Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Prāta sporta spēlēs “Zemgale”
2012. gada 5. novembrī

Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņi, kuri trenējas skolā Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” Prāta spēļu pulciņā, skolas komandu sastāvā piedalījās Prāta sporta spēlēs "Zemgale". Skolēniem, darbojoties kopā pārī, bija jāpiedalās 4 sacensību veidos: kombināciju risināšanā un savstarpējās sacensībās go 9x9 līnijas un 64 lauciņu dambretē.

 

 

Startējot pārī 4. - 6. klašu grupā, Latvijas desmit klubu konkurencē Roberts Birzgalis 5. c klase un Sandijs Šmits 3. a klase kopvērtējumā ieguva 7.vietu, bet atsevišķos sacensību veidos - go kombināciju risināšanā pat 3.vietu un go spēlē 4.vietu.

Paldies par centību un mērķtiecību!

Skolotājs Uldis Ābeltiņš

Duksis un Ruksis pie skolas bērniem
2012. gada 30. oktobrī

24. oktobrī Valmieras Viestura vidusskolā notika Veselības ministrijas atbalstīta izrāde pirmsskolas un sākumskolas bērniem. Gudrais Duksis (Līga Stebere) un draiskulīgais Ruksis (Ineta Vanaga) dziesmās un rotaļās izspēlēja dažādas situācijas, lai brīdinātu bērnus par bīstamām sekām.

Mazajiem tika atgādināts, ka uz savu galvu nedrīkst lietot zāles, kas glabājas mammas somā, ka bīstami ir spēlēties ar šķērēm un citiem asiem priekšmetiem, mācīties skaitīt līdz desmit, izmantojot degošus sērkociņus, nav labākā izvēle un ka ļoti uzmanīgiem jābūt saskarsmē ar svešiem cilvēkiem, ja viņi piedāvā pavizināt ar auto vai uzcienāt ar kādu gardumu.

Skolēni bija ļoti zinoši un palīdzēja Ruksim izvairīties no sāpēm un izkulties no ķezām, kuras pats vien neapdomīgi saorganizēja.

Aktīvo līdzjutēju vidū bija veselības ministre Ingrīda Circene. Viņa pateicās Līgai un Inetai par jauko izrādi, bet bērniem atgādināja būt piesardzīgiem uz ielas, uz skolu nākot un mājās ejot.

Attēlā:

VISI KOPĀ! Veselības ministre Ingrīda Circene kopā ar Duksi, Ruksi un Viesturskolas bērniem mirkli pakavējās kopīgā dziesmiņā un vēlēja: — Ar labu omu un prieku nākt uz skolu, un atcerieties, ko jums mācīja Duksis!

Maija Mežaka
Laikraksts Liesma 2012. gada 25. oktobris

Anta Lūsas foto

Latvijas kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē
2012. gada 23. oktobrī

VJC Vinda organizēja valmieriešu piedalīšanos Latvijas kausa izcīņā 64 lauciņu dambretē, kas notika Liepupes vidusskolā.

 

Visvairāk pārstāvēta bija U10 (līdz 10 gadu vecumam) grupa, kurā no 14 Latvijas klubiem spēlēja labākie - 34 meitenes un 59 zēni. Šajā grupā startējošie viesturieši Amanda Dārta Kakse, Sandijs Šmits, Ralfs Rafaels Lapinskis, valsts sacensībās piedalījās pirmo reizi un savu uzdevumu – izcīnīt vismaz kādu uzvaru vai neizšķirtu rezultātu godam izpildīja.

U13 grupā startēja Roberts Birzgalis, kurš 9 klubu 17 spēcīgāko dalībnieku konkurencē izcīnīja 13.vietu.

Skolotājs Uldis Ābeltiņš

GO spēles čempionāts
2012. gada 15. oktobrī

Valmieras Jaunatnes centra "Vinda" GO 9x9 līnijas spēles čempionātā labus rezultātus guva Valmieras Viestura vidusskolas prāta spēļu cienītāji.
1.-3.klašu grupā finālturnīrā 4.vietā Sandijs Šmits, 5.vietā Roberts Purmalis, 7.vietā Ralfs Kalniņš. Par iekļūšanu finālā cīnījās arī Dāvis Eliass Mencis, Ralfs Rafaels Lapinskis, Toms Virpačevs.
4.-6.klašu grupā finālturnīrā3.vietā Roberts Birzgalis (bronzas medaļa), 5.vietā Krišs Briedis, 7.vietā. Alens Prencslavs. Par iekļūšanu finālā cīnījās arī Aivis Šāblis, Rūdolfs Pūpols, Kristiāns Kārlis Liepiņš.

Olimpiskās dienas panākumi
2012. gada 15. oktobrī

Pretstafetes

5. klašu grupā

2. vieta - 5.a klase

3. vieta - 5.b klase

6. klašu grupā

2. vieta - 6.a klase

7. klašu grupā

2. vieta - 7.a klase

3. vieta - 7.c klase

8. klašu grupā

1. vieta - 8.b klase

9. klašu grupā

1. vieta - 9.a klase

12. klašu grupā

2. vieta - 12.c klase

 

Tautas bumba

3. vieta - 6.a klase

 

Šķēršļu stafetē

2. vieta - 8.a klase

3. vieta - 8.b klase

Pasākuma fotogrāfijas var skatīt galerijā.