Viesturieši starptautiskajā SMF festivālā saņem nomināciju
2010. gada 10. martā

Šī gada 5. un 6. martā Jelgavā notika Starptautiskais skolēnu mācību firmu festivāls, kurā piedalījās 6 valstis - Latvija, Lietuva, Igaunija, Somija, Norvēģija un Nīderlande. No Valmieras Viestura vidusskolas piedalījās 6 firmas. Sākumā bija tirdziņš t/c "Pilsētas pasāža", pēc tam balle un prezentācijas Jelgavas pilī. Šajā festivālā SMF "MēMā" ieguva Hercoga Jēkaba kluba prezidenta specbalvu nominācijā "Veiksmīga komercideja". Firmā darbojas 10.c klases skolēni - Signe Pētersone, Aleksandrs Vilemsons, Kalvis Mičkēvičs, Elvis Skrastiņš.

Reģistrējies absolventu salidojumam!
2010. gada 22. februārī

Šī gada 22. maijā Valmieras Viestura vidusskolā būs 10. absolventu salidojums. Ja esi Viesturskolas absolvents un esi nolēmis ierasties uz salidojumu, lūdzu, piereģistrējies! Mēs, salidojuma organizētāji, būsim Tev par to ļoti pateicīgi.

Aicinājums teātra
2010. gada 11. februārī

Cien. dažādu paaudžu teātra „SPRĪDĪTIS” dalībnieki!

2008. gada maijā mūsu teātra jubilejas svinībās dzima interesanta ideja - veidot plašāku izdevumu par skolas teātra vēsturi 50 gados. Tas varētu būt dažādu paaudžu teātra dalībnieku kopdarbs – lielisks veltījums mūsu „Sprīdītim”, mūsu skolai un tās radošajam garam. Apvienosimies un tuvākajā laikā to izdarīsim!

Lūdzam ikvienu atcerēties notikumus, izrādes, savas teātra klases dzīvi, kā arī iespaidus un emocijas, ko guvāt, darbojoties teātrī mūsu režisoru vadībā! Sūtiet savas pārdomas, apceres, atmiņu stāstījumus uz Viesturskolu ( vvvspriditis@inbox.lv ) Ļoti gaidīsim! Īpaši gaidām apkopotās atmiņu lappuses no katras teātra klases līdz absolventu salidojumam 22. 05. 2010.

Ar cieņu,

Māris Lapsiņš ( 1970. g. izl. absolvents T. 26298307),

Roberts Segliņš ( 1982. g. izl. absolvents T. 29117692),

Didzis Avotiņš (2009. g. izl. absolvents, skolas mājas lapas veidotājs)

Karjeras diena Valmierā 2010
2010. gada 8. februārī

Nenokavē! 19. februārī Valmieras 2. vidusskolā, plkst. 13:00, norisināsies "Karjeras diena Valmierā 2010" un "Izvēlies nākotni 2010".

• Augstskolu izstāde;
  • Augstskolu docētāju vadītās nodarbības skolēniem.
Studiju iespējas Dānijā
2010. gada 28. janvārī

Otrdien, 2. februārī plkst. 13:15, 11. un 12. klašu skolēniem tikšanās ar portāla www.studystart.lv pārstāvi Sandru Umbrovsku par studiju iespējām Dānijā. Norises vieta: Vizuālās mākslas kabinets (kab. 04).