11. –12. klašu latviešu valodas olimpiādes rezultāti
2016. gada 13. decembrī

Apsveicam vidusskolas latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus!

Olimpiāde notika 8. decembrī

1. vieta

Sindija Puriņa 11.b kl.

Zane Tiliņa 12.b kl.

2. vieta

Paula Dundere 11.c kl.

Keita Loreta Kronberga 12.a kl.

3. vieta

Mārtiņš Zvackis 11.c kl.

Brenda Eglīte 12.c kl.

Atzinības  Anna Briede 11.b kl., Megija Alksne 12.a kl.,

Šaiena Elija Pole 12.b kl., Madara Rakūne 12.c kl.,

Evita Zelča 12.c kl.

Paldies visiem 17 olimpiādes dalībniekiem!

Latviešu valodas skolotāju met. kom.

Valmieras puikas
2016. gada 12. decembrī

Trešdien, 7.decembrī, mēs, 9.a klases skolēni, devāmies uz Valmieras bibliotēku, kurā norisinājās rakstniekam Pāvilam Rozītim veltītais pasākums "Valmieras puiku diena". Klases sportisti - Māris Heinols, Pauls Alberings un Matīss Leitlands - mūsu klasi pārstāvēja ar pašizveidotu prezentāciju par saviem sasniegumiem orientēšanās sportā. Interesants un ļoti vērtīgs bija Valmieras muzeja vēstures nodaļas vadītājas Ingrīdas Zīriņas stāstījums par Valmieras vēstures faktiem un Pāvila Rozīša romāna ,,Valmieras puikas" galveno varoņu takām pilsētā. Pasākumā viesojās arī BMX treneris Ivo Lakučs un Vidzemes Augstskolas docents Andris Klepers, kuri uzstājās ar iedvesmojošiem dzīvesstāstiem par mūsdienu Valmieras puikām, kā arī karjeras veidošanu. Pasākuma izskaņā mēs ieguvām gan balvu - vienas dienas ceļojumu ar autobusu, gan nomināciju "Superklase 2016".

Autores: Katrīna Singaite un Izolde Bernadeta Ozoliņa

Labais darbs Valmieras pansionātā
2016. gada 1. decembrī

24. novembrī mēs, 12.c klases skolēni, devāmies uz Valmieras veco ļaužu pansionāta abām ēkām, kur, dziedot un runājot dzeju, sniedzām koncertus 1. Adventes noskaņās.

Mūsu mērķis bija dāvāt gaismu, mīlestību un mieru šajā pirmssvētku laikā tiem, kam tās trūkst un kam tā ir nepieciešama visvairāk. Mūsu cītīgie klausītāji dziedāja mums līdzi, aplaudēja un smaidīja ar patiesu gaišumu, kas nāca no viņu sirdīm. Mums bija gods citiem dāvāt prieku.

Pēc priekšnesuma arī uzdāvinājām cienastu Ziemassvētku noskaņās un samīļojām, kā arī aprunājāmies ar šiem cilvēkiem, kurus varbūt reti kāds uzklausa no visas sirds. Projām devāmies ar bezgalīgi labu sajūtu un smaidu uz lūpām.

Aicinām arī citus aizdoties pie šiem ļaudīm, lai pavisam vienkārši sagādātu viņiem prieku un, protams, izdarītu kādu labu darbu!

Estere Graumane

Foto Mārtiņš Virsis

“Valmiera/ORDO” spēlētāji viesojas Valmieras Viestura vidusskolā!
2016. gada 5. decembrī

Ceturtdien, 1.decembrī “Valmiera/ORDO” spēlētāji Akselis Vairogs un Artūrs Bērziņš projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros viesojās Valmieras Viestura vidusskolā, kur vadīja sporta stundu Viesturskolas pirmklasniekiem.

Basketbolisti Valmieras Viestura vidusskolā tika uzņemti ar acīmredzamu sajūsmu no skolēnu puses. Vairākumam viesturiešu basketbolisti nebija sveši, jo skolēni esot jau iepriekš apmeklējuši “Valmiera/ORDO” spēles. Tomēr spēlētāji pastāstīja arī par to savas ikdienas daļu, kas nav tik publiski redzama – treniņiem un sportisko režīmu. Īpaši tika pārrunāta veselīga un neveselīga ēdienkarte. Nodarbības turpinājumā “Valmiera/ORDO” spēlētāji parādīja pirmklasniekiem vingrinājumus, kas tiem būtu pa spēkam, kā arī kopīgi izspēlēja dažādas spēles, izmantojot basketbola bumbas.

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu.  Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un tā ietvaros tika apciemotas 10 skolas. Šosezon basketbolisti viesosies sākumskolu pirmajās klasēs, vadīs sporta stundas, sportos kopā ar bērniem un atbildēs uz tos interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros plānots viesoties 10 skolās.

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.

Foto: Edgars Vaivads

Informāciju sagatavoja:

Lelde Bukovska

"Basketbola kluba Valmiera"

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Sveicam skolas skatuves runas konkursa uzvarētājus!
2016. gada 5. decembrī

Sveicam skolas skatuves runas konkursa uzvarētājus!

29. novembrī notika skolas skatuves runas konkurss, kurā piedalījās 43 dalībnieki. Paldies visiem konkursa dalībniekiem!

1. vieta

Alise Laura Kjaspere 6.a kl.

Rihards Bērziņš 5.b kl.

Daniela Gūtmārce 8.c kl.

Dārta Briede 10.c kl.

Karīna Eglīte 12.c kl.

2. vieta

Aleksandrs Aleksis Tuņķelis 5.b kl.

Dominiks Urbanovičs 5.c kl.

Justīne Kate Jansone 9.a kl.

Simona Šmidte 12.b kl.

3. vieta

Rūta Paula Miķelsone 5.a kl.

Mikuss Grīnbergs 6.b kl.

Denīze Tanomece 7.a kl.

Krišjānis Brūnais 11.b kl.

Estere Graumane 12.c kl.

Latviešu valodas skolotāju met. kom.