Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Lepojamies!
2019. gada 30. aprīlī

Teātra festivālā “…un es iešu un iešu” mūsu skolas teātrim “Sprīdītis” izcili panākumi – visām izrādēm ( “Bille”, “Sapnis vasaras naktī”, “Pīters Pens”)

1.pakāpe!

Bērnu žūrijas vērtējumā nomināciju “Labākā aktrise” ieguva Marija Nikola Jansone (Kapteinis Āķis izrādē “Pīters Pens”), nomināciju “Labākais aktieris bērnu izrādē” – Rūdolfs Segliņš ( Pīters Pens izrādē “Pīters Pens”).

Lepojamies!
2019. gada 26. aprīlī

10. - 11. klašu jauktais koris piedalījās Latvijas izglītības iestāžu jaukto koru konkursā Vidzemē, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem kurā ieguva

I pakāpes diplomu.

Lepojamies, paldies diriģentēm Ilvijai Aizupietei un Ilzei Jansonei!

Šekspīram 555!
2019. gada 25. aprīlī

 

 

23.aprīlī apritēja V.Šekspīra 555. dzimšana diena un mēs gremdējamies atmiņās par piedzīvotajām lugas “Sapnis vasaras naktī” pirmizrādēm, kuras skatītājiem  prezentējām 16. un 17. aprīlī.  Šī luga mums, 11.c klasei, asociējas ar draudzību, mēra sajūtu, līdzvērtību, atbalstu, spēku. Tieši tādi mēs kopā bijām, esam un būsim, spēlējot V.Šekspīra “Sapni vasaras naktī”. 

 

Izrāde stāsta par 2 pāru mīlestību senajās Atēnās. Antīkie laiki mūs neuzrunāja, tāpēc, kā jau sapnī atļauts, veicām savas korekcijas: attēloto vidi pārnesām uz mūsdienām un izcēlām mums aktuālās tēmas. Arī pārējie lugas tēli asprātīgi un viegli cits citu papildināja. Īpašas skatītāju emocijas raisījās, ieraugot Ēzeli, kurš ar savu humoru un harizmu šarmēja skatītājus. Iestudējumam mistisku un gaišu noskaņu radīja Laumas un meža noslēpumainie tēli, kas viltīgi spēja manipulēt ar visiem, kas mežā uzturējās. Kustības un mūzika deva īsto noskaņojumu un bagātināja V.Šekspīra tekstu.

 

Šis mums bija liels izaicinājums, kuru pozitīvi pieņēmām un ar drosmi gājām pretī grūtībām, lai sasniegtu pilnību un gūtu gandarījumu par paveikto. Skatītāju emocijas un vārdi mums liek nepadoties. Gaidīsim uz nākamajām izrādēm! 

 

Līva Ejuba 11.c klase

 

Lepojamies!
2019. gada 24. aprīlī

2019.gada 18.aprīlī Latvijas Univeristātes Humanitāro zinātņu fakultātē bronzas medaļu par dalību Latviešu valodas valsts 45. olimpiādē saņēma 8.a klases skolniece Alise Laura Kjaspere un 9.c kalses skolniece Madara Sīmane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No kreisās: skolotāja Inta Grabe, Izolde Bernadeta Ozoliņa


2019.gada 17. aprīlī Latvijas Universitātes lielajā aulā 11.b klases skolniece Izolde Bernadeta Ozoliņa saņēma sudraba medaļu par dalību Ekonomikas valsts 20. olimpādē.


 No kreisās: Madara Sīmane, Alise Laura Kjaspere              

Paldies skolniecēm par vēlmi zināt vairāk, azartisko mācīšanās prieku un skolas vārda popularizēšanu valsts mērogā!

Paldies skolotājām Intai Grabei, Mairai Tiltiņai un Inetai Lancmanei par skolēnu virzīšanu un motivēšanu sasniegt jaunas virsotnes!

Administrācija 

Lepojamies!
2019. gada 25. aprīlī

 

Vidzemes reģiona 3. klašu latviešu valodas olimpiādē
3.c klases skolniece Katrīna Gailīte ieguva 2. vietu!
Paldies skolotājai Inetai Krieviņai par ieguldīto darbu un motivēšanu darīt vairāk!

Vidzemes reģiona 3. klašu latviešu valodas olimpiādē

3.c klases skolniece Katrīna Gailīte ieguva 2. vietu!

Paldies skolotājai Inetai Krieviņai par ieguldīto darbu un motivēšanu darīt vairāk!