Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Panākumi matemātikas olimpiādēs!
2014. gada 26. februārī

Valmieras pilsētas un starpnovadu matemātikas olimpiādēs arī mūsu skolas skolēni šajā mācību gadā ir guvuši panākumus. 9.-12. klašu skolēniem olimpiāde notika 7. februārī, bet 5.-8. klašu skolēniem – 21. februārī.

1. vieta      Katrīna Rokena (5.b)

2. vieta      Kristiāns Kārlis Liepiņš (5.a)

                   Svens Līrmanis – Krūmiņš (5.b)

                   Una Berga (6.a)

                   Tomass Cīrulis (6.c)

3. vieta      Mārtiņš Lūsis (5.c)

                   Izolde Bernadeta Ozoliņa (6.a)

                   Monika Oļeha (9.a)

                   Rūdolfs Vētra (11.b)

Atzinība    Daniela Gūtmārce (5.c)

                  Kitija Ieviņa (5.c)

                  Katrīna Singaite (6.a).

Apsveicam!!!

Matemātikas MK.

Komandu čempionāts dambretē
2014. gada 26. februārī

 

Valmieras Viestura vidusskolas dambretisti Valmieras komandās veiksmīgi piedalījās Latvijas komandu čempionātā 64 lauciņu dambretē, kurš 22.02.2014. notika Valmierā.

U10 grupā kopā piedalījās 26 komandas un viesturieši ar savu komandu bija: 6.vietā – Deniss Rauženbergs, Marks Kristofers Birzgalis, 11.v. – Raivo Būmanis, 13.v. – Valters Bitte, Markuss Kristaps Birzgalis, Beāte Bitte, Annija Debeļska, 16.v. – Dāvids Daniels Liepiņš, Krišjānis Upīte, Dāvis Kristiāns Pladars, Anna Meldera.

U13 grupā kopā piedalījās 21 komanda un viesturieši ar savu komandu bija: 4.v. – Roberts Birzgalis, 21.v. – Ralfs Rafaels Lapinskis, Sannija Paula Otsone, Rūta Marija Āboliņa.

Papildus informācija atrodama www.prataspeles.1w.lv .

 

Treneris Uldis Ābeltiņš

Labdarības balle – karnevāls Viesturskolā
2014. gada 25. februārī

         Janvāra mēnesī Viesturskolas 1.- 4. klašu skolēnu vecāki saņēma ielūgumu 21. februārī piedalīties sākumskolas vecāku labdarības ballē – karnevālā „Nakts bibliotēkā”. Sākumskolas vecāku dome  ir organizējusi trīs labdarības balles vecākiem. Visās ir izpildīts noteikts mērķis – palīdzēt Valmieras Viestura vidusskolai piesaistīt finansiālos līdzekļus kāda konkrēta mērķa sasniegšanai. Šogad radās ideja mainīt pasākuma formu. Februāris visā pasaulē ir karnevālu laiks, tāpēc šoreiz Viesturskolā bija karnevāls „Nakts bibliotēkā”.  Pasākuma mērķis - vākt līdzekļus daiļliteratūras grāmatu iegādei skolas bibliotēkai. 21. gadsimtā –tehnoloģiju laikmetā - skolēniem ir nepieciešams attīstīt savu lasītprasmi, paplašināt redzesloku, bagātināt vārdu krājumu. To vislabāk var izdarīt, lasot mūsdienīgas un interesantas grāmatas.

      Piektdienas vakarā Viesturskolā pulcējās visdažādākie grāmatu varoņi: pirāti, Sarkangalvītes un vilki, Pepija, ēzelītis, feja, Miki pele un kas tik vēl ne. Pasākuma svinīgajā atklāšanā klātesošos uzrunāja sākumskolas vecāku domes pārstāves, direktora pienākumu izpildītājs Uldis Jansons un skolas bibliotekāre - grāmatu feja Laima Drande. Visi karnevāla dalībnieki ievēroja pasākuma devīzi, slavenā Karlsona teiktos vārdus: „Es gribu priecāties, tāpēc piedalos!” Par jautrību ballē rūpējās grupa “Abulmalas burlaki”.

      Šis karnevāla vakars bija iespēja vecākiem sadraudzēties, vienoties kopīgam mērķim un turpināt labi iesāktās tradīcijas.  Mēs dzīvojam pārmaiņu un iespēju  laikā, tāpēc prieks, ka vecāki atbalsta  šādu ideju un sadarbības formu kā  palīdzēt skolai, tā radot skolēnos interesi lasīt.


      Paldies Sākumskolas vecāku domes vadītajai skolotājai Vitai Lellei, kas vienmēr ir atvērta jaunām idejām un labprāt to īstenošanā iesaista citus, lai pilnveidotu  skolēnu iespējas Viesturskolā.

      Paldies vecākiem, kuri pēc darba nedēļas kļuva par pasaku varoņiem un sagādāja svētkus sev un citiem karnevāla dalībniekiem.  Arī papildināja grāmatu plauktus ar līdzpaņemtu jaunāko daiļliteratūru vai Pepijas gudrību grāmatu papildināja ar līdzpaņemto valūtu.

     Paldies ikvienam no sākumskolas vecākiem, kurš atbalstīja un ziedoja, lai mērķi būtu ātrāk un vieglāk sasniegt!

     Drīzumā skolēni ar vēl lielāku prieku apmeklēs skolas bibliotēku, lai atkal iepazītu kādu jaunu draugu – grāmatu varoni - un nokļūtu fantāziju zemē!

Anda Upīte, Krišjāņa mamma

Vidzemes reģiona mūzikas olimpiādē
2014. gada 24. februārī

  

Vidzemes reģiona

mūzikas olimpiādē

 

vecākajā grupā

Zandai Grīnbergai 1. vieta

 

un jaunākajā grupā

Madarai Krišjānei 1. vieta.

 

APSVEICAM!

BALSIS 2014
2014. gada 20. februārī

 

Valmieras pilsētas un novadu
izglītības iestāžu
vokālās mūzikas konkursā
"BALSIS 2014"
Valmieras Viestura vidusskolas
vokālais trio -
Katrīna Rokena, Madara Krišjāne
un Santa Ziemane
(ped. I. Jansone. I. Aizupiete),
ieguva augstāko pakāpi.


APSVEICAM!