Improvizācijas šovs
2013. gada 2. maijā

Viesturskola portālos
2013. gada 2. maijā

Atvērto durvju dienu gaidot Viesturskolas baneris

izvietots tādos portālos kā:

Izstāde 2013
2013. gada 30. aprīlī

Viesturieši zinātniskajā konferencē fizikā
2013. gada 28. aprīlī

10.b klases skolēni Oskars Krišjānis un Artūrs Zandbergs izstrādāja skolēnu zinātniski pētniecisko darbu "Kvēlspuldzes kvēldiega temperatūras noteikšanas metožu izpēte". Pēc uzvaras Vidzemes konkursā Oskars un Artūrs piedalījās Latvijas Skolēnu zinātniskajā konferencē Rīgā, kur Latvijas gudrākie jaunie fiziķi prezentēja 25 pētnieciskos darbus. Tā kā Oskars un Artūrs bija apzinīgi gatavojušies šai konferencei un apguvuši pat daļu no 11. un 12.klases fizikas kursa, tad liels bija prieks par žūrijas piešķirto 3. vietu. Iegūtās zināšanas un iemaņas būs ļoti noderīgas gan skolā, gan studijās augstskolā. Skolotājiem prieks par to, ka skolēni ir sasnieguši augstu intelektuālu līmeni, un nu viņi vēlēsies sasniegt  vēl vairāk.

Darba vadītājs Uldis Ābeltiņš

Valmieras apriņķa deju kolektīvu skatē
2013. gada 24. aprīlī

Sveicam

1.-2.klašu TDK "Viesturietis"  un

3.-5.klašu TDK "Viesturietis" ,

vadītāju Artu Miķelsoni

ar iegūto I pakāpi Valmieras deju apriņķa skolēnu tautas deju kolektīvu skatē.