Sēņu izstāde
2010. gada 30. septembrī

Dabaszinību metodiskās apvienības skolotāju rosinātajā un  organizētajā sēņu izstādē 13. un 14. septembrī aktīvi iesaistījās 5. - 9. klases audzēkņi un skolotāji.

Septembra aktivitātes sākumskolā
2010. gada 28. septembrī

14. septembrī notika Viestura vidusskolas direktores Mudītes Gravas tikšanās ar 1.-4. Klašu skolēniem.

21.septembrī Drošības nedēļas ietvaros notika sākumskolas skolēnu tikšanās ar Kārtības policijas Valmieras nodaļas darbiniekiem Ritu Ozarsku un Aldi Pāži. Diskusijas tēma "Drošība un atbildība".

24. septembrī turpinājās Drošības nedēļas pasākumi. Sākumskolas skolēni tikās ar skolas sociālo pedagoģi Ivetu Upīti. Skolēni ar skolotaju pārrunāja personīgās drošības pamatjautājumus, skatījās filmu ar pārdomas rosinošām situācijām, kurās līdzdarbojas Džimba, dziedāja Gunāra Kalniņa iedziedāto dziesmu „Nebaidies”.

Stundu saraksts 2010./2011.m.g.
2010. gada 26. septembrī

Tagad stundu saraksts 2010./2011.m.g. pieejams arī mājaslapā! Stundu sarakstu var apskatīt sadaļā Mācības - Stundu saraksts.

DZEJAS DIENAS 2010 VIESTURSKOLĀ
2010. gada 20. septembrī

Rudens un dzejas noskaņām bagātas 16. septembrī Viesturskolā ieskanējās tradicionālās Dzejas dienas. Šogad prieks par to, ka skolā viesojās dzejniece INGA GAILE. Viņas savdabīgie ( kā pati dzejniece atgādināja – „garie dzejoļi”) autores lasījumā izskanēja īpaši emocionāli un izraisīja dzejas stundas dalībnieku – vidusskolēnu – aplausus . Inga Gaile sniedza arī atbildes uz ieinteresēto klausītāju jautājumiem, izmantojot savu radošo un personīgās dzīves pieredzi. Paldies dzejniecei par šiem savstarpējās bagātināšanās brīžiem! Turpmākajās nedēļās Dzejas dienu mirkļi ieskanēsies arī klasēs dažādos pasākumos.

1. septembris 2010
2010. gada 2. septembrī

Foto komentāri:

1. Ceļš uz Viesturskolu 2010. gada 1. septembra rītā ...
  2. Valmieras pašvaldības izpilddirektors JĀNIS BAIKS pedagoģiskās padomes sēdes sākumā  iepazīstina VVV pedagogus ar jauno skolas direktori MUDĪTI GRAVU  viņas pirmajā darba dienā 2010. gada 30. augustā.
  3. Skan skolas absolventu KRISTĪNES TIMERMANES un ANETES ZĀLĪTES sveiciens viesturiešiem svinīgajā 1. septembra pasākumā skolas pagalmā.
  4. Trīs 1. klašu skolēnu kolektīvi pievienojas lielajam viesturiešu pulkam. Jaunajā mācību gadā Valmieras Viestura vidusskolā mācīsies 780 skolēni un strādās 69 pedagogi.
  5. Valmieras Viestura vidusskolas jauno direktori MUDĪTI GRAVU sveic  viesturieši – Valmieras domes priekšsēdētāja vietniece VAIRA DUNDURE un domes deputāts ROMĀNS  NAUDIŅŠ.
  6. Skolas direktore MUDĪTE GRAVA ir saņēmusi simbolisko Valmieras Viestura vidusskolas atslēgu un laba vēlējumus no ilggadīgā skolas direktora IVARA BRIEŽA.
  7. Pirmklasniekus un visus viesturiešus svētkos sveic atraktīvais 12. klašu skolēnu un audzinātāju apvienotais ansamblis.