Sengaidītās ziemas prieki
2019. gada 30. janvārī

Latvija ir krāšņa zeme, kuru skaistu dara četri gadalaiki. Pēc saules pielietās vasaras mūs priecē spožais baltums. Sniega klajumi aicināt aicina uz kārtīgu slēpošanu, estētisku dabas baudīšanu un atbrīvo mūs no ikdienas sasprindzinājuma.

Valmierā ir daudz iespēju to darīt.  Esmu iecienījusi Avotu kompleksa slēpošanas trases. Sajūtas, slīdot pa lieliski iebrauktajām trasēm, ir neaprakstāmas. Ja vēl spīd spoža saule, tad prieks par ziemu dubultojas! Prieku vēl palielina trasē sastaptie audzēkņi un viņu vecāki. Pagājušo svētdien Avotu trasē priecājos par Gustavu Eglīti un viņa mammu, Katrīnu Gailīti un viņas  abiem vecākiem, īpašs prieks par 1.c klases  audzēkni Matiasu Lopatko , kurš cītīgi mācījās  apgūt slēpošanas soļus kopā ar savu tēti.

Ticu, ka šoziem vēl sastapšu daudzus ziemas sporta entuziastus, kuri savu brīvo laiku aizpildīs  gan apgūstot slēpošanas mākslu, gan pilnveidojot to! Aicinu uz sniegotajām trasēm ikvienu mūsu skolas audzēkni un viņu ģimenes, skolotājus! Aptaujājot 1. - 3. klašu 219  skolēnus par sportiskajām aktivitātēm 27. janvārī, 100 – slēpoja , slidoja vai brauca ar ragaviņām, 3 apmeklēja peldbaseinu, taču 28 vispār neizgāja no mājām, pārējie apciemoja draugus, apmeklēja kultūras pasākumus.

Izmantosim šo skaisto ziemu un būsim kustīga nācija!

Sporta skolotāja Māra Goba

Latvijas skolas soma
2019. gada 25. janvārī

Valmieras Viestura vidusskolas skolēni janvarī programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēja Valmieras Drāmas teātri. 2.a klase vēroja izrādi "Staburaga bērni", savukārt 3.a, 3.b, 3.c un 4.a klase apmeklēja izrādi "Dievs. Daba. Darbs".

Pēc izrādes sajūsmu par piedzīvoto pauda ikviens skatītājs un savās emocijās dalījās ar aktieriem, gandarījumu neslēpa arī mākslinieki.

Vaifija spēles turnīrs
2019. gada 25. janvārī

Šā gada janvārī Valmieras Viestura vidusskolas 4.klašu skolēni piedalās Latvijas Drošāka interneta centra rīkotajā „Vaifija spēles” Vislatvijas turnīrā. Katrā klasē notika skolas turnīra pirmā kārta, kurā tika noskaidroti labākie. Tie 29.janvārī sacentīsies otrajā kārtā par iespēju piedalīties Vislatvijas čempionātā.

Kurš būs Viesturskolas „Vaifija spēles” čempions?

#VaifijaSpēle  #VaifijaTurnīrs #drossinternets  #DID2019

Lepojamies!
2019. gada 23. janvārī

Sveicam Valmieras pilsētas un novadu Latviešu valodas un literatūras olimpiādes laureātes - 1. vietas ieguvējas!

8.klašu grupā - Alisi Lauru Kjasperi
9.klašu grupā - Madaru Sīmani

8.klases skolniece Alise Laura Kjaspere

Lai latviešu valodas mācīšanās prieks un izzināšanas azarts arī turpmāk!

Skatuves runas konkursa 7.-12. klasei rezultāti
2019. gada 23. janvārī

7.klase

1.vieta                  Renarts Stiģis                     7.a kl.

2.vieta                  Adrians Sārs                       7.a kl.

Annija Silava                       7.c kl.

3.vieta                  Annija Sproģe                    7.a kl.

Rūta Paula Miķelsone    7.a kl.

Atzinība                Dārta Gartmane               7.b kl.

Gundega Gadovska        7.b kl.

8.klase

1.vieta                  Elīza Terēze Lezdiņa        8.b kl.

2.vieta                  Mikuss Grīnbergs             8.b kl.

3.vieta                  Helēna Razminoviča        8.a kl.

9.klase

1.vieta                  Amanda Liepiņa                                9.a kl.

2.vieta                  Marta Laura Avotiņa       9.a kl.

3.vieta                  Ance Frinde                        9.b kl.

Agnese Kļaviņa                 9.b kl.

Atzinība                Kate Liepa                           9.c kl.

10.klase

1.vieta                  Zibele Gines                       10.c kl.

2.vieta                  Annija Bildarte                  10.c kl.

Mārcis Sīmanis                  10.c kl.

Atzinība                Roberts Briediņš               10.c kl.

11.klase

1.vieta                  Ilvars Čukurs                      11.c kl.

2.vieta                  Kaspars Rozītis                  11.c kl.

Elīna Bombaka                   11.b kl.

Ella Renāte Skeranska    11.c kl.

3.vieta                  Līva Ejuba                            11.c kl.

Patrīcija Aļlena                  11.c kl.

12.klase

1.vieta                  Anna Matule                      12.c kl.

2.vieta                  Līga Zunde                          12.c kl.

1 un 2.vietas ieguvēji piedalās skolas konkursa 2.kārtā 19.februārī, uzstājoties ar prozas un dzejas darbu, sacenšoties par došanos uz konkursa nākamo kārtu.