Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Tēma «Ūdens» — mācies darot!
2014. gada 24. janvārī

Strauji atnākušais aukstums Valmieras Viestura vidusskolas skolēnus nav nobaidījis, drīzāk tas bija nepacietīgi gaidīts, lai piepildītu savos ekoskolas plānos iecerēto ledus skulptūriņu veidošanu.

«Eko programma ir starptautisks projekts, ko Latvijā īsteno jau desmit gadus, mēs šajā kustībā esam nepilnus trīs gadus. Pagājušajā gadā ieguvām Zaļo karogu,» informē skolas vides izglītības programmas koordinatore, ģeogrāfijas un dabas zinību skolotāja SARMĪTE BALODE, piebilstot, ka īstenībā Latvijā visas skolas ir ekoskolas, jo gadu gadiem pierasts vākt, krāt, no otrreiz izmantojamiem materiāliem radīt fantastiskas lietas. «Būsiet taču pamanījuši, cik skaistas lietas gatavo sākumskolas skolēni rokdarbu stundās. Kad pie mums ciemojas ārzemju kolēģi, viņi ir pārsteigti par mūsu skolotāju izdomu. Bet kā neizdomāsi, ja tev ir jākustina smadzenes, jo veikalā nopirkt ir dārgi, bet skolai līdzekļu ir tik, cik ir.  Tā kā ekoskolai katru gadu no vairākām tēmām ir jāizvēlas viena, šogad izšķīrāmies par «Ūdeni».» Skolotāja stāsta, ka tas tagad tiekot apspēlēts visos mācību priekšmetos, bet pēdējās dienās bērni aizrāvušies ar ledus skulptūriņu veidošanu. «Vācām tetrapakas, tās tika piepildītas ar ūdeni, vieni to sasaldēja mājās, citi līdz atbilstošai gaisa temperatūrai glabāja skolā un tad iznesa ārā. Bija doma ieceri realizēt uz Ziemassvētkiem, ūdens veidojumus iekļaujot kopīgajā skolas apkārtnes dekorējumā, bet laiks pievīla: padomājiet — 8. janvārī plus 8 grādi! Beidzot ziema ir klāt, un ir prieks darboties, vienlaikus mācoties, kāpēc par daudz piepildītais trauks neizskatās glīti, jo ūdens pakā sasalstot ir izpleties, arī kā skaistāk ar sniegu un ledu labāk sacementēt skulptūriņu u.tml.

Maija Mežaka
Laikraksts "Liesma" 23. Janvāris, 2014
Apsveicam olimpiādes uzvarētāju Rūdolfu Vētru!
2014. gada 20. janvārī

            2014. gada 17.janvārī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika Valmieras pilsētas un novadu 10.-12. klašu olimpiāde ekonomikā. Mūsu skolu pārstāvēja trīs 11. b klases skolēni - Rūdolfs Vētra, Kārlis Daksis un Adele Jākobsone.

            Rūdolfs Vētra 13 skolēnu konkurencē ieguva godpilno 1.vietu. Apsveicam Rūdolfu ar sasniegto! Viņš pārstāvēs Valmieru un Viesturskolu Valsts olimpiādē,  kas notiks      21.februārī     Latvijas Universitātē Rīgā. Novēlam Rūdolfam panākumus Valsts olimpiādē!           

             Paldies arī Kārlim un Adelei par dalību pilsētas un novadu olimpiādē!

 

Ekonomikas skolotāja Ludmila Gammeršmidte

 

 

Vidusskolas klašu latviešu valodas un literatūras olimpiādes uzvarētāji
2014. gada 15. janvārī

13. janvārī vidusskolas latviešu valodas un literatūras olimpiādē piedalījās 18 dalībnieki.

Paldies visiem dalībniekiem!

1. vieta       Beatrise Roziņa 11.b kl.

                   Munise Šuksta 12.a kl.

                   Madara Kājiņa 12.b kl.

 

2. vieta       Dita Miķelsone 11.a kl.

                   Dārta Rasa Ozola 11.a kl.

                   Ilga Vālodze Ābele 12.a kl.

 

3. vieta       Zanda Grīnberga 11.b kl.

                   Adele Jākobsone 11.b kl.

                   Karīna Klaģiša 12.b kl.

Apsveicam uzvarētājus! 

Latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskā komisija

Apbalvojumi viesturiešiem par teicamām sekmēm mācību darbā 1. semestrī
2013. gada 23. decembrī

         Atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības nolikumam „Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem”, apbalvojums „Par teicamām sekmēm mācību darbā” tiek pasniegts 5.-12.klašu skolēniem, kuru semestra vidējais vērtējums visos mācību priekšmetos ir robežās no 8,5 līdz 10 ballēm, nevienā priekšmetā nav saņemts nepietiekams vērtējums, t.i., zemāks par 4 ballēm un semestra laikā nav neattaisnoti kavējis mācību stundas. Tāpat, lai pretendētu uz apbalvojuma saņemšanu, skolēnam jābūt iesaistītam vismaz vienā interešu vai profesionālās ievirzes izglītības programmā un aktīvi jālīdzdarbojas skolas dzīvē. Apbalvojuma saņēmējus izvirza katra izglītības iestāde.

Šogad kopumā tika sveikts 231 audzēknis. 5.-9.klašu audzēkņi saņēma naudas balvu 20 latu vērtībā, savukārt vidusskolas vecuma audzēkņi – 40 latu vērtībā. Apbalvojamo skaits VALMIERAS VIESTURA VIDUSSKOLĀ – 45.

(No Valmieras pilsētas  pašvaldības mājas lapas  “www.valmiera.lv”)


           20.decembrī apbalvojumus saņēma  Valmieras Viestura vidusskolas labākie skolēni. Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumus par teicamām sekmēm pasniedza pašvaldības domes deputāti Evita Sniedze un Uldis Jansons.

           Valmieras Viestura vidusskolas  skolēnus klašu grupu Ziemassvētku eglītēs sveica Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edvīns Straume. Viņš pasniedza Burtnieku novada stipendijas 54 labākajiem  4. – 12. klašu viesturiešiem, kas dzīvo Burtnieku novadā, par sasniegumiem mācību darbā 1. semestrī.

SVEICAM MŪSU LABĀKOS SKOLĒNUS UN PATEICAMIES PAR SASNIEGUMIEM MĀCĪBU DARBĀ!

Labais darbiņš
2013. gada 20. decembrī

     Ārā ziema vēl īsti nav iestājusies, bet trešdiena, 11.decembris, bija diezgan auksta. Tad mūsu klase devās pildīt savu apņemšanos sasildīt savu koku, kuru bijām iepriekš noskatījuši. Līdzi bija atnākuši arī vairāki vecāki un vecvecāki, arī mūsu skolas bijušais direktors Ivars Briedis, kas sagādāja trepes, lai varam pilnvērtīgi strādāt. Bija tik daudz šaļļu un pīņu, ka bija nepieciešams izvēlēties vēl vienu koku, lai visi darbiņi būtu izmantoti. Kad bijām beiguši, novērtējām, ka mūsu pirmie skolas gadi ir bijuši emocijām bagāti un ļoti krāsaini. Nolēmām arī saviem kokiem piešķirt tēlu. Visi kopā apspriedāmies. Tā kā mūsu klase ir diezgan sportiska un tuvumā atrodas stadions, nolēmām, ka tie būs divi sportisti meitene un zēns. 

Taču ar koka sasildīšanu nekas vien nebeidzās, tādēļ sestdien, 14. decembrī, visi ieradāmies sajūtu takā uz ziemas sezonas atklāšanu, kuras laikā tika pieliktas plāksnītes pie katra sasildītā koka ar darba autora parakstu. Pasākuma laikā varēja pašu rokām pagatavot putnu būrīšus, dzert karstu liepziedu tēju un apēst kādu piparkūku.

             Novēlam visiem Ziemassvētku brīvdienās aiziet uz sajūtu taku un izbaudīt šo brīnumaino vietu! Un ,kas zina, varbūt apmeklējot šo vietu, arī jūs  sagaida kāds brīnums vai pārsteigums…

Madara Sīmane 4.c klasē

Uz fotogaleriju --->>