Ceļā uz Dziesmu svētkiem
2019. gada 4. martā

Nedēļas nogalē 1., 2.martā Viesturskolas 5. – 8. klašu koris piedalījās Valmieras pilsētas izglītības iestāžu

4.-9.klašu koru sadziedāšanās nometnē ,,Ceļā uz Dziesmu svētkiem”, kur varēja ne tikai pilnveidot savas dziedāšanas prasmes, bet arī lieliski pavadīt laiku, izbaudot ārpusnodarbību aktivitātes un saliedējoties ar saviem kolektīva biedriem, kā arī rodot draugus no citām Valmieras skolām.

Kora vadītāja Ilze Jansone

Žetons- piederības zīme Viesturskolai
2019. gada 28. februārī

16.februārī ZET zālē norisinājās Valmieras Viestura vidusskolas Žetona vakars, kurā 12.klašu skolēni saņēma skolas piederības zīmi un vēlāk iejutās aktieru lomā, spēlējot izrādi “Īsa pamācība mīlēšanā”.

Skolas žetonu šogad pasniedza 59. reizi. Šis brīdis ir ilgi gaidīts ne tikai skolēniem, bet arī vecākiem un, protams, arī skolotājiem. Skolotāji, vērojot 12.klašu skolēnus, varēja novērtēt savu ieguldīto darbu 12 gadu laikā, palūkoties, kā skolēni ir izauguši ne tikai garumā, bet arī pilnveidojušies kā personības.

Abiturienti saņēma uzmundrinošus vārdus un gardu kūku no 11.klašu skolēniem, kā arī pateicās sākumskolas, pamatskolas un mācību priekšmetu skolotājiem par sniegtajām zināšanām un kopā piedzīvotajiem notikumiem.

Vissiltākos apskāvienus, plašākos smaidus un skaistākos ziedus saņēma vecāki par atbalstu jau no pirmās skolas dienas un par rūpēm ik dienu.

Pēc svinīgā pasākuma 12.klašu skolēni piedāvāja noskatīties izrādi “Īsa pamācība mīlēšanā”. Izrādē piedalījās skolas vokāli instrumentālais ansamblis “The Saviors”, kas papildināja uzvedumu ar skanīgām dziesmām un muzikālo pavadījumu. Izrādei gatavojāmies cītīgi, bijām pacietīgi un izturējām garos mēģinājumus. Taču laiks, ko visi pavadījām kopā, gatavojoties un spēlējot izrādi, mūs satuvināja. Izrāde “Īsa pamācība mīlēšanā” māca, ka galvenais ir spēja saskatīt sirds gudrību un garīgās vērtības otrā, nevis vērtēt pēc  materiālā stāvokļa.

12.klašu skolēni saka lielu paldies visiem, kuri palīdzēja izveidot šo vakaru īpašu un patiesi skaistu!

Paldies režisoriem - Robertam Segliņam un Inesei Ramutei, vokālai pedagoģei Ilzei Jansonei, kustību māksliniecei Lindai Mīļajai, kostīmu māksliniecei Īrisai Ozolai, skolas vokāli instrumentālajam ansamblim “The Saviors”, skaņu operatoram Guntaram Aizupietim un gaismotājam Robertam Ciprusam!

Elizabete Ločmele, 12.b klase

Lepojamies!

Valmieras pilsētas un novadu
mūzikas olimpiādē
vecākajā grupā
3.vieta

Evitai Grantiņai (11.c)

Esi sveicināts Ekoskolā!
2019. gada 26. februārī

26.februārī Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu pašpārvalde sadarbībā ar Eko padomi rīkoja pasākumu “Esi sveicināts Eko skolā!”, kurā piedalījās 5. un 6.klašu skolēni.

Katra klase izvirzīja 2 dalībniekus, kas piedalījās erudīcijas spēlē, ko veidoja 4 kārtas. Dalībniekiem bija jāatbild uz jautājumiem saistībā ar dažādām dabaszinātņu un Eko tēmām. Pēc ceturtās kārtas, kurā tika demonstrēts arī ķīmijas eksperiments, sīvā konkurencē noskaidrojām uzvarētāju - 6.a klases skolnieci Lindu Evelīnu Pērkoni.

Katra klase bija sagatavojusi arī sveicienu spēles dalībniekiem, parādot to, cik saliedēti spēj būt un cik aktīvi atbalsta savus “erudītus”,  un par aktīvāko klasi žūrija atzina 6.b klasi. Santa Ziemane dalībniekus iepriecinājā ar dziesmu “Pavasaris”. Paldies pasākuma organizatoriem un erudītajiem viesturiešiem!

Lai prieks arī turpmāk izzināt Eko procesus dabā!

Rakstu sagatavoja 11.b klases skolniece Izolde Bernadeta Ozoliņa

Lepojamies!
2019. gada 26. februārī

Valmieras pilsētas un novadu apvienības 6. un 8. klašu angļu valodas olimpiādē starp laureātiem arī mūsējie!

3.vieta

Kristenai Deinei (6.a)

Alisei Laurai Kjasperei (8.a)

Atzinība