Izrāde
2019. gada 16. februārī

2019.gada 8.februārī Valmieras Viestura vidusskolas 9.a klase literatūras skolotājas Anitras Eiklones vadībā projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja Valmieras Drāmas teātra izrādi “Nekas” – stāstu par VISU un NEKO, stāstu par NEŽĒLĪBU un PIEDOŠANU.

7.klases skolēns Pjērs Antons, uzkāpis plūmju kokā, pārliecināts, ka dzīvē nekam nav jēgas, cenšas to pierādīt pārējiem.

«Nekam nav jēgas,

To es zinu jau labu laiku.

Tāpēc nav vērts neko darīt,

to es aptvēru tikko.»

Klasesbiedri, vēlēdamies pierādīt pretējo, veido “jēgas kaudzi” – zaimodami svēto un  nododami savus ideālus,  pielietojot vardarbību un nogalinot.  Nesaņemot sodu.

Kur sākas un beidzas CILVĒCĪBA?  Kur ir robeža starp visatļautību un ATBILDĪBU?    Vai vispār sabiedrībā vēl pastāv morālās vērtības?

Tas bija SPĒCĪGI! Paldies mūsu skolas skolotājam Aigaram Apinim un Paulam Iklāvam! Fenomenāli! Paldies Inesei Ramutei un Baibai Valantei par PROVOKĀCIJU!

Iesakām noskatīties izrādi un izlasīt Jannes Telleres grāmatu “Nekas”!

Akcija “Dabai labu darīt”
2019. gada 13. februārī

Šajā mācību gadā marts ir noslēdzošais ZAAO rīkotās akcijas “Dabai labu darīt” mēnesis. Vēl divas makulatūras vākšanas reizes– 6. un 29.martā!

Prieks, ka pēc klusā janvāra, 6.februāra rītā stāvlaukumā notika ierastā rosība, kas apliecināja – viesturieši IR dabas draugi! Īpaši jāuzteic 2.a klase un audzinātāja Agija Kārkliņa. Viņi šoreiz īpaši aktīvi, kas ļāva aizvirzīties garām iepriekšējiem līderiem – 4.c klasei. Vai tā tas paliks, to redzēsim marta beigās. Prieks par visiem, kas piedalās un domā zaļi!

Kā tad mums sokas?

Aktīvākās klases:

2.a klase        2 334.50 kg

4.c klase        1 845.50  kg

4.a klase        1 785.00  kg

1.b klase        1 695.50  kg

3.b klase        1 353.50  kg

1.a klase        1 240.00  kg

4.b klase        1 189.50  kg

5.a klase        1 187.50  kg

6.b klase        1 172.50  kg

Aktīvākie skolēni:

Evelīna Terēze Stepānova (5.a) - 994.5 kg, Daniela Rakecka (4.a) 857.5 kg, Monta Peipe (4.c) - 854.5 kg, Alvis Miglavs (9.a) -  661 kg, Krists Lapiņš (6.a) -  545.5 kg, Kalvis Viļums (1.b) -  499.5 kg, Kārlis Viļums (4.b) -  499.5 kg, Dāvis Pētersons(3.b) -  458 kg, Katrīna Simsone (2.a) 451 kg.

Paldies vecākiem par dalību un atbalstu akcijas īstenošanā!

Tiekamies martā!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka

2019. gada 12. februārī

Sveicam 8.b klases audzēkni DĀVI MIGLAVU  ar izcīnīto  1. vietu Valmieras pilsētas un novadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē zēniem.

5.februāris - Vispasaules Drošāka interneta diena.
2019. gada 8. februārī

Mūsu skolas 4.c klase to šogad atzīmēja īpaši. Piedaloties skolas Vaifija spēles turnīrā, 4.c klases skolniece Keitija Busule uzvarēja un ieguva iespēju piedalīties Drossinternets.lv organizētajā Vislatvijas "Vaifija spēles" turnīrā, kas notika Rīgā. Turnīrā piedalījās 38 dalībnieki no dažādām Latvijas skolām.

Tā kā pasākums notika tiešsaistē, vērot to un līdzdarboties varēja visa 4.c klase. Emociju  netrūka! Mūsu Keitija tika finālā un ieguva šajā turnīrā godpilno 4.-5.vietu!

Skolēnu prieks un iespaidi atspoguļojās ne tikai turnīra laikā, bet arī vēlāk klases twitterī:

Es šodien jutos ļoti saliedēts ar klasi!

Man šī bija pati labākā diena!

Esmu priecīgs, ka Keitija ir 4.vietā Latvijā!

Es uzzināju daudz interesantu lietu par internetu un tā drošu izmantošanu!

Prieks par mūsu skolēnu uzvarām un interesi dažādās jomās!

Klases audzinātāja Gita Baltā

2019. gada 7. februārī

Valmieras pilsētas un novadu apvienības 9.-12.klašu matemātikas olimpiādē viesturiešiem sešas godalgotas vietas!

2.vieta

Anda Bišofa (10.b klase)

3.vieta

Rūta Marija Āboliņa (9. a klase)