5.februāris - Vispasaules Drošāka interneta diena.
2019. gada 8. februārī

Mūsu skolas 4.c klase to šogad atzīmēja īpaši. Piedaloties skolas Vaifija spēles turnīrā, 4.c klases skolniece Keitija Busule uzvarēja un ieguva iespēju piedalīties Drossinternets.lv organizētajā Vislatvijas "Vaifija spēles" turnīrā, kas notika Rīgā. Turnīrā piedalījās 38 dalībnieki no dažādām Latvijas skolām.

Tā kā pasākums notika tiešsaistē, vērot to un līdzdarboties varēja visa 4.c klase. Emociju  netrūka! Mūsu Keitija tika finālā un ieguva šajā turnīrā godpilno 4.-5.vietu!

Skolēnu prieks un iespaidi atspoguļojās ne tikai turnīra laikā, bet arī vēlāk klases twitterī:

Es šodien jutos ļoti saliedēts ar klasi!

Man šī bija pati labākā diena!

Esmu priecīgs, ka Keitija ir 4.vietā Latvijā!

Es uzzināju daudz interesantu lietu par internetu un tā drošu izmantošanu!

Prieks par mūsu skolēnu uzvarām un interesi dažādās jomās!

Klases audzinātāja Gita Baltā

Lepojamies!
2019. gada 7. februārī

Valmieras pilsētas un novadu apvienības 9.-12.klašu matemātikas olimpiādē viesturiešiem sešas godalgotas vietas!

2.vieta

Anda Bišofa (10.b klase)

3.vieta

Rūta Marija Āboliņa (9. a klase)

Mārtiņš Lūsis (10.b klase)

Izolde Bernadeta Ozoliņa (11.b klase)

Atzinība

Niks Lūsis (9.b klase)

Karīna Veide (11.b klase)

Lepojamies!

No kreisās: Niks Lūsis, Mārtiņš Lūsis, Karīna Veide, Rūta Marija, Āboliņa, Anda Bišofa

Latvijas tūre sākusies
2019. gada 6. februārī

Jaunajā  gadā esam uzsākuši „Latvijas tūri”. Klasē esam no dažādām Latvijas vietām un ceram viesizrāžu laikā aizbraukt pie katra klasesbiedra ciemos uz viņa dzimto pusi, pastāstot R.Blaumaņa pasaku „Velniņi”  11.c klases interpretācijā.

Pirmā pietura 25. janvārī ciemos pie Elzas Jaunpiebalgā. Miegaini, bet ar patīkamu satraukumu esam ieradušies Jaunpiebalgas kultūras namā, veicam sagatavošanās darbus un esam gatavi atkal jau izspēlēties ne pa jokam. Pēc izrādes mazie skatītāji ar prieku vēlējās fotografēties un satikt izrādes varoņus. Daloties ar jaukiem apskāvieniem, guvām neaprakstāmas emocijas un padarīta darba sajūtu. Bet, kā paši atzīstam, šī izrāde bija kā  labs ģenerālmēģinājums turpmākajai tūrei, jo pietrūka dinamikas un pārliecības. Sen nebijām spēlējuši izrādi, tāpēc  bija aizmirsies, kādu prieku no tās varam gūt. Pēc izrādes devāmies uz Viņķu skatu torni, lai aplūkotu Piebalgas plašumus. Jo augstāk kāpām, jo skaistāks skats!

Pēc nedēļas, 31.janvārī, devāmies pie Sanijas uz Jaunannu. Ar pacilātu noskaņojumu gatavi pastāstīt pasaku arī šeit. Tik tiešām bijām uzlādēti un enerģijas pilni. Tik jautri sen mums nebija gājis. Nespējām vēl ilgi atgūties no prieka strāvojuma, ko ieguvām šajā izrādē.

Katrā no vietām mūs sagaidīja ļoti sirsnīgi un laipni cilvēki, ar patīkamu siltumu un rūpēm par ciemiņiem. Jaunu enerģiju  uzlādējām ar kūkām un cepumiem. Atklājām, kāds šarms ir Latvijas mazajiem novadiem. Nākamā pietura - 28.februārī Alūksnē.

11.c klase

Skolas krievu valodas olimpiāde
2019. gada 6. februārī

Sveicam skolas 10.-12.klašu
krievu valodas olimpiādes uzvarētājus!

1.vietā

Aļina Parfjonova (12.c )

Betija Adriāna Ulme (12.a)

2.vietā

Ņikita Raspopovs (12.b)

Roberts Artis Kļaviņš (12.b)

3.vietā

Diāna Ivanova (11.a)

Krista Strode (11.c)

Atzinība

Mārcis Sīmanis (10.c)

Agnese Štālmane (11.b)

Šie skolēni pārstāvēs VVV Valmieras pilsētas un novada krievu valodas olimpiādē 14.02.

Novēlām veiksmi un labus rezultātus!

Svešvalodas MK

Latvijas skolas soma
2019. gada 5. februārī

4. februārī  6.b klase programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēja koncertuzvedumu

"Vilkam tāda dvēsleīt' ". Tas bija stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus. Tas aicināja izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo.