1.-6.klašu skatuves runas konkursa rezultāti.
2019. gada 23. janvārī

1.klases grupā:

Lote Skruže (1.b)

Aleksejs Ubeiko (1.c)

Elīza Trēziņa (1.b)

Alise Jaunkalne (1.b)

Sāra Tetere (1.a)

Baiba Kviesīte (1.a)

Gerda Broka (1.c)

Evelīna Petrova (1.c)

2.-3.klašu grupā:

Terēze Reņģe (2.b)

Alise Bole (2.c)

Rūdolfs Krūze (3.a)

Ēvalds Vilis Zēmele (3.b)

Melānija Ruska (3.b)

Emīls Kriss Neļķe (5.c)

Kristena Deine (6.a)

Ralfs Frīdvalds (6.b)

Nākamajai konkursa kārtai izvirzīti 1.pakāpes laureāti ar augstāko punktu skaitu – Ēvalds Vilis Zēmele (3.b), Kerija Mugina (4.c), Denīze Allika (5.b), Lelde Ķikse (5.c).

Paldies visiem 1.-6.klašu konkursa dalībniekiem un viņu skolotājiem!

Akcija "Dabai labu darīt"
2019. gada 6. janvārī

Ziemas pasaka Viesturskolā.
2018. gada 28. decembrī

Manuprāt, skaistu ziemas pasaku izdevās uzburt VVV sākumskolēniem 18. un 20.decembrī AS “Sadales tīkls” zālē, kad vecākus priecējām ar Ziemassvētku uzvedumu “Ziemas pasaka” pēc Margaritas Stārastes literārās pasakas motīviem. Kā teicu uzveduma sākumā – mazie viesturieši ir spītīgi, jo neskatoties uz apstākļiem (mēģinājumu telpas trūkst, skolā esam gana saspiesti utt.), mēs kopīgi pieņēmām lēmumu turpināt skolas tradīciju, Ziemassvētku uzvedumā iesaistot ikvienu sākumskolēnu. Un mums tas izdevās!

Stāstu cauri vīt palīdzēja skolas teātra “Sprīdītis” sagatavošanas grupas divi sastāvi, bet pilnīgu to darīja sākumskolas kori (vadītājas Ilze Jansone un Ilvija Aizupiete) un klašu priekšnesumi, kas tika veidoti un piemeklēti īpaši šim stāstam. Te jāuzteic klašu audzinātājas, kuras bija padomājušas gan par priekšnesuma izpildījumu, gan dalībnieku vizuālo noformējumu.

Uzvedumā ar lielu atbildību un centību darbojās ikviens, bet īpašs paldies abu sastāvu KraukšķīšiemAlisei Bolei (1.-2.klašu grupā) un Melānijai Ruskai (3-4.klašu grupā).

Pasaka ir izstāstīta. Ceram, ka uzbūrām vecākiem un katrs sev Ziemassvētku sajūtas un pārliecību, ka nekas nav neiespējams, ja ir liela vēlēšanās!

Paldies ikvienam, kas palīdzēja tapt šim stāstam!

Radošu un apņēmības pilnu 2019. gadu!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka

Dambretistu sasniegumi
2018. gada 20. decembrī

Valmieras un starpnovadu
skolēnu sporta spēlēs dambretē:

pamatskolu grupā 1.vietā
Valmieras Viestura vidusskolas komanda:

Beāte Bitte, Marks Kristofers Birzgalis,
Džastins Singhs, Oto Duksis;

vidusskolu grupā 3.vietā
Valmieras Viestura vidusskolas komanda:

Tomass Klapars, Ralfs Jānis Garais un Arturs Vaļģis.

Viesturskolas dzimšanas diena
2018. gada 13. decembrī

Šogad, mūsu - Valmieras Viestura vidusskolai aprit 79. jubileja. Pirmdien, 10. decembrī, skolas dibināšanas dienā, visi kopā, taču nedaudz atsevišķi, atzīmējām skolas svētkus. Neskatoties uz to, ka šogad dzimšanas dienu, renovācijas dēļ, nevarējām atzīmēt paši savās skolas telpās, tomēr ar virtuālo palīdzību visiem tika dota  iespēja tur nokļut un ieskatīties, kas tad īsti notiek Viesturos.  5. stundas laikā visi noskatījāmies pašpārvaldes sagatavotu video reportāžu, kurā kopa ar skolas direktoru veicām mazu ceļojumu  pa topošo skolu. Viņš arī  nedaudz pastāstīja par to, kā noris renovācijas darbi un kas sagaidāms pēc tās.

Tā kā skolas jubileja mums visiem ir svētku diena, arī šogad aicinājām ikkatru ierasties skolā svinīgi - baltā kreklā.

Kā jau katru gadu, gatavojoties skolas jubilejai, tika izsludināts konkurss ar mērķi noskaidrot, kuri skolotāji iegūs kādu no skolēnu pašpārvaldes izvēlētajām nominācijām.

Tās saņēma:

“Multifunkcionālais skolotājs” - Līga Gacka

“Raitākais solis” - Māra Goba

“Hameleons” - Māra Liepiņa, Līga Vikse

“Skolēnu elks” - Maira Tiltiņa, Igors Rams

“Gada sākumskolas skolotājs” - Anda Dubulte

“Skolotājs stāstnieks” -
                            Ina Grāvīte un Vilja Mauriņa

Darba dienas izskaņā skolotājiem notika svinīga sēde, kur viņus ar savām dziesmām  priecēja un ielīksmoja X faktora dalībnieki Signe un Jānis.

Paliek cerība, ka nākošajā gadā šos skolas svētkus varēsim svinēt jau Viesturskolā!

11.b kl.skolniece Justīne Kate Jansone
un skolotāja Inta Daugaviete