Sveiciens Jaunajā 2010. gadā!
2010. gada 4. janvārī

Paņem no Tīģera pelēko svītru
Un zeltīto pieliec klāt,
Lai kopā ar citiem Tīģera draugiem
Jaungadu varētu sākt.

Būs Tev Tīģera spēcīgā daba,
Drosme un skatiens kvēls,
Pretī negaisiem cīnoties braši,
Nebaidīs ikdienas tēls!
/Agnese Līcīte/

Gaišu, veiksmīgu, pārsteidzošu, radoši darbīgu Jauno - Tīģera gadu!

Valmieras Viestura vidusskolai - 70
2009. gada 29. decembrī

Par godu skolas 70 gadu jubilejai 2009. gada 10. decembrī tika izdots jubilejas izdevums "Valmieras Viestura vidusskolai 70".

Izdevumu veidoja: Maira Tiltiņa, Laima Drande, Anda Upīte, Māris Lapsiņš, Didzis Avotiņš.

Šī izdevuma elektronisko versiju iespējams aplūkot šeit.