Sveicam mūsu 1.- 4. klašu skolēnus Valmieras pilsētas un novadu mācību olimpiādes uzvarētājus!
2012. gada 23. martā

1. klašu grupā kombinētajā olimpiādē

1.a klases skolnieks Mikus Ābele ieguvis Atzinību skolotāja A.Dubulte

2. klašu grupā kombinētajā olimpiādē

2.a klases skolniece Rūta Marija Āboliņa ieguvusi 3. vietu skolotāja A. Bērziņa

3. klašu grupā latviešu valodas olimpiādē

3.b klases skolniece Adelīna Melbārde ieguvusi 2. vietu, skolotāja V.Lelle

3.a klases skolniece Agnese Bule 3. vietu, skolotāja I.Baranova

3. b klases skolniece Sintija Gulbe Atzinību, skolotāja V.Lelle

3. klašu grupā matemātikas olimpiādē

3.b klases skolnieks Svens Līrmanis Krūmiņš ieguvis 2. vietu, skolotāja V.Lelle

3.c klases skolnieks Mārtiņš Lūsis 3. vietu, skolotāja A.Peiča

3.a klases skolnieks Kristiāns Kārlis Liepiņš 3. vietu, skolotāja I.Baranova

4. klašu grupā matemātikas olimpiādē

4.a klases skolniece Izolde Bernadeta Ozoliņa ieguvusi 2. vietu, skolotāja I.Krieviņa

4.b klases skolnieks Matīss Leitlands Atzinību, skolotāja I.Vētra

4.klašu grupā vizuālās mākslas olimpiādē

4.a klases skolniecei Katrīnai Singaitei 3. vieta, skolotāja I.Krieviņa

Starpnovadu 3. klašu mācību olimpiādē 5.aprīlī mūsu novadu pārstāvēs -
Kristiāns Kārlis Liepiņš (
3.a),  Svens Līrmanis Krūmiņš (3.b),
Mārtiņš Lūsis (
3.c),  Adelīna Melbārde (3.b).

Lai viņiem veicas!

Labdarības skolas īsfilma
2012. gada 21. martā

Programmas "Labdarības Skola"  ietvaros ir izstrādāta īsfilma, kas pieteikta radošās izcilības fesivālam ADwards.

Filmu (7min gara) vari noskatīties šeit: http://www.youtube.com/watch?v=yRXmFXRcjrE

Lūdzu atbalsti labdarības kustību un nobalso festivāla Adwards Tautas balsojumā par filmu Labdarības līga! Balsot par filmu var šeit:

Paldies!

Daudzvalodu publiskās runas konkurss
2012. gada 14. martā

Šo pirmdien (12.03.2012) Rīgā notika Latvijas valodu skolotāju asociācijas organizētais daudzvalodu publiskās runas konkurss "Es piedzimu laikā", kurā Viestura vidusskolu godam pārstāvēja Aija Mežule (11.c) un Jānis Bērziņš (11.c). Abi jaunieši izpelnījās žūrijas atzinību, bet Aijai - arī Francijas vēstniecības specbalva. Patiess prieks un lepnums par mūsu jauniešiem.

L.Kraukle - angļu valodas skolotāja.

Sporta spēles brīvā dabā „Atvadas no ziemas”
2012. gada 12. martā

Saulainais sestdienas 3. marta rīts Viesturskolas pagalmā nebija kā parasti brīvdienā  kluss. Pirms 12.00 pie skolas sāka pulcēties sākumskolas bērni, viņu vecāki, vecvecāki, brāļi, māsas. Sākumskolas vecāku dome organizēja neparastu pasākumu– ģimeņu sporta spēles. Tajās varēja piedalīties visi, kas vēlējās.

Jau pirms sacensībām bija veikts nopietns gatavošanās darbs. Tika izdomāts katras klases komandas nosaukums, gatavoti karogi, plakāti, pievēršot uzmanību arī komandas noformējumam. Dalībnieku komandu nosaukumu veidošana bija īpaši radoša . Rezultātā spēlēs piedalījās : „Niknās lauvas”, „Brašie rūķi”, „Ugunīgie zirgi”, „Jautrās cepures”, „Trakā 4.c”, „Jautrie, brašie”, „Ziemas komanda”, „Foršie c”, „Vārnēni”, „Čīteri”. Precīzi plkst. 12. 00 komandas nostājās sacensību atklāšanas parādē un ziņoja par dalībnieku skaitu. Tas bija iespaidīgs – 172!

Vecāku domes pārstāvji izstāstīja sacensību noteikumus un spēļu dienas darba kārtību. Kad viss bija skaidrs, sacensības varēja sākties. Bija 11 stacijas, un katrā no tām cits uzdevums. Staciju nosaukumi bija tikpat jautri kā pašas sacīkstes „Lidojošais koferītis”, „Veļas diena”, „Jāņtārpiņš”, „Eko soma jeb šķiro uz aklo”, „Jautrās pēdas”, „Tupenīši”, „Mini, mini mīkliņu”, „Nezviedz”, „Tumsas pavēlnieks”, „Riču – raču”, „Robins Huds”. Sacensību dalībniekiem bija jārāda sava veiklība, atjautība, māka sadarboties. Visu uzraudzīja atbildīga tiesnešu komanda, kas rezultātus pierakstīja katras komandas kontrolkartiņā.

Visu sacensību laikā varējām sildīties pie ugunskuriem un dzert tēju. Pieprasījums bija milzīgs – izdzērām 6 katlus tējas. Kad visi uzdevumi bija veikti un kontrolkartiņa nodota sekretariātā, skolas pagalmā skanēja mūzika. Tad mēs visi varējām uzdejot.  Tas bija tik interesanti – diskotēka pagalmā, kad apkārt sniegs un ledus!

Ātri pienāca rezultātu paziņošanas brīdis. Pateicoties sponsoriem, diplomu ar nomināciju, kasti cepumu un mazu, bet ļoti praktisku dāvanu saņēma katra komanda. Bet kas gan tās būtu par sacensībām, ja netiktu noskaidroti uzvarētāji! Par pārsteigumu sev un citiem – uzvarēja 1. a klases „Ziemas komanda”. II vietu ieguva 2.a „Jautrie, brašie” , III vietu – 3.a klases komanda „Ugunīgie zirgi”. Visas trīs komandas saņēma ZAAO sponsorētas medus tortes.

Organizatori, Sākumskolas vecāku dome, saka PALDIES visiem, kas atbalstīja šo sportisko ideju. Vislielākais PALDIES Arnitai Krieviņai, kura palīdzēja plānot un organizēt sacensību gaitu!

Vita Lelle

VVV Sākumskolas vecāku domes vadītāja

Pasākums fotoattēlus skatīt galerijā.

1. – 4. klašu mācību olimpiādes rezultāti
2012. gada 5. martā

1. klašu mācību olimpiādes uzvarētāji:

1. vietā Mikus Ābele              1.a sk.  A.Dubulte

2. vietā Samanta Bērziņa     1.a sk. A.Dubulte

3. vietā Marta Skrastiņa       1. sk.A.Dubulte

2. klašu mācību olimpiādes uzvarētāji:

1. vietā Rūta Marija Āboliņa 2.a sk. A.Bērziņa

2. vietā Madara Sīmane       2.c sk. S.Ādamsone

Tīna Enia Goba          2.a sk. A.Bērziņa

3. vietā Līza Dukse                2.c sk. S.Ādamsone

Elizabete Lekse        2.b sk. Ā.Kārkliņa