Dabaszinību nedēļas rezultāti
2010. gada 13. aprīlī

Trešdiena, Ceturtdiena – 7., 8. aprīlis

praktisko darbu, konkursu dienas mācību priekšmetos

7. klašu konkursā par augu valsti uzvarēja 7.a klases komanda - Rūdolfs Bērziņš, Rihards Breicis, Ričards Krūze, Karlīna Latsone, Rebeka Šķērstiņa!

8.klašu konkursā par dzīvnieku valsti uzvarēja 8.a klases komanda - Alvis Priedītis, Salvis Čereškevičs, Rūta Alīde Voitkāne, Sanda Brīkša, Dāvis Jānis Simsons!

9.klašu konkursā par cilvēka organismu uzvarēja 9.b klases komanda - Sabīne Penka, Kristīne Fedotova, Juris Zaķis, Edgars Cunskis, Sabīne Petrusēviča!

9.c klases ķīmijas konkursā uzvarēja komanda „Mazās Molmasiņas” - Ivita Bombaka, Sindija Bugakova, Jūlija Monako

Piektdiena – 9. aprīlis

konkurss „Elektroenerģija vakar, šodien, rīt”

I vieta10.c klase „LHD” - Aleksandrs Vilemsons, Signe Pētersone

I vieta8.b klase „Elektriķi” – Elvis Ilgvars Stiprais, Ivo Kokarēvičs, Dāvis Albergs, Marks Koļesņikovs

II vieta8.a klase „Trakie Skywalker” – Valters Eglītis, Salvis Čereskevičs, Alvis Priedītis, Kristaps Skujiņš

II vieta10.b klase – Toms Pauniņš, Kristaps Kurts

Tīri zaļa improvizācija
2010. gada 8. aprīlī

Projekta "Tīri zaļa improvizācija" prezentācija Valmieras Viestura vidusskolā

Quite Green Improvisation

• Uzzinājām vairāk par vides un zaļajiem jautājumiem;
  • Skatījāmies un piedalījāmies improvizācijas teātra skečiņos;
  • Iepazināmies ar projekta ārzemju brīvprātīgajiem no Čehijas un Gruzijas;
  • Pārbaudījām, vai zinam atbildes uz āķīgiem jautājumiem;

10. aprīlī no plkst. 10:00 - 18:00 Valmieras 5. vidusskolā Studentu improzivācijas teātra turnīrs!

Pasākuma plakātu var aplūkot šeit.

TT

Lelde Stumbre "Klasīte"

• 8. aprīlī, plkst. 14:10, Valmieras Viestura vidusskolā;
  • 10. aprīlī, plkst. 16:45, Dailes teātrī
    Latvijas amatieru teātru iestudējumu Gada izrāde - fināliste.
  • 16. aprīlī, plkst. 14.00, 3. Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālā "un es iešu un iešu!" Valmieras Viestura vidusskolā

Ronalds Briedis "Lielās paslēpes"

• 9. aprīlī, plkst. 18:00, VVV
  • 15. aprīlī, plkst. 14:10, VVV
  • 17. aprīlī, plkst. 18:00, 3. Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālā "un es iešu un iešu!" Valmieras Viestura vidusskolā
Darba svētki 2010
2010. gada 7. aprīlī

No 22.-26. martam skolā svētku noskaņojums, tuvojas tradicionālie skolotāju Darba svētki. Šogad apaļas darba jubilejas svin divpadsmit skolotājas. 25. martā skolēni priecēja savas skolotājas ar skaistām dziesmām, ziediem un jaukiem vēlējumiem.

Dabaszinību nedēļa

Labāko mācību darbu prezentācijas

Klase

Vārds, Uzvārds

Tēma

Prezentācijas veids

Skolotājs

8.a

Kristīne Raudiņa

Elektroenerģijas alternatīvie ieguves un ražošanas veidi.

Zigita Baldone

9.b

Reinis Pitura

Alkoholisma, tā ietekme uz organismu.

9.b

Sindija Virse

Sabīne Petruseviča

Zeme silda māju (Zemes siltumsūkņi).

Zigita Baldone

9.c

Alise Dīmane

Reitterapija

11.b

Marta Rozenštoka

Elīna Brenķe

Govs piens, tā apstrāde un ietekme uz mūsu organismu.

Dabaszinību  nedēļas laureāti.