Karjeras diena Valmierā 2010
2010. gada 8. februārī

Nenokavē! 19. februārī Valmieras 2. vidusskolā, plkst. 13:00, norisināsies "Karjeras diena Valmierā 2010" un "Izvēlies nākotni 2010".

• Augstskolu izstāde;
  • Augstskolu docētāju vadītās nodarbības skolēniem.
Studiju iespējas Dānijā
2010. gada 28. janvārī

Otrdien, 2. februārī plkst. 13:15, 11. un 12. klašu skolēniem tikšanās ar portāla www.studystart.lv pārstāvi Sandru Umbrovsku par studiju iespējām Dānijā. Norises vieta: Vizuālās mākslas kabinets (kab. 04).

Pasaule nav no papīra
2010. gada 15. janvārī

Noliec papīrus ar teoriju malā un piesakies uz uzņēmumu ekskursijām visā Latvijā! Uzzināt, kā uzņēmumi izskatās realitātē, Tev piedāvā Atvērto Durvju Nedēļa!

Norise: 2010. gada 15. - 19. februāris.

Ja esi skolēns vai students, piesakies no 2010. gada 1. janvāra portālā prakse.lv

Pasākuma laikā Tev būs iespēja:

• uzzināt un jau vienoties par darba, prakses un vasaras darba iespējām;
  • iepazīt profesijas aizkulises;
  • viesoties darba un ražošanas telpās;
  • iepazīties ar saviem nākotnes kolēģiem;
  • uzzināt darba devēja ieteiktās mācību iestādes.
Sveiciens Jaunajā 2010. gadā!
2010. gada 4. janvārī

Paņem no Tīģera pelēko svītru
Un zeltīto pieliec klāt,
Lai kopā ar citiem Tīģera draugiem
Jaungadu varētu sākt.

Būs Tev Tīģera spēcīgā daba,
Drosme un skatiens kvēls,
Pretī negaisiem cīnoties braši,
Nebaidīs ikdienas tēls!
/Agnese Līcīte/

Gaišu, veiksmīgu, pārsteidzošu, radoši darbīgu Jauno - Tīģera gadu!

Valmieras Viestura vidusskolai - 70
2009. gada 29. decembrī

Par godu skolas 70 gadu jubilejai 2009. gada 10. decembrī tika izdots jubilejas izdevums "Valmieras Viestura vidusskolai 70".

Izdevumu veidoja: Maira Tiltiņa, Laima Drande, Anda Upīte, Māris Lapsiņš, Didzis Avotiņš.

Šī izdevuma elektronisko versiju iespējams aplūkot šeit.