Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Izstāde 2013
2013. gada 30. aprīlī

  

Viesturieši zinātniskajā konferencē fizikā
2013. gada 28. aprīlī

10.b klases skolēni Oskars Krišjānis un Artūrs Zandbergs izstrādāja skolēnu zinātniski pētniecisko darbu "Kvēlspuldzes kvēldiega temperatūras noteikšanas metožu izpēte". Pēc uzvaras Vidzemes konkursā Oskars un Artūrs piedalījās Latvijas Skolēnu zinātniskajā konferencē Rīgā, kur Latvijas gudrākie jaunie fiziķi prezentēja 25 pētnieciskos darbus. Tā kā Oskars un Artūrs bija apzinīgi gatavojušies šai konferencei un apguvuši pat daļu no 11. un 12.klases fizikas kursa, tad liels bija prieks par žūrijas piešķirto 3. vietu. Iegūtās zināšanas un iemaņas būs ļoti noderīgas gan skolā, gan studijās augstskolā. Skolotājiem prieks par to, ka skolēni ir sasnieguši augstu intelektuālu līmeni, un nu viņi vēlēsies sasniegt  vēl vairāk.

Darba vadītājs Uldis Ābeltiņš

Valmieras apriņķa deju kolektīvu skatē
2013. gada 24. aprīlī

Sveicam

1.-2.klašu TDK "Viesturietis"  un

3.-5.klašu TDK "Viesturietis" ,

vadītāju Artu Miķelsoni

ar iegūto I pakāpi Valmieras deju apriņķa skolēnu tautas deju kolektīvu skatē.

Jātic sev!
2013. gada 23. aprīlī

Marta svētdienas vakars. Zvans. Kristīn, piesakies konkursam „ISMA Aicina talantus”. „Ko, kā, kāpēc?” izdzirdēju toreiz.

19. aprīlī Rīgas Latviešu biedrības namā notika festivāls - koncerts „ISMA Aicina talantus 2013”. Festivāla mērķis pievērst uzmanību jaunatnes intelektuālās un radošas attīstības problēmām, kā arī atklāt un atbalstīt jaunus talantus, dot jauniešiem iespēju satikties, apmainīties pieredzē ar Latvijā un Eiropā pazīstamiem cilvēkiem, producentiem, mākslas pārstāvjiem.

Festivāla pēdējais priekšnesums  Valmieras Viestura vidusskolas 12. a klases skolnieces Kristīnes Šomases izpildītā dziesma „Simply the best”. Lai tiktu uz noslēguma koncertu, Kristīne piedalījās reģionālajā atlases kārtā,pierādot, ka  

dziesma atbilst jaunatnes tematikai, vecumam un izpildītāja pasaules izpratnei, uzveduma oriģinalitātei,uzstāšanas ilgums nepārsniedz 4 minūtes.

Jāatzīst, ka, piedāvājot Kristīnei startēt konkursā, noticēju viņas spējai apžilbināt un pārsteigt gan klausītājus zālē, gan žūriju. Vērtētāju vidū Latvijā pazīstami mākslinieki: džeza dziedātāja Olga Pīrāgs, producents Aleksandrs Hvojņickis, komponiste, aranžētāja, producente Jeļeņa Švilpe, sabiedriskās kustības vadītāja „Mums pa ceļam” Jeļena Ušakova, u.c.

Sīvā konkurencē vokālā kategorijā (solo), vecumā no 17 līdz 21 gadam (jāpiebilst, ka festivālā piedalījās 15 dziedātāji), novērtējot vokāla dotības, tēla atklāšanu, intonācijas tīrumu un skanēšanas kvalitāti, tembra skaistumu un balss spēku, repertuāra sarežģītību, izpildīšanas meistarību, Kristīne uzvar, iegūstot godalgotu 1. vietu festivālā „ISMA aicina talantus 2013”.

Dāvanās Kristīne saņēma: VIP balvu, sertifikātu ierakstu studijā ANTEX no mūzikas producenta Anatolija Hvojņickogo, dāvanu karti lidojumam ar lidmašīnu no „AvioRīga” Ādažu lidlauka direktora, dāvanu kartes autoskola VIP un deju studijā SALSA, dāvanas no SEB bankas, Tehnoland un AVON.

Bet pati vērtīgākā balva - sertifikāts  budžeta vietai mācībām Informācijas Sistēmu menedžmenta augstskolā.

Izmantojot Blēza Paskāla citātu: „Ticība ir labākais padomdevējs prātam, jo prātam ir robežas, bet ticībai robežu nav,”novēlu ikvienam ticēt sev, saviem spēkiem un stiprināt savu ES, tādējādi rodot sevī iekšējo motivāciju.

Veiksmi ikvienam 12. klases absolventam eksāmenu sesijā!

12. A klases audzinātājs

Vjačeslavs Piskunovs

VI Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls noslēdzies
2013. gada 22. aprīlī

APSVEICAM

skolēnu teātra „Sprīdītis” izrādes „NEATVAIRĀMĀS GRĒCINIECES” radošo kolektīvu ar atzinību „Labākā izrāde 2013. gada festivālā” un „Spožākā izrāde 2013. gada festivālā” iegūšanu!

Par veiksmīgiem aktierdarbiem atzinības saņēma mūsējie - Anna Paula Gruzdiņa, Ilga Vālodze Ābele, Dinārs Sārs, Sandris Štāls un Tomass Tulinskis un viss iestudējuma ansamblis kopumā.

Atzinību par R. Blaumaņa darbu tuvināšanu jaunatnei ieguva izrādes  „ĪSA PAMĀCĪBA MĪLĒŠANĀ” veidotāji un dalībnieki.