Superziķeris 2018

2018. gada 26. martā

Viesturietis un Viesturiete 2018

Finālisti

Izvēlies savus divus kandidātus līdz 10. aprīlim!

Balsojumu ir iespējams veikt mājās, ar savu datoru vai mobilo telefonu izmantojot vienu, unikālu IP adresi, nodrošinot iesniegto balsu ticamību.

Vokāli instrumentālais ansamblis konkursa finālā
2018. gada 28. martā

Sveicam
skolas vokāli instrumentālo ansambli
"The saviors"
ar iegūto 1. pakāpi
Latvijas mēroga konkursa
"No baroka līdz rokam"
finālā!

Lepojamies!

Teātra salidojums!
2018. gada 27. martā

Viesturieši var!
2018. gada 27. martā

23. martā VVV risinājās skatuves runas konkursa pēdējā kārta, kurā bija sapulcējušies dalībnieki no visas Vidzemes. Visi trīs mūsu viesturieši, kuri tika izvirzīti pēdējai kārtai, ieguva 1. pakāpi! Lepojamies!

Konkursa pēdējā kārtā startēja un augstāko novērtējumu ieguva:

Kerija Mugina (3.c),

Alise Laura Kjaspere (7.a),

Anna Matule (11.c).

Paldies latviešu valodas skolotājām Gitai Baltajai un Mairai Tiltiņai!