Pēdējais zvans 2010
2010. gada 28. maijā

Š.g. 21. maijā izskanēja pēdējais zvans 12.a klasei (kl. audz. Igors Rams) un 12.b klasei (kl. audz. Anda Rebinka), un 9.a,b,c klašu skolēniem. 9.kl. skolēni pēdējo stundu aizvadīja skolas aktu zālē jautrās un atraktīvās nodarbībās kopā ar saviem skolotājiem.

VVV 10. absolventu salidojums
2010. gada 28. maijā

Š. g. 22. maijā Valmieras Viestura vidusskolā notika 10. absolventu salidojums. Tas izraisīja lielu absolventu un bijušo skolotāju interesi. Atcerēties savus skolas gadus un skolotājus , kā arī satikties ar klasesbiedriem un skolas biedriem bija ieradušies apmēram 1000 absolventu, no tiem reģistrējušies 840. Dalībnieku kopskaits vēl tiek precizēts. Viesturskolas kolektīvs ir pateicīgs absolventiem par pozitīvismu, atzinību skolai un labajiem uzmundrinājuma vārdiem pašreizējā sarežģītajā laikā. Skolotāji šajā vakarā izjuta īstu gandarījumu par daudzos gados paveikto un varēja pārliecināties, ka viņu darbs ir novērtēts un devis pozitīvus rezultātus.

Plašāk par salidojuma norisi skatieties nākamajā lappusē un galerijā!
Jaunumi galerijā!
2010. gada 5. maijā

Kopā ar visu Latviju 24.aprīlī sākumskolas vecāku dome organizēja talku Viestura vidusskolā. 1.-4. klašu skolēni un viņu vecāki grāba lapas, zāģēja, stādīja, uzkopa zaļo zonu ap savu skolu. Neskatoties uz slikto laiku talkā piedalījās apmēram 150 cilvēki. Talkas noslēgumā visi mielojāmies ar Viestura vidusskolas absolventa, tagad Dikļu pils šefpavāra Valtera Zirdziņa vārīto talkas zupu.

Paldies visiem par kopīgi paveikto!

30. 04. 2010. Mājturības kabinetā varējām apskatīt skolēnu mājturības un tehnoloģijas stundu darbu izstādi. Apskatiet arī Jūs izstādes darbu foto galeriju!

Informāciju diena VVV
2010. gada 22. aprīlī

7. maijā, plkst. 11.00 informāciju diena nākamo 10. klašu skolēniem.

Dabaszinību nedēļas rezultāti
2010. gada 13. aprīlī

Trešdiena, Ceturtdiena – 7., 8. aprīlis

praktisko darbu, konkursu dienas mācību priekšmetos

7. klašu konkursā par augu valsti uzvarēja 7.a klases komanda - Rūdolfs Bērziņš, Rihards Breicis, Ričards Krūze, Karlīna Latsone, Rebeka Šķērstiņa!

8.klašu konkursā par dzīvnieku valsti uzvarēja 8.a klases komanda - Alvis Priedītis, Salvis Čereškevičs, Rūta Alīde Voitkāne, Sanda Brīkša, Dāvis Jānis Simsons!

9.klašu konkursā par cilvēka organismu uzvarēja 9.b klases komanda - Sabīne Penka, Kristīne Fedotova, Juris Zaķis, Edgars Cunskis, Sabīne Petrusēviča!

9.c klases ķīmijas konkursā uzvarēja komanda „Mazās Molmasiņas” - Ivita Bombaka, Sindija Bugakova, Jūlija Monako

Piektdiena – 9. aprīlis

konkurss „Elektroenerģija vakar, šodien, rīt”

I vieta10.c klase „LHD” - Aleksandrs Vilemsons, Signe Pētersone