Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Vidusskolēni piedalīsies Baltijas jūras ekoloģisko problēmu risināšanā
2013. gada 21. novembrī

        Lai Baltijas jūras problēmu risināšanā iesaistītu nākamos jūras saimniekus, tagadējos skolēnus, kampaņas „Spēks ir tīrā jūrā” organizatori šoruden uzsāk īpašu Baltijas jūras izglītības programmu. Tajā iesaistījušies arī Valmieras Viestura vidusskolas skolēni. 20. novembrī 11. b klases skolēni noklausījās izglītojošu lekciju par jūras aizsardzības tēmu un kampaņas organizatori stāstīja par spēli „Jūras saimnieku parlaments” un zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konkursu.

        Šogad kampaņas „Spēks ir tīrā jūrā” organizatori kā galveno problēmjautājumu ir izvirzījuši integrētu un gudru jūras pārvaldību, tāpēc vidusskolēni tika aicināti gatavoties spēlei „Jūras saimnieku parlaments”, kas norisināsies 2014. gada pavasarī Rīgā.

        Mūsu skolas 11. b klase izlozēja savu spēles tēmu „Pašvaldību ieinteresētība Baltijas jūras ilgtspējīgā attīstībā”.

        Tāpat, lai veicinātu izpratni par integrētu jūras pārvaldību, līdz 2014. gada 1. februārim ikviens 11. klases skolēns tiek aicināts iesniegt savu ZPD par tēmu „Cik eiro maksā Baltijas jūra?”. Savā pētījumā skolēnam jānoskaidro, cik eiro maksā Baltijas jūra kādā no tajā saimniekojošajām nozarēm, kā arī jāizpēta izvēlētās nozares ietekme uz ekosistēmu. Labākā darba autors saņems SEB bankas balvu – iPad un iespēju prezentēt savu darbu „Jūras saimnieku parlamenta” diskusijā. Ar konkursa nolikumu var iepazīsties kampaņas mājas lapā www.pdf.lv/dzintars.

        Lai veicinātu izpratni par Baltijas jūras stāvokli un nākotnes perspektīvām, tiek īstenota ilgtermiņa iniciatīva „Spēks ir tīrā jūrā”. Cīņu pret jūras sagandēšanu veic Baltijas jūras entuziasts, liepājnieks Dzintars Jūra, kurš apvienojis spēkus ar Pasaules Dabas Fondu un SEB banku.

Latvijas dzimšanas dienas svinības 4.c klasē
2013. gada 20. novembrī

 

15. novembris mums visiem bija īpaša diena – Patriotu nedēļas noslēgums. Visi ieradāmies skolā saposušies svētku drēbēs, lai dotos uz koncertu, kas bija veltīts Latvijas 95. dzimšanas dienai. Šogad koncerts bija īpašs – dejoja tautas deju kolektīvi, mūsdienu deju grupa, un savu priekšnesumu bija sagatavojuši arī paši lielākie.

Pēc svētku koncerta devāmies uz klasi, kur mūs gaidīja skolotājas sarūpēts pārsteigums. Mūsu uzdevums bija pašiem ar savām rokām pagatavot cepumu torti Latvijai. Mēs to gatavojām bez skolotājas palīdzības pa grupām - atsevišķi puiši un meitenes. Bija interesanti, jo visu darījām mēs paši: griezām, putojām, smērējām, rotājām. Protams, arī ēdām pašu gatavoto kūku. Pēc tam sekoja vēl viens pārsteigums - visi klasē skatījāmies filmu „Rīgas sargi”. Kaut arī jau bijām šo filmu redzējuši, tas tik un tā bija aizraujoši, jo skatījāmies kopā ar klasesbiedriem. Vēl svētku noskaņu radīja sarkanbaltsarkanās sveces, kā arī lentītes, kas mums visiem bija piespraustas pie apģērba.

Svinības klasē mums bija labs iesākums, lai turpinātu atzīmēt svētkus kopā ar ģimeni 18. novembrī.

 

Madara Sīmane,

4. c klases skolniece

4. c klase akcijā „Sasildi savu koku”
2013. gada 20. novembrī

 

 

 

Jāņa Daliņa stadiona „Sajūtu taka” organizē akciju „Sasildi savu koku”. Mēs klasē vienojāmies, ka piedalīsimies šajā akcijā. Mūsu mērķis bija kokā attēlot mūsu klases kopējās emocijas un piedzīvojumus pirmo četru gadu laikā.

Kad aizgājām uz „Sajūtu taku”, mūs laipni sagaidīja un aicināja noskatīties nelielu akcijas prezentāciju. Pēc tās devāmies uz mežu, lai izvēlētos savu koku. Ilgi mūsu īstais kociņš nebija jāmeklē, jo uzreiz sapratām, ka ieraudzītais koks ir mūsējais. Koks nav augsts, nav arī plats – tieši piemērots mums.

 

 

Savu koku atzīmējām ar mūsu klases plāksnīti un nostiprinājām to ar katra uzsieto mezgliņu, apstiprinot to, ka koka izvēlē mēs ikviens kaut ko jau esam ieguldījuši. Kad aizgājām atpakaļ uz stadiona viesnīcu, mūs pacienāja ar cepumiem un tēju.

Mēs savu koku sasildīsim ar tamborētām pīnītēm, pogu virtenēm, aukliņām un vēl daudz ko citu. Akcijā piedalīsimies visi kopā ar skolotāju un vecākiem, lai mums būtu atmiņas par jauki kopās pavadīto laiku.

 

Madara Sīmane,

4. c klases skolniece

18. Novembris - Latvijas Republikas proklamēšanas diena
2013. gada 17. novembrī

 

 

 

LATVIJA, TU, KAS ESI,

SŪTI MUMS SAVU GAISMU

(Māra Zālīte.)  

                              

  

SVEICIENS LATVIJAS REPUBLIKAI 95. DZIMŠANAS DIENĀ!

GAIŠIEM MIRKĻIEM UN DOMĀM PIEPILDĪTUS

MŪSU LATVIJAS SVĒTKUS!

 

Fotomirkļi no koncerta "Mana Latvija" un Lāčplēša dienas "Mūsu gaisma Latvijai" galerijā

Sacenšas angļu valodas pratēji (12.11.2013.)
2013. gada 17. novembrī

  

Spēcīgākie:

1.v. Andris Strazdīts (12.b kl.),

2.v. Kārlis Daksis (11.b kl.),

3.v. Kristers Sēne (11.b kl.),

3.v. Rūdolfs Vētra (11.b kl.).

 

Angļu valodas olimpiādē 11., 12. klasēm atzinību izpelnījās Anna Paula Gruzdiņa (12.a klase), Rūdolfs Bērziņš (11.b klase), Krista Kaugare (11.b klase), Rebeka Šķērstiņa (11.b klase) un Sigmunds Siliņš (12.b klase).

Paldies visiem 16 olimpiādes dalībniekiem!

Vēlam veiksmi pirmo trīs vietu ieguvējiem tālākajos startos!

Angļu valodas skolotājas V.Pētersone, Dz.Grava un L.Kraukle