Noskaidroti konkursa „ZAAO pastkarte” laureāti.
2012. gada 30. janvārī

Noslēgusies SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO) vides projekta „Cilvēks vidē” ietvaros organizētā konkursa ''ZAAO pastkarte'' darbu vērtēšana. Konkursa mērķis bija pievērst uzmanību atkritumu apsaimniekošanas problēmām un aktuālajiem jautājumiem. Šajā mācību gadā radošos darbus iesniedza 30 pirmsskolas izglītības iestādes un 37 vispārizglītojošās skolas no Ziemeļvidzemes reģiona. Tika saņemti vairāk kā seši simti bērnu zīmējumi.

Savukārt, skolu grupā labākos darbus iesniedza Artis Doroškēvičs no Alojas novada Ozolmuižas pamatskolas, Dina Palsa no Pārgaujas novada Straupes pamatskolas, Kristaps Bārups no Priekuļu novada Priekuļu vidusskolas, Līva Katrīna Pavārnieka no Valkas novada Ērģemes pamatskolas, Madara Kantiševa no Mālpils novada Mālpils vidusskolas, Ralfs Ūdris no Valmieras Viestura vidusskolas.

Konkursu ''ZAAO pastkarte'' ZAAO rīko jau vairāk kā desmit gadus, ik reizi pārliecinoties par dalībnieku neizsīkstošajām interesantajām idejām un radošo pieeju. ZAAO ikgadējā projekta „Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā, kas, kā ierasts, notiks mācību gada noslēgumā, labāko darbu autori saņems pārsteiguma balvas.

Konkursa uzvarētāju zīmējumi ir aplūkojami ZAAO mājas lapā www.zaao.lv sadaļā – Sabiedrības izglītošana. Plānots veidot arī ceļojošas izstādes, kurās zīmējumus aplūkot varēs Ziemeļvidzemes iedzīvotāji.

ZAAO jau vairāk kā desmit gadus darbojas sabiedrības vides izglītošanas jomā ar mērķi veicināt apkārtējās vides kvalitātes uzlabošanu un izpratni par ikviena ietekmi uz to.

Laura Jegorova

SIA ZAAO attīstības daļas vadītājas vietniece

Sveicam 9.-12.klašu skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus!
2012. gada 30. janvārī

Olimpiāde notika 17.janvārī. Piedalījās 26 skolēni.

1. VIETA

Matemātikas skolotāju MK.

Dambretisti piedalās Latvijas čempionātā
2012. gada 25. janvārī

Valmieras Viestura vidusskolas skolēni piedalījās Latvijas 65.skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē.

Līdz 10 gadu veco skolēnu grupā zēnu konkurencē startēja Ralfs Kalniņš un Jānis Maļina.

Līdz 13 gadu veco skolēnu grupā meiteņu konkurencē Karīnai Veidei  pietrūka 1 punkts, lai iegūtu tiesības spēlēt Latvijas jaunatnes čempionāta finālā, un zēnu konkurencē startēja Roberts Birzgalis.

Prāta spēļu pulciņā ceturtdienās no pulksten 12:20 līdz 14:40 visiem interesentiem ir iespēja pilnveidot prātu spēlējot spēles.

Treneris Uldis Ābeltiņš

ZAAO aktivitātes Viesturskolā
2012. gada 23. janvārī

No 2012. gada 16. janvāra līdz 16. februārim Valmierā, Valmieras Viestura vidusskolas telpās būs apskatāmi darbi, ko SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas” (ZAAO) organizētā projekta „Cilvēks vidē” ietvaros viedojuši Ziemeļvidzemes reģiona skolu un bērnudārzu audzēkņi.

Izstādē būs skatāmi bērnu un jauniešu veidotie radošā konkursa „ZAAO pastkarte” un plakātu konkursa „Tīra vide” zīmējumi, kā arī vides instalāciju konkursam „Lai dzīvo atkritumi” veidotie darbi fotogrāfijās. Darbi tapuši 2010./2011. mācību gada laikā ar mērķi pievērst bērnu un skolēnu uzmanību atkritumu tēmai, aicinot uz videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu.

Eksponātu vidū ir arī Valmieras pilsētas izglītības iestāžu audzēkņu - Katrīnas Smilgas (Valmieras Viestura vidusskolas 4.a klase), Evijas Grasbergas (Valmieras Pārgaujas pamatskolas 4.d klase) un Annas Emīlijas Sutas (Valmieras Pārgaujas pamatskolas 2.a klase) - radošie darbi.

Sadarbībā ar ZAAO, paralēli izstādei Valmieras Viestura vidusskolā tiks organizētas vides stundas, kurās skolēni varēs uzzināt vairāk par atkritumu pareizu apsaimniekošanu, šķirošanu, noglabāšanu un savu ietekmi uz šiem procesiem.

Paldies Valmieras Viestura vidusskolai par iesaistīšanos un izstādes eksponēšanu!

Vairāk bildes galerijā

ZAAO ir pašvaldību dibināta komercsabiedrība, kas pašvaldību uzdevumā sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Ziemeļvidzemes reģionā, un aktīvi darbojas sabiedrības vides izglītošanas jomā ar mērķi veicināt apkārtējās vides kvalitātes uzlabošanu.

Informāciju sagatavoja:

Laura Jegorova

Publiskās runas konkursa "Es piedzimu laikā" rezultāti
2012. gada 18. janvārī

Sveicam skolas konkursa 2. kārtas uzvarētājus!

Dinārs Sārs 10.b kl.

Jānis Bērziņš 11.c kl.

Aija Mežule 11.c kl.

Elēna Hāne 12.c kl.

Labu veiksmi starpnovadu kārtā!

Valodu skolotāji