Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Latvijas kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē
2012. gada 23. oktobrī

VJC Vinda organizēja valmieriešu piedalīšanos Latvijas kausa izcīņā 64 lauciņu dambretē, kas notika Liepupes vidusskolā.

 

Visvairāk pārstāvēta bija U10 (līdz 10 gadu vecumam) grupa, kurā no 14 Latvijas klubiem spēlēja labākie - 34 meitenes un 59 zēni. Šajā grupā startējošie viesturieši Amanda Dārta Kakse, Sandijs Šmits, Ralfs Rafaels Lapinskis, valsts sacensībās piedalījās pirmo reizi un savu uzdevumu – izcīnīt vismaz kādu uzvaru vai neizšķirtu rezultātu godam izpildīja.

U13 grupā startēja Roberts Birzgalis, kurš 9 klubu 17 spēcīgāko dalībnieku konkurencē izcīnīja 13.vietu.

Skolotājs Uldis Ābeltiņš

GO spēles čempionāts
2012. gada 15. oktobrī

Valmieras Jaunatnes centra "Vinda" GO 9x9 līnijas spēles čempionātā labus rezultātus guva Valmieras Viestura vidusskolas prāta spēļu cienītāji.
1.-3.klašu grupā finālturnīrā 4.vietā Sandijs Šmits, 5.vietā Roberts Purmalis, 7.vietā Ralfs Kalniņš. Par iekļūšanu finālā cīnījās arī Dāvis Eliass Mencis, Ralfs Rafaels Lapinskis, Toms Virpačevs.
4.-6.klašu grupā finālturnīrā3.vietā Roberts Birzgalis (bronzas medaļa), 5.vietā Krišs Briedis, 7.vietā. Alens Prencslavs. Par iekļūšanu finālā cīnījās arī Aivis Šāblis, Rūdolfs Pūpols, Kristiāns Kārlis Liepiņš.

Olimpiskās dienas panākumi
2012. gada 15. oktobrī

Pretstafetes

5. klašu grupā

2. vieta - 5.a klase

3. vieta - 5.b klase

6. klašu grupā

2. vieta - 6.a klase

7. klašu grupā

2. vieta - 7.a klase

3. vieta - 7.c klase

8. klašu grupā

1. vieta - 8.b klase

9. klašu grupā

1. vieta - 9.a klase

12. klašu grupā

2. vieta - 12.c klase

 

Tautas bumba

3. vieta - 6.a klase

 

Šķēršļu stafetē

2. vieta - 8.a klase

3. vieta - 8.b klase

Pasākuma fotogrāfijas var skatīt galerijā.

 

PIEDALĀMIES SEMINĀRĀ -DISKUSIJĀ PAR BRĪVPRĀTĪGO DARBU
2012. gada 3. oktobrī

              Karjeras izglītības darba ietvaros otrdien 2. oktobrī mēs, viesturieši, piedalījāmies „Brīvprātīgo Brigādes” aktivitātē – seminārā diskusijā, kas notika Valmierā – Valmieras Valsts ģimnāzijā. Diskusijas vadītājs TV žurnālists Uģis Joksts sarunā centās noskaidrot jauniešu viedokli par to, kas ir brīvprātīgais darbs. Tas nozīmē strādāt par brīvu, iegūt zināšanas un pieredzi, strādāt sabiedrības labā, noskaidrojot iespējas, ko varam, vai arī pārliecinoties , ko nevaram. Piedaloties var uzkrāt jaunu darba pieredzi, darot labus darbus, kas dod dzīves piepildījumu. Tika aplūkotas arī brīvprātīgā darba iespējas Valmierā, uz ko tas vērsts – karjeru, sabiedrības labumu vai praktisko pieredzi.

             Šajā aktivitātē piedalījās „Dikļu pils” šefpavārs, Valmieras Viestura vidusskolas absolvents, Valters Zirdziņš, kas dalījās iespaidos par savu pieredzi brīvprātīgā darba iespējās un apgalvoja, ka šādas  darba formas dod milzīgu profesionālu gandarījumu, jo var iepriecināt ļaudis, darot labu bez atalgojuma, tādā veidā uzlabojot arī savas dzīves kvalitāti. Eiropas Studentu Organizācijas brīvprātīgā ar trīs gadu pieredzi Taņa, izsakot savu viedokli, akcentēja, ka vajag darīt to, kas patīk, darīt to un izbaudīt katru dienu, un pats galvenais - nebaidīties darīt. Taņa informēja par iespēju piedalīties brīvprātīgo darbu konkursā. Informācija pieejama draugiem.lv/brivpratigodarbs . Var pieteikties līdz š. g. 16.novembrim.Savukārt dīdžejs Guntis savu hobiju pārvērtis par profesiju, un viņš pašreiz ir lielākas Latvijas gaismas un atskaņošanas kompānija IT nodaļas vadītājs. Viņa karjeras izaugsmes noteicošais faktors  bijis brīvprātīgais darbs, organizējot nelielā pagasta dažādas brīvprātīgas aktivitātes.

              Arī mūsu skolas 12.c klases skolnieces Lauma Pujāte un Marta Tamane aktīvi iesaistījās diskusijā un dalījās pieredzē par savu brīvprātīgā darba pieredzi 2011. / 2012.m. g. skolas projektu nedēļas laikā, strādājot Vidzemes slimnīcas sociālās aprūpes nodaļā. Lauma darbu turpināja vasaras periodā kopā ar klasesbiedru Jāni Bērziņu. Viņu nākotnes sapņi, karjeras izaugsme saistās ar ārsta profesijas izvēli, tātad studijām Rīgas Stradiņa Universitātes Ārstniecības fakultātē. Marta vasaras periodā piepildīja savu sapni – rūpējās par dzīvniekiem,  brīvprātīgi kopjot zirgus.

              Lielu paldies mūsu skolas skolēniem par nesavtīgo darbu izteica Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila un sociālās aprūpes nodaļas vecākā māsa Inta Sīka. Viņas aicināja citus pievienoties šiem jauniešiem. Aprūpes nodaļas pacienti ļoti gaida jauniešus ciemos. Benita Brila aicināja jauniešus palīdzēt veikt slimnīcas pacientu aptauju, palīdzot aizpildīt aptaujas anketas.

Visus interesējošos jautājumu varat uzdot www.jaunatneslietas.lv, brivpratigais2012@gmail.com

Informācijas avoti :

http://brivpratigais.lv/datubaze, http://www.esilabs.lv/brivpratigais, http://www.brivpratigajiem.lv http://www.twitter.com/brivpratigajiem, http://www.brivpratigajiem.lv http://www.twitter.com/brivpratigajiem, http://valmiera.lv/zina/par-valmieru/bri....,   brivpratigais2012@gmail.com http://www.jaunatne.gov.lv/index.php/rak......

 Pasākumu organizēja portāls www.prakse.lv.

VVV Karjeras izglītības darba metodiķe Daiga Stalšāne

SPORTA JAUNUMI SĀKUMSKOLĀ
2012. gada 2. oktobrī


              Valmieras Viestura vidusskolas
sākumskolas komanda Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēlēs rudens krosā 26. septembrī izcīnīja 1. vietu.

             Komandā startēja :

Anna Brode, Roberts Vimba-ind. 2. vieta., Dāvids Āboliņš - ind. 3. vieta, Edgars Gredzens, Klāvs Klapars, Jēkabs Ločmelis, Toms Virpačevs, Elvijs Škoba.

             Apsveicam uzvarētājus!

      Olimpskā diena sākumskolā

             28.septembris VVV sākumskolā sākās ar satraukumu- Olimpiskā diena arī mazajiem viesturiešiem  Plkst. 10.00 visi 1.- 4. kl. skolēni ņipri vingroja rīta rosmes vingrojumus.
Pēc vingrošanas sen nebijis skolas pasākums- rudens kross skolas skaistajā parkā.
Ar skaļiem saucieniem un uzmundrinājumiem katra klase juta līdzi savējiem krosistiem un nūjotājiem.
Skolas krosā labākos rezultātus uzrādīja :


1. klašu grupā
1. vieta-Norai Osvaldei, Dāvidam Danielam Liepiņam
2. vieta-Sinonai Dreimanei, Rihardam Bērziņam
3.vieta-Lindai Samantai Ignatei, Renartam Stiģim, Ralfam Eduardam Vanagam

2. klašu grupā
1. vieta-Samantai Bērziņai, Mikum Ābelem , Tomasam Bāliņam
2.vieta-Annijai Krieviņai, Danielam Dzenim, Eduardam Krūskopam, Kristapam Vingrim
3. vieta-Līvai Lizetei Glāzerei, Tomam Emīlam Liepam, Tomam Ādmīdiņam


  3. klašu grupā
1.vieta-Vendijai Vaskai, Tomam Rozenbergam
2.vieta-Elīnai Celmiņai, Kārlim Murīsam , Jēkabam Ločmelim
3. vieta-Annai Brodei, Emīlijai Melānijai Fimbauerei, Dāvidam Āboliņam, Dāvim Daugišam

4.klašu grupā
1.vieta-Montai Vimbai, Kārlim Liepiņam
2. vieta-Vanesai Stankevičai, Indulim Siliņam

3. vieta-Evelīnai Jeručenokai, Kristīnei Briselei, Linardam Vanagam


Paldies klašu kolektīviem un audzinātājām par aktīvu piedalīšanos Olimpiskajā dienā !

                                                                                                       Sporta skolotāja Māra Goba