Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Slidotprieka kauss 2014
2014. gada 17. februārī

 

 

 

SVEICAM

4.b klases skolnieci

Anci Frindi

ar iegūto

1. vietu

daiļslidošanas sacensībās

Slidotprieka kauss 2014

ANGĻU VALODAS ZINĀŠANU PARĀDE (13/02/2014)
2014. gada 17. februārī

A  special  kind of  beauty  exists  which is born  in language, of  language, and for language.

(Gaston  Bachelard).

Valmieras  pilsētas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu,  Rūjienas novadu 6.  un  8.klašu  angļu valodas olimpiādes rezultāti :

8.klašu grupā     

1.vietā          ARMANDS   DUKURS   8.b

Atzinība        ANNAI  KRISTĪNEI   BRIEDEI   8.c

6.klašu grupā

2.vietā         LĀSMA   ŠĒNBERGA    6.c

                    3.vietā       SĀRA   GARSELE      6.a

 

Ceturtdien, 13.februārī,  33  sestklasnieki   un 26  astotklasnieki sēdās solos  Pārgaujas ģimnāzijā, lai parādītu, ko var, veicot dažādus uzdevumus  angļu valodā. Ja esi 6.klases skolnieks, tad  Past Simple un Past Continuous  formām jābūt Tavā apziņā! Ja esi  8.klases skolnieks, tad zini, ka grūtu tekstu lasīšana, gramatikas kļūdu  novēršana, lieku vārdu pamanīšana tekstā, jaunu vārdu paņemšana no ne-kurienes un ievietošana ir angļu valodas olimpiādes pašsaprotama daļa.  Sestklasniekiem bija jāuzraksta vēstule draugam par notikumu brīvdienās, bet astotajiem – stāstiņš Walking in the rain!

Mēs, Viestura vidusskolas angļu valodas skolotājas, esam lepnas par saviem skolēniem, kuri bērnudārzā, ģimenē, sākumskolā apgūtajām angļu valodas zināšanām un prasmēm šobrīd, būdami  pamatskolas audzēkņi, pievieno jaunus slāņus un labā līmenī konkurē ar tuvākās apkārtnes  vienaudžu gudrajām galvām. Paldies par piedalīšanos olimpiādē 8.kl. skolēniem: Armandam Dukuram(8.b), Annai Kristīnei Briedei(8.c),Matejam V.Andersonam(8.b),Krišjānim Punduram(8.c);paldies 6.kl. skolēniem Lāsmai Šēnbergai (6.c), Sārai Garselei (6.a), Unai Bergai (6.a), Edgaram Vaivadam (6.a), Annai Tipsei (6.a)

Sarmīte Švalbe, angļu valodas skolotāja.

Skolas matemātikas olimpiādē.
2014. gada 16. februārī

Skolas 5.-8.klašu matemātikas olimpiādes uzvarētāji.

Olimpiāde matemātikā notika 2014.g. 4. februārī, piedalījās 59 skolēni.

5. klašu grupa

1. vieta      KRISTIĀNS KĀRLIS  LIEPIŅŠ   5.a klase

2. vieta      AGNESE BULE   5.a klase

3. vieta      SVENS LĪRMANIS- KRŪMIŅŠ   5.b klase

                    KATRĪNA ROKENA   5.b klase

                    ANDA BIŠOFA   5.c klase

Atzinība     MĀRTIŅŠ LŪSIS   5.c klase

                    DANIELA GŪTMĀRCE   5.c klase

                    KITIJA IEVIŅA    5.c klase

                    KRISTĪNE BRISELE    5.a klase

6. klašu grupa

1. vieta       UNA BERGA    6.a klase

2. vieta       IZOLDE BERNADETA OZOLIŅA   6.a klase

3. vieta       KATRĪNA SINGAITE   6.a klase

                     MATĪSS LEITLANDS   6.b klase  

Atzinība     ARTŪRS SKRASTIŅŠ   6.b klase

                    JĒKABS GUSTAVS LATSONS    6.b klase

                    TOMASS CĪRULIS   6.c klase

7. klašu grupa

1. vieta       ANDA PŪRĪTE    7.a klase

2. vieta       EMĪLIJA DĀRTA SKĀDULE   7.c klase

3 vieta        SABĪNE OŠIŅA    7.a klase  

Atzinība      ANCE  EVA  RAGAINE   7.c klase

8. klašu grupa

1. vieta       ARMANDS DUKURS   8.b klase  

2. vieta       IEVA LIEPIŅA   8.b klase 

3. vieta       SINDIJA PURIŅA   8.c klase 

Atzinība     MARKUSS BĒRZIŅŠ   8.c klase 

                    DANUTE SĒNE   8.b klase 

                    BAIBA BISNIECE   8.a klase.

Skolas 9.-12. klašu  matemātikas olimpiādes uzvarētāji.

0limpiāde notika 2014.g. 21. janvārī, piedalījās 23 skolēni.

9.klašu grupa

1. vieta         MONIKA OĻEHA   9.a klase 

2. vieta         MĀRCIS JORENS RULLIS   9.b klase

3. vieta         SIMONA ŠMIDTE    9.a klase

Atzinība        ŠAIENA  ELIJA POLE   9.b klase

                       TOMS KOKENBERGS    9.a klase 

10. klašu grupa

1. vieta         TOMS BUŠMANIS   10.b klase

2. vieta         KRISTĪNE VIŠŅEVSKA   10.b klase

3. vieta        ANNA BERĶE   10.b klase

Atzinība        ALISE RAZMINOVIČA   10.c klase 

                      JURĢIS MANIKS   10.b klase

11. klašu grupa

1. vieta        RŪDOLFS VĒTRA   11.b klase

2. vieta        ADELE  JĀKOBSONE    11.b klase

3. vieta        KRISTERS SĒNE   11.b klase

12. klašu grupa

1. vieta          MARKS KOĻESŅIKOVS   12.b klase 

2. vieta         DĀVIS ALBERGS   12.b klase

3. vieta        ROBINS JĀNIS LELLIS  12.b klase

Atzinība        RŪTA KALNIŅA   12.b klase .

Matemātikas skolotāju metodiskā komisija.

Viesturieši konkursā „Spēks ir tīrā jūrā”
2014. gada 13. februārī

                    Pasaules Dabas fonda konkursā „Spēks ir tīrā jūrā” iesaistījusies mūsu skolas 11.b klase. Ir izveidota 5 jauniešu darba grupa: Zanda Grīnberga, Karlīna Latsone, Rebeka Šķērstiņa, Mārtiņš Pūcītis, Gints Vasiļjevs un viņu skolotājas Gita Krūkle un Ilga Verovkina. Konkurss norisinās laikā no 2013. g. novembra līdz 2014. g. 28.martam.

           Skolēniem rūp Baltijas jūra un tās nākotne, tieši tāpēc viņi piedalās konkursā. No 11 piedāvātajām tika izlozēta tēma „Piekrastu pašvaldības”. Mūsu darba grupai ir uzdevums ir izpētīt pašvaldību darbības ietekmi uz Baltijas jūru un to lomu jūras aizsardzībā. Līdzdalība konkursā deva iespēju iepazīt Latvijas piekrastes pašvaldības.

               Konkursa dalībnieku pirmais brauciens bija 21. janvārī, kad viņi devās uz Salacgrīvas un Carnikavas pašvaldībām. Salacgrīvā bija iespēja uzklausīt  priekšsēdētāja vietnieku attīstības jautājumos J. Cīruli un saņemt viņa atbildes uz skolēnu jautājumiem. Carnikavā saruna ar attīstības un plānošanas daļas vadītāju E. Pudzi notika jaukā vietā - Carnikavas novadpētniecības centrā, kur viesus uzņēma saimniece E. Pētersone. Arī pašvaldības darbinieki bija ļoti atsaucīgi un ieinteresēti par projektu.

              5., 6. februārī notika brauciens uz Kurzemi. Pāvilostā viesturiešus sagaidīja pašvaldības projektu koordinatore V. Ģēģere , kura iepazīstināja ar Pāvilostu. Bija iespēja vērot atklāto  jūru, apskatīt muzeju un pelēko kāpu. Nākamais pieturas punkts - Ventspils. Ventspils domē notika tikšanās ar vides uzraudzības nodaļas vadītāju I. Zīlnieci. Nevalstiskās organizācijas pārstāvis I. Blūms aizveda viesus līdz jūrai, parādīja zilā māla atradnes vietas un krasta eroziju. Vakarā notika iepazīšanās ar Ventspils jauniešu centru. Nākamajā rītā  - iepazīšanās ar Ventspils 1. pamatskolu. Tā ir  Ekoskola, kas šogad pirmoreiz saņēma Zaļo karogu. Pēc tam notika Ventspils Brīvostas apmeklējums.

                   Pēdējais galapunkts - Kolka, kur uz skolēnu jautājumiem atbildēja Kolkas pagasta pārvaldes vadītājs A. Pinkēns. Tika iepazīta Kolka – lībiešu zeme - , arī tas, kā ziemā izskatās Kolkas rags un vieta, kur satiekas atklātā jūra ar līci. „Šajā braucienā piedzīvojām lieliskas emocijas, ieguvām daudz informācijas un, pats galvenais, daudz laika pavadījām pie jūras,” tā par konkursa aktivitātēm saka tā dalībnieki.

Tikšanās ar Vidzemes reģiona sociālajiem pedagogiem
2014. gada 10. februārī

    Š. g. 7. februārī Valmieras Viestura vidusskolā notika Latvijas Sociālo pedagogu federācijas (LSPF) Vidzemes Reģionālās pārstāvniecības biedru kopsapulce. Ikgadējās tikšanās laikā sociālie pedagogi pulcējās, lai pārrunātu aktuālākās problēmas sociālā pedagoga profesijā, kā arī diskutētu par būtiskākajiem jautājumiem sociālpedagoģiskajā praksē. 

     LSPF Padomes priekšsēdētāja 1.vietniece Iveta Vāvere klātesošos iepazīstināja ar organizācijas 2011.- 2013. gadā paveikto un iesāktajiem darbiem. Tuvojoties LSPF 4. kongresam 28. martā Rīgā, Reģionālās pārstāvniecības biedri pārrunāja organizatoriskos jautājumus un veicamos uzdevumus, lai pasākumā iegūtais noderētu turpmākajā sociālpedagoģiskā darba praksē.

      Tikšanās darba kārtībā iekļauts arī sociālo pedagogu izglītojoši metodiskais darbs, kas cieši saistīts ar ikdienas darba praksi. LSPF Padomes locekle LSPF Vidzemes Reģionālās pārstāvniecības koordinatore Valmieras Viestura vidusskolas sociālā pedagoģe Iveta Upīte iepazīstināja ar bērnu uzvedības traucējumu veidiem, to iespējamiem cēloņiem, kā arī risinājuma iespēju apzināšanu, balstoties uz dažādu autoru pieejām un koncepcijām par uzvedības fenomenu. Izplatītākie bērnu uzvedības traucējumi arī atklāj tipiskākās iezīmes bērnam, kurš ir šajā riska grupā. LSPF Padomes priekšsēdētāja 1.vietniece Iveta Vāvere un LSPF Padomes priekšsēdētāja 2.vietniece Irina Dmitrieva dalījās ar sociālpedagoģiskajām metodēm vecāku izglītošanā (interaktīvas metodes).Sociālo pedagogu kopsapulcē piedalījās Bērnu tiesību aizsardzības departamenta vecākā inspektore Agnese Valdēna.

    Kopsapulces dalībniekiem bija iespēja, labvēlīgā, draudzīgā atmosfērā satikties, savstarpējās sarunās ar kolēģiem apmainīties un bagātināties pieredzē. Arī  iepazīties ar jaunākajiem metodiskiem materiāliem, ko varēs izmantot savā darbā. Bija iespēja saņemt atbildes uz darbā nozīmīgajiem jautājumiem. Noslēgumā sociālie pedagogi saņēma apliecinājumus par dalību kopsapulcē. Sociālie pedagogi atzīst, ka kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanai ir ļoti nepieciešamas supervīzijas un semināri Vidzemes reģionā, jo vēl ir daudz kopīgi risināmu problēmu.

    Paldies VVV audzināšanas un ārpusstundu darba organizatorei Gitai Krūklei, skolotājai Ilvijai Aizupietei, 5.b klases skolniecei Katrīnai Rokenai un 12.b klases audzēknim Robinam Jānim Lellim par sagatavoto sveicienu kopsapulces dalībniekiem!

LSPF Padomes locekle

 LSPF Vidzemes Reģionālās pārstāvniecības

koordinatore Iveta Upīte,

Valmieras Viestura vidusskolas sociālā pedagoģe