Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Ko saka pirmklasnieki - Kāpēc mācīties Valmieras Viestura vidusskolā
2014. gada 20. maijā

 

ULDIS JANSONS – VALMIERAS VIESTURA VIDUSSKOLAS DIREKTORS
2014. gada 2. jūnijā

Valmieras pilsētas pašvaldības domes 2014. gada 29. maija sēdē

par Valmieras Viestura vidusskolas direktoru apstiprināts

Valmieras Viestura vidusskolas direktora pienākumu izpildītājs,

Valmieras Viestura vidusskolas 1988. gada izlaiduma absolvents

ULDIS JANSONS

Apsveicam direktoru un vēlam izturību, veiksmi un panākumus mūsu lielā skolas kolektīva vadīšanā!

                                    Viesturieši


Jaunie ģeologi un vides zinātnieki Valmierā popularizē Latvijas dzīļu vērtības
2014. gada 1. jūnijā

Ceturtdien, 29.maijā Latvijas jaunie ģeologi un vides zinātnieki viesojās Valmieras novada domē un Valmieras Viestura vidusskolā, lai popularizētu projektu “Latvijas dzīļu atklājēji”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja projekta iniciatori.

Projekta ietvaros jaunieši dodas ekspedīcijā pa Latviju un izglīto par projektu, iesaistot kustībā “Latvija – minerālūdens lielvalsts” un bērnus jauno ģeologu skolā. 

Jau ziņots, ka projekta “Latvijas Dzīļu Atklājēji” mērķis ir veicināt iedzīvotāju patriotismu un izglītot sabiedrību par to, kādas vērtības slēpjas mūsu zemes dzīlēs. Projekta iniciatori ir četri jaunie ģeologi, kas patlaban studē vai ir pabeiguši studijas Latvijas Universitātē (LU), - Inga Retiķe, Jānis Bikše, Kristīne Urbacāne un Karlīna Jansone.

No portāla http://valmieraszinas.lv

Latvijas Dzīļu atklājējiem varam sekot sociālajos tīklos:

Facebook: lapas nosaukums “Latvijas Dzīļu Atklājēji” https://www.facebook.com

Draugiem.lv : http://www.draugiem.lv/dzilu-atklajeji/

Trešās ģimeņu sporta un atpūtas spēles Viesturskolā
2014. gada 30. maijā

          Ir apritējis kārtējais mācību gads. Pateicoties vecāku, skolotāju, viesturiešu entuziasmam, Valmieras 4. skautu vienībai, SIA „Naukšēni”, SIA „Valmieras ūdens”, aktīvā sporta un atpūtas centram „Eži” - 24. maija svelmainais rīts aicināja Valmieras Viestura vidusskolas sākumskolas skolēnus, kopā ar brāļiem, māsām, tētiem, mammām, draugiem un vecvecākiem uz ilgi lolotajām - trešajām ģimenes sporta un atpūtas spēlēm. Agrā rīta stundā ap skolu rosījās sporta disciplīnu atbildīgie. Darbojoties humora pilnā un jautrā komandā, maziem censoņiem tika izveidotas 12 jautrības pilnas disciplīnas.  

        Plkst. 11.00 vienpadsmit klašu komandas pulcējās uz svinīgo sporta spēļu atklāšanu. Sporta spēles atklāja sākumskolas vecāku domes runas vīrs Ivars, uzrunu teica skolas direktora  pienākumu izpildītājs Uldis Jansons, tomēr vislielākās ovācijas izpelnījās mūsu olimpietis – bobslejists – Oskars Ķibermanis. Valdīja neizsakāma jautrība, krāsainība un sportiskais gars. Svinīgā atklāšana parādīja, ka ar izdomu viesturiešiem viss ir kārtībā. Komandu krāsainību un kuplo dalībnieku skaitu papildināja ne mazāk atraktīvie komandu nosaukumi – „Bez vārdiem”, Košie un krāsainie”, „Indiāņi”, „Āķīši”, „Tīģeri”, „Zvaigznes”, „Draudzība”, „Savējie”, „Olimpieši”, „Baltie vanagi” un „Prāti”. Kopskaitā ģimeņu sporta un atpūtas spēļu atklāšanā bija ieradušies 122 skolēni, 82 vecāki un 30 mazie brāļi un māsas. Nu tik varēja sākties cīņa par 11 nominācijām!

              Sportiskais gars auga augumā, čalas un smiekli kļuva skaļāki, valdīja neizsakāms komandas cīņas gars. Viss bija savādāk – disciplīnas citas, tiesneši citi un rezultāti arī citi! Divas stundas, aktīvi pildot uzdevumus, bija pagājušas nemanot. Tad lielais darbs sākās tiesnešiem rezultātu apkopošanai. Šajā laikā mazie un lielie sportisti dalījās iespaidos un jautri pavadīja laiku diskotēkā.

Apkopojot rezultātus tika piešķirtas šādas nominācijas:

„Smaidīgākie” – 1.a klase; „Dižklase” – 1.c klase; „Stratēģiskākie” – 2.a klase;

„Saliedētākie” – 2.b klase; „Apņēmīgākie” – 2.c klase; „Nenogurdināmākie” – 3.b klase;

„Mērķtiecīgākie” – 4.b klase; „Stilīgākie” – 4.c klase

Galveno balvu - ceļojošo kausu un godpilno 1.vietu ieguva 1.b klase. 2.vieta – 4.a klase, bet 3.vietā ierindojās 3.a klase.

            Tomēr svarīgākais un nenovērtējamākais ir kopā būšanas prieks, pozitīvās emocijas, sportiskais gars un mīlestība, kas katru sekundi caurvija šo dienu!

Uz tikšanos nākamajās, nu jau ceturtajās, ģimeņu sporta un atpūtas spēlēs!

Jauku vasaru vēlot – sākumskolas vecāku dome

Paldies viesturiešiem - kastaņu skaitītājiem!
2014. gada 22. maijā

    

 

  Paldies visiem, kas piedalījās Burkānciema kastaņu skaitīšanā, lai uzzinātu, cik populārs šis koks ir Valmierā. Saskaitījām 47 kastaņas. Informācija tika nosūtīta Sabiedrisko attiecību speciālistei vides komunikācijā Kristīnei Melecei.

      22. maijs ir Bioloģiskās daudzveidības diena, tāpēc Vienības laukumā plkst. 13.00 tika stādītas kastaņas, lai mūsu pilsēta kļūtu vēl zaļāka un ziedošāka.


EKOSKOLA