Sveicam 8. klašu skolas angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!
2012. gada 17. februārī

1. vieta

Renāte Megija Kļaviņa – sk. I. Upīte

Anna Švalbe – sk. I. Upīte

Toms Teteris – sk. I .Liepiņa

2.vieta

Toms Kārlis Bušmanis – sk. I. Upīte

Kristīne Višņevska – sk. I. Liepiņa

Kristaps Kukainis – sk. I. Upīte

3.vieta

Anete Ozola – sk. I Upīte

Kristiāna Ordone – sk. I. Upīte

Dāvis Miķelsons – sk. I. Upīte

Izsakām pateicību par piedalīšanos:

A. Lotko , U. Ķipurei, R. Grantiņam, K. Čepulei - (sk. I. Liepiņa),

E. V. Kažmeram (sk. I.Upīte)

Pārsteidz galvu – lasi!
2012. gada 14. februārī

Angļu rakstnieks Džozefs Addisons ir teicis: „Lasīšana prātam ir tas pats, kas fiziski vingrinājumi ķermenim”. Varam droši apgalvot, ka 55 Viestura vidusskolas 1.-4. klašu skolēni četrus mēnešus cītīgi nodarbojās ar smadzeņu vingrinājumiem. Tie ir „Bērnu žūrijas 2011”dalībnieki, kuru uzdevums bija izlasīt 5 grāmatas. Šķiet, kas tur īpašs – tikai lasi! Tomēr uzdevums nebija tik vienkāršs. Katras grāmatas iepazīšanai , neatkarīgi no tā, vai tai 30 vai 230 lappuses, bija ierobežots laiks – 7 dienas. Katrā vajadzēja novērtēt gan saturu, gan ilustrācijas. Visbeidzot bija jāatbild uz sarežģītiem jautājumiem, aizpildot anketu.

12 skolēni piedalījās lasītāju seminārā Valmieras integrētajā bibliotēkā, kur izteica un aizstāvēja savu viedokli par lasīto. Tie, kam patīk zīmēt, varēja iesniegt savas ilustrācijas kādai no grāmatām.

Par labi padarīto darbu priecājāmies noslēguma pasākumos skolas kamīnzālē 1. un 10. februārī, kur varējām pacienāties ar gardu kliņģeri un sulu, iet rotaļās un saņemt pelnītās balvas. Visi 55 skolēni nu var lepoties ar īpašām aprocēm, uz kurām rakstīts: „Pārsteidz galvu – lasi!” Pēc tām var pazīt „Bērnu žūrijas” dalībniekus visā Latvijā.

Paldies sākumskolas Vecāku domei par iespēju piedalīties „Bērnu žūrijas” darbā, jo, lai lasītu, nepieciešamas grāmatas. Aizvadītā gada Labdarības ballē iegūtie līdzekļi nonāca bibliotēkas rīcībā, un neliela daļa no tiem tika iztērēta „Bērnu žūrijas” grāmatu iegādei. Paldies arī par sarīkoto zibenskonkursu, skaistajiem diplomiem, balvām un rotaļām.

Paldies skolotājai Vitai par ideju un atbalstu!

Lielākais gandarījums, ka uz jautājumu, vai nākamajā gadā arī piedalīsimies „Bērnu žūrijas” darbā , visi dalībnieki atbildēja: „Noteikti! Aicināsim to darīt arī klases biedrus.”

VVV bibliotekāre Laima

Pasākuma fotogrāfijas galerijā.

Starpnovadu olimpiāde matemātikā 9.-12. klasēm
2012. gada 13. februārī

Valmieras pilsētas un starpnovadu olimpiādē matemātikā labus rezultātus sasnieguši arī mūsu skolas skolēni:

• Sindija Virse (11.b) - 1.vieta

• Adele Jākobsone (9.b) - 3.vieta

• Rūdolfs Vētra (9.b) - 3.vieta

• Jānis Bērziņš (11.c) - atzinība

Bildē redzamas abas matemātikas skolotājas Anda Rebinka un Inese Pundure kopā ar abiem 3. vietas ieguvējiem Adeli un Rūdolfu.

Runas konkursa rezultāti
2012. gada 10. februārī

8. februārī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika Valmieras pilsētas un novada pubiskās runas konkurss  "Es piedzimu laikā." Konkursā piedalījās 21 dalībnieks. Mūsu skolu ar labiem panākumiem pārstāvēja:

• Dinārs Sārs - 10.b (runa latviešu un angļu valodā)
  • Jānis Bērziņš - 11.c (runa latviešu un angļu valodā)
  • Aija Mežule - 11.c (runa krievu un franču valodā)
  • Elēna Hāne - 12.c (runa latviešu un angļu valodā)

Valmieras Drāmas teātra pārsteiguma balvu un pirmās pakāpes diplomu ieguva Jānis Bērziņš, bet trešās pakāpes diplomu - Aija Mežule.

Paldies visiem dalībniekiem un sveicam uzvarētājus!  Vēlam veiksmi Aijai un Jānim konkursa nākamajā kārtā - valstī.

Valodu skolotāji

Sveicam 5.-8. klašu skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus!
2012. gada 8. februārī

1. vieta

ELIZABETE LOČMELE   (5.A klase)

ARMANDS DUKURS   (6.B klase)

RŪDOLFS STRAZDĪTS  ( 7.A klase)

KRISTAPS KUKAINIS   (8.B klase)

2.vieta

IEVA MADARA GLAVECKA  (5.A klase)

KRIŠJĀNIS PUNDURS   (6.C klase)

TOMS KOKENBERGS   (7.A klase)

EDUARDS FJODOROVS   (8.A klase)

3.vieta

SANDIJA VASIĻJEVA   (5.B klase)

EVELĪNA NIEDRĪTE   (5.C klase)

BETIJA STANKEVIČA   (5.A klase)

SABĪNE GAILĪTE   (6.B klase)

SIMONA ŠMIDTE   (7.A klase)

TOMS BUŠMANIS   (8.A klase)

Atzinība

EMĪLIJA DĀRTA SKĀDULE   (5.C klase)

ROBERTS ARTIS KĻAVIŅŠ   (5.A klase)

ALĪNA LĪNA SKALBE   (5.C klase)

EROSS VERGINS   (5.C klase)

IEVA LIEPIŅA   (6.B klase)

MĀRCIS RULLIS   (7.B klase)

RĒZIJA ĶILLA   (7. A klase)

KRISTĪNE VIŠŅEVSKA   (8. A klase)

ALISE RAZMINOVIČA   (8. A klase)

TOMS TETERIS   (8.B klase)

Olimpiāde notika 25. janvārī.  Piedalījās 55 skolēni.

Matemātikas skolotāju MK.