Aicinājums teātra
2010. gada 11. februārī

Cien. dažādu paaudžu teātra „SPRĪDĪTIS” dalībnieki!

2008. gada maijā mūsu teātra jubilejas svinībās dzima interesanta ideja - veidot plašāku izdevumu par skolas teātra vēsturi 50 gados. Tas varētu būt dažādu paaudžu teātra dalībnieku kopdarbs – lielisks veltījums mūsu „Sprīdītim”, mūsu skolai un tās radošajam garam. Apvienosimies un tuvākajā laikā to izdarīsim!

Lūdzam ikvienu atcerēties notikumus, izrādes, savas teātra klases dzīvi, kā arī iespaidus un emocijas, ko guvāt, darbojoties teātrī mūsu režisoru vadībā! Sūtiet savas pārdomas, apceres, atmiņu stāstījumus uz Viesturskolu ( vvvspriditis@inbox.lv ) Ļoti gaidīsim! Īpaši gaidām apkopotās atmiņu lappuses no katras teātra klases līdz absolventu salidojumam 22. 05. 2010.

Ar cieņu,

Māris Lapsiņš ( 1970. g. izl. absolvents T. 26298307),

Roberts Segliņš ( 1982. g. izl. absolvents T. 29117692),

Didzis Avotiņš (2009. g. izl. absolvents, skolas mājas lapas veidotājs)

Karjeras diena Valmierā 2010
2010. gada 8. februārī

Nenokavē! 19. februārī Valmieras 2. vidusskolā, plkst. 13:00, norisināsies "Karjeras diena Valmierā 2010" un "Izvēlies nākotni 2010".

• Augstskolu izstāde;
  • Augstskolu docētāju vadītās nodarbības skolēniem.
Studiju iespējas Dānijā
2010. gada 28. janvārī

Otrdien, 2. februārī plkst. 13:15, 11. un 12. klašu skolēniem tikšanās ar portāla www.studystart.lv pārstāvi Sandru Umbrovsku par studiju iespējām Dānijā. Norises vieta: Vizuālās mākslas kabinets (kab. 04).

Pasaule nav no papīra
2010. gada 15. janvārī

Noliec papīrus ar teoriju malā un piesakies uz uzņēmumu ekskursijām visā Latvijā! Uzzināt, kā uzņēmumi izskatās realitātē, Tev piedāvā Atvērto Durvju Nedēļa!

Norise: 2010. gada 15. - 19. februāris.

Ja esi skolēns vai students, piesakies no 2010. gada 1. janvāra portālā prakse.lv

Pasākuma laikā Tev būs iespēja:

• uzzināt un jau vienoties par darba, prakses un vasaras darba iespējām;
  • iepazīt profesijas aizkulises;
  • viesoties darba un ražošanas telpās;
  • iepazīties ar saviem nākotnes kolēģiem;
  • uzzināt darba devēja ieteiktās mācību iestādes.
Sveiciens Jaunajā 2010. gadā!
2010. gada 4. janvārī

Paņem no Tīģera pelēko svītru
Un zeltīto pieliec klāt,
Lai kopā ar citiem Tīģera draugiem
Jaungadu varētu sākt.

Būs Tev Tīģera spēcīgā daba,
Drosme un skatiens kvēls,
Pretī negaisiem cīnoties braši,
Nebaidīs ikdienas tēls!
/Agnese Līcīte/

Gaišu, veiksmīgu, pārsteidzošu, radoši darbīgu Jauno - Tīģera gadu!