc 20 gadiem”
2014. gada 22. aprīlī

           Valmieras Viestura vidusskolas sākumskolas skolēni piedalījās biedrības „Ziemeļlatvijas Lauvēnu klubs” organizētajā zīmējumu konkursā „Gauja pēc 20 gadiem”. Skolēnu darbu izstāde notika tirdzniecības centrā „ Valleta”. Konkurss noslēdzās ar labāko darbu autoru sumināšanu.

 Veicināšanas balvas ieguva - Dāvis Rektiņš 4.a kl., Anna Meldera 2.b kl.,

Ričards Daniēls Belkovskis, Kate Liepa 4.c kl.

 Specbalvu no „Valmieras ūdens” saņēma - Helēna Razminoviča 3.a kl.

  Centība un rūpīgums tika novērtēti Jāņa Liedeskalniņa un Aleksandras Danielas Kraujiņas 4.b kl. zīmējumos.

 Galvenās balvas saņēma Estere Ošeniece 3.a kl., Kristena Deine 1.a kl. un Simona Dreimane 2.b kl.

 

 

Paldies visiem skolēniem par radošajām idejām!

 

 

        Vizuālās mākslas skolotāja Gija Kalvīte

JAUNA PIRMIZRĀDE SKOLAS TEĀTRĪ „SPRĪDĪTIS”
2014. gada 21. aprīlī

 

       Jauno izrādi „Lepnums un aizspriedumi” skolēnu teātris „Sprīdītis”. pirmoreiz skatītājiem parādīja aizvadītajā nedēļā. Tas ir 11.a teātra klases trupas iestudējums, kurā piedalās arī daži skolēni no 10.c klases. Šoreiz izrādes noformējumā dominē 18.gadsimta stils, jo tās darbība notiek pirms vairāk nekā diviem gadsimtiem Anglijā. Jauniestudējumā, tāpat kā populārajā Dž. Ostinas romānā un pēc tā veidotajā filmā, stāstīts par Benetu ģimeni un viņu piecām meitām. Meitas, īpaši Elizabete, vēlas pati iet savu ceļu un lauzt apkārtējā sabiedrībā pastāvošos aizspriedumus, noraidot vecāku izvēlētos preciniekus. Elizabete ir dziļu jūtu cilvēks. Sastopot un iemīlot aristokrātisko, pievilcīgo Dārsiju, sākas viņas iekšējā cīņa par mīlestību, spītējot savam lepnumam un apkārtējo aizspriedumiem un augstprātībai...

Aicinām sekot līdzi informācijai un iepazīties ar jauno izrādi!

Plašāka informācija par jauno izrādi sadaļā TEĀTRIS>>>Jaunumi>>> Repertuārs