Viesturskolas dambretisti Latvijā otrie!
2018. gada 11. aprīlī

Latvijas Skolu spartakiādes finālsacensībās dambretē Viesturskolas komandām:

U9 grupā 2.vieta – Laimiņš Mastiņš, Pēteris Kripans, Marta Vaļģe, Emīlija Klapare;

U11.grupā 4.vieta – Oto Duksis, Roberts Naudiņš, Miks Marks Miķelsons, Anna Bērtulsone, Denija Kemze;

U14 grupā 2.vieta – Marks Kristofers Birzgalis, Dāvis Kristiāns Pladars, Dāvids Daniels Liepiņš, Beāte Bitte, Marta Bērtulsone;

U16 grupā 9.vieta – Roberts Ojārs Habeks, Kristers Vecelis, Annija Marta Meldere, ceturtais saslima.

Treneri Uldis un Ilze Ābeltiņi

Projekts radošiem jauniešiem!
2018. gada 11. aprīlī

An inovation is a key to success in the future!

Hei, hei!

Viesturieši vienmēr ir aktīvi un radoši, darboties griboši un varoši! Plūcam laurus skatēs, konkursos un sacensībās! Šobrīd piecas nedēļas aktīvākie 9.a klases jaunieši- Jānis Bogdanovs, Alens Prenclavs, Mārtiņš Rozenbahs un Madars Lapiņš -  kopā ar sociālo pedagoģi Ivetu Upīti ir iesaistījušies inovatīvā projektā “#DiY4 Earth”. Skolotāja Iveta Upīte ir viena no 45 skolotājām (no vairāk nekā 30 valstīm), kura iesaistīsies jauniešu atbalstītā projektā “#DiY4 Earth”). Tā ir lieliska iespēja jauniešiem caur Skype sesijām tikt apmācītiem, lai paši  kļūtu par tālākizglītotājiem, apmācot citus jauniešus. Inovācijas ir mūsu nākotnes panākumu atslēga! Mācīsimies darot!

Sociālā pedagoģe Iveta Upīte

Sveicam!

Sveicam!

Apsveicam 12.c klases skolnieku

Arti Kristu Medni ar iegūto

1. vietu

Vidzemes reģiona atklātajā politikas olimpiādē!

Sociālo zinību MA

Sprīdītis atgriežas uz VVV skatuves!
2018. gada 5. aprīlī

Manuprāt, ikviens viesturietis zina stāstu par vienu no mūsu skolas talismaniem – Sprīdīti. Šogad, 29.martā, pēc 10 gadu pārtraukuma mūsu skolā tas ir atdzimis no jauna 5.-12.klašu teātra izrādē “Sprīdītis”.

Izrāde veidota pēc Annas Brigaderes pasaku lugas “Sprīdītis” motīviem un mums vēsta par nemainīgām vērtībām. Lai arī kur plašajā pasaulē mēs dotos, mūsu pašu mājās ir vislabāk un tur mūs sagaida vissirsnīgāk. Izrāde lieliski ataino arī teicienu “mazs cinītis gāž lielu vezumu”- mūsu mazais un izturīgais Sprīdītis (Jurģis Segliņš)  izrādē patiešām gāž lielu vezumu, pārvarēdams grūtības un līdz ar to arī parādīdams, ka dzīvē galvenā nav manta vai tituls, bet gan mērķtiecība, nesavtība un laba griba. Izrādei spilgtu odziņu un enerģiju piedod dziesmas un dejas, kas ļauj vēl vairāk iejusties šajā stāstā un spilgtāk piedzīvot Sprīdīša ceļojuma notikumus.

Liels paldies jāsaka radošajai komandai, kura palīdzējusi tapt šai izrādei – režisorei Līgai Gackai, horeogrāfei Agnesei Lutcei, kostīmu māksliniecei Īrisai Ozolai, grimētajai – Ingai Krauklei, vokālajai pedagoģei Ilzei Jansonei, gaismotājam Robertam Ciprusam, skaņu meistaram Guntaram Aizupietim. Paldies par atbalstu izrādes tapšanā arī Robertam Segliņam, Gunāram Verovkinam un Mārim Kaņepam!

Nu kā tad tajā pasaulē iet? No tālienes izskatās diez kā, bet, kad pieiet klāt, pavisam citādi. Nu tā kā pasakā par Sprīdīti – mazo un ņipro puisēnu, kurš aicina ikvienu piedzīvot ceļojumu laimīgās zemes meklējumos. Kur tad ir tā laimīgā zeme?  Nāc, piedzīvo un uzzini!

Mēs, 5.-12. klašu teātra “Sprīdītis” dalībnieki un radošā komanda, ar šo izrādi sveicam mūsu Latviju simtgadē un mūsu skolas teātri “Sprīdītis” 60 gadu jubilejā!

“Virs galvas mūžīgs Piena Ceļš

Un mūžīgs ceļš zem kājām,

Tas ved uz zemi laimīgo,

Un izrādās - uz mājām.”   (M.Zālīte)