Valsts labāko oratoru trijniekā
2012. gada 2. aprīlī

31. martā Rīgā notika valsts publiskās runas angļu valodā finālkonkurss par tēmu "Galva vai sirds". Konkursa organizators ir Angļu Valodā Runājošā Apvienība Latvijā, kuras mērķis ir radīt globālu sapratni ar angļu valodas palīdzību.

14 jaunieši pārstāvēja Latvijas novadus un Rīgu. No Vidzemes konkursā piedalījās mūsu Sindija Virse (11.b) un Cēsu Valsts ģimnāzijas pārstāve.

Lepojos ar Sindijas teicamo uzstāšanos un sīvā konkurencē izcīnīto godpilno 3. vietu valstī.

Līvija Kraukle

angļu valodas skolotāja

Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu rezultāti Valmieras un starpnovadu krievu valodas (svešvalodas) konkursos un olimpiādēs 2011. / 2012. m. g.
2012. gada 26. martā

9.kl. olimpiāde

1.vieta  Maijai Sīmanei(9.b)

10.-12.kl.olimpiāde

2.vieta  Rūtei Šatrovskai(10.a)

Publiskās runas konkurss “Es piedzimu laikā”

Aijai Mežulei(11.c) 3.pakāpes diploms Valmieras pilsētas un novadu posmā; Atzinība un specialā balva no Francijas vēstniecības Valsts posmā

6.-8.kl. konkurss “Добро пожаловать в страну Русский язык”

Zīmējumu konkursā “Krievu tautas pasakas”

2.vieta  Sabīnei Gailītei(6.b)

7.kl. konkursā “Krievu tautas pasakas iestudējums”

2.vieta  7.kl. skolēniem: Lindai Ingeborgai Kronbergai, Ričardam Kronbergam, Monikai Oļehai, Diānai Putniņai, Janai Smiltenai, Simonai Šmidtei(7.a), Helēnai Dreimanei, Tomam Īzaram,  Unai Plešai, Šaienai Elijai Polei, Samantai Vērdiņai(7.b)

8.kl. komandu konkursā

3.vieta  Renāram Grantiņam, Eduardam Fjodorovam, Aldim Sāram (8.a), Danielam Urbanovičam(8.b)

10.-12.kl. jauno izpildītāju konkurss “Просто по-русски”  Vokālajā konkursā

1.vieta Tomam Cērūzim(12.a)

Teatrālo priekšnesumu konkursā

1.vieta 10.a kl.:Kristai Biseniecei, Annai Paulai Gruzdiņai, Renātei Hānei, Sarmītei Maļiņinai, Evitai Ramatai, Signei Sēnei, Munisei Šukstai, Kitijai Santai Tomsonei, Martai Veldrei, Anetei Montai Volksonei, Elvitai Ceijerei

SVEICAM UN LEPOJAMIES AR PANĀKUMIEM!

Krievu valodas skolotājas

Sveicam mūsu 1.- 4. klašu skolēnus Valmieras pilsētas un novadu mācību olimpiādes uzvarētājus!
2012. gada 23. martā

1. klašu grupā kombinētajā olimpiādē

1.a klases skolnieks Mikus Ābele ieguvis Atzinību skolotāja A.Dubulte

2. klašu grupā kombinētajā olimpiādē

2.a klases skolniece Rūta Marija Āboliņa ieguvusi 3. vietu skolotāja A. Bērziņa

3. klašu grupā latviešu valodas olimpiādē

3.b klases skolniece Adelīna Melbārde ieguvusi 2. vietu, skolotāja V.Lelle

3.a klases skolniece Agnese Bule 3. vietu, skolotāja I.Baranova

3. b klases skolniece Sintija Gulbe Atzinību, skolotāja V.Lelle

3. klašu grupā matemātikas olimpiādē

3.b klases skolnieks Svens Līrmanis Krūmiņš ieguvis 2. vietu, skolotāja V.Lelle

3.c klases skolnieks Mārtiņš Lūsis 3. vietu, skolotāja A.Peiča

3.a klases skolnieks Kristiāns Kārlis Liepiņš 3. vietu, skolotāja I.Baranova

4. klašu grupā matemātikas olimpiādē

4.a klases skolniece Izolde Bernadeta Ozoliņa ieguvusi 2. vietu, skolotāja I.Krieviņa

4.b klases skolnieks Matīss Leitlands Atzinību, skolotāja I.Vētra

4.klašu grupā vizuālās mākslas olimpiādē

4.a klases skolniecei Katrīnai Singaitei 3. vieta, skolotāja I.Krieviņa

Starpnovadu 3. klašu mācību olimpiādē 5.aprīlī mūsu novadu pārstāvēs -
Kristiāns Kārlis Liepiņš (
3.a),  Svens Līrmanis Krūmiņš (3.b),
Mārtiņš Lūsis (
3.c),  Adelīna Melbārde (3.b).

Lai viņiem veicas!

Labdarības skolas īsfilma
2012. gada 21. martā

Programmas "Labdarības Skola"  ietvaros ir izstrādāta īsfilma, kas pieteikta radošās izcilības fesivālam ADwards.

Filmu (7min gara) vari noskatīties šeit: http://www.youtube.com/watch?v=yRXmFXRcjrE

Lūdzu atbalsti labdarības kustību un nobalso festivāla Adwards Tautas balsojumā par filmu Labdarības līga! Balsot par filmu var šeit:

Paldies!

Daudzvalodu publiskās runas konkurss
2012. gada 14. martā

Šo pirmdien (12.03.2012) Rīgā notika Latvijas valodu skolotāju asociācijas organizētais daudzvalodu publiskās runas konkurss "Es piedzimu laikā", kurā Viestura vidusskolu godam pārstāvēja Aija Mežule (11.c) un Jānis Bērziņš (11.c). Abi jaunieši izpelnījās žūrijas atzinību, bet Aijai - arī Francijas vēstniecības specbalva. Patiess prieks un lepnums par mūsu jauniešiem.

L.Kraukle - angļu valodas skolotāja.