Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Viesturieši jau otro gadu pierāda sevi Teātra sporta turnīrā
2013. gada 27. februārī

Februāra vidū Valmieras Pārgaujas sākumskolā norisinājās Teātra sporta turnīrs, kura mērķis bija izvirzīt labākās komandas dalībai reģionālajā Teātra sporta turnīrā Madonā 8.martā. Tur startēs komandas no visas Vidzemes. Valmierā tikās Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras sākumskolas, Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Bejas pamatskolas, Ilzenes pamatskolas un Liepupes vidusskolas komandas.

Pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldībai, organizatoriem un pašiem spēlētājiem, turnīrs izvērtās par ļoti jauku un sirsnīgu pasākumu, kurā virmoja spēles un improvizācijas prieks. Turnīru vērtēja kompetenta un atraktīva žūrija. Galvenā tiesneša lomā biedrības „Teātris un izglītība” priekšsēdētāja Ligita Smildziņa. Viņai palīdzēja Notikumu tiesnesis Valmieras Jaunatnes centra „Vinda” direktors Dāvis Sirmais un Emociju tiesnese – teātra sporta pazinēja Dace Amona.

 

Visplašāk turnīrā tika pārstāvēta tieši Valmieras Viestura vidusskola. Skolas godu aizstāvēja piecas komandas – 4.klašu grupā komanda „Limonāde”, 7.-9.klašu grupā divas komandas – „Omlete” un „Runga” un divas komandas vidusskolu grupā – „Nūdele” un „Pipari”. Atzinību par dalību turnīrā saņēma turnīra debitanti - 4.klašu komanda. Vislabāk veicās 7.-9. klašu komandām - tās ieguva 1. vietu ( „Omlete”) un 2. vietu ( „Runga”) savā grupā.  Abām ir dota iespēja startēt tālāk reģionālajā turnīrā. Vidusskolas komandu grupā viesturieši piekāpās tikai Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas komandai, kas ieguva 1. vietu. 2. vietā  mūsu komandaNūdele”, kas arī tika izvirzīta tālāk dalībai turnīrā Madonā, bet 3. vietā - komanda „Pipari”. Priecājos par lielo aktivitāti viesturiešu vidū, piedaloties teātra sporta nodarbībās visās vecuma grupās.

 Apsveicam ar panākumiem! Paldies visiem improvizatoriem! Turēsim īkšķus par viņiem 8. martā Vidzemes reģionālajā turnīrā Madonā!

Pasākuma fotomirkļus varat aplūkot fotogalerijā šeit >>>

Līga Kjaspere

 teātra sporta skolotāja

5.-8. klašu skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji.
2013. gada 27. februārī

Matemātikas olimpiāde skolā notika 5. februārī.

Piedalījās 38 skolēni.

1.vieta

Katrīna Singaite  5.a klase

Izolde Bernadeta Ozoliņa  5.a klase

Elza Grīva   6.a klase

Danute Sēne  7.b klase

Šaiena Elija Pole  8.b klase

2. vieta

Karīna Veide  5.c klase

Ance Eva Ragaine  6. c klase

Armands Dukurs  7.b klase

Rūdolfs Strazdīts  8.a klase

3. vieta

Matīss Leitlands  5.b klase

Jēkabs Gustavs Latsons  5.b klase

Sandija Vasiļjeva  6.b klase

Ņikita Raspopovs  6.c klase

Krišjānis Pundurs  7.c klase

Atzinība

Tomass Cīrulis  5.c klase

Baiba Bisniece  7.a klase

 

Apsveicam Valmieras pilsētas un starpnovadu
matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

2. vieta –  Elizabete Ločmele (6.a klase);

                   Elza Grīva (6.a klase).

3. vieta –  Una Berga (5.a klase);

                   Izolde Bernadeta Ozoliņa (5.a klase);

                   Katrīna Singaite (5.a klase);

                   Sandija Vasiļjeva (6.b klase).

Atzinība – Karīna Veide (5.c klase);

                   Matīss Leitlands (5. b klase);

                   Ance Ragaine (6.c klase).

Matemātikas skolotāju metodiskā komisija.

Latvijas čempionāts dambretē – Valmierā
2013. gada 27. februārī

Valmieras Jaunatnes centrs „Vinda” organizēja pirmo Latvijas jaunatnes komandu čempionātu 64 lauciņu dambretē U10 grupā (2003.g. dzimušie un jaunāki) un U13 grupā (2000.-2002.g. dzimušie). Piedalījās 32 komandas ar saviem labākajiem - kopā 128 dalībniekiem no Latvijas aktīvākajiem prāta spēļu centriem.

Valmieras Viestura vidusskolas skolēni spēlēja dažādās komandās, kuras ieņēma sekojošas vietas:

U10 grupā

7.vieta – Sandijs Šmits, Ralfs Kalniņš, Ralfs Rafaels Lapinskis, Anna Meldera,

9.vieta – Dāvids Daniels Liepiņš, Marks Kristofers Birzgalis (šī komanda bija Latvijā labākā starp 8 gadu vecajiem spēlētājiem),

13.vieta – Markuss Kristaps Birzgalis, Annija Marta Meldere (šī komanda bija Latvijā labākā starp 9 gadu vecajiem spēlētājiem),

U13 grupā

4.vieta – Roberts Birzgalis (šī komanda bija Latvijā labākā starp 12 gadu vecajiem spēlētājiem),

9.vieta – Elvis Trauliņš, Kārlis Kristiāns Liepiņš, Matīss Kučinskis,

13.vieta – Roberts Rihards Purmalis, Amanda Dārta Kakse.

Paldies dalībniekiem, kuri cīnījās un parādīja, ka var konkurēt ar citu dambretes centru labākajiem spēlētājiem.

Treneris Uldis Ābeltiņš

Lai vairāk būtu labu lasītāju
2013. gada 26. februārī

Šāds moto 2012. gadā bija izvirzīts LNB Bērnu literatūras centra organizētās Latvijas Bērnu žūrijas darbam, kurā jau otro gadu piedalās arī viesturieši- skolēni no 1. līdz 5. klasei. Mēs varam lepoties, jo lasītāju skaits palielinās. Šogad darbu uzsāka 92 dalībnieki. Diemžēl, kā jau gadās, dažiem pietrūka uzņēmības nokļūt līdz finišam.

Skolēni lasīja 5 grāmatas, izteica par tām savu vērtējumu un zīmēja ilustrācijas. Un tad konkursi, rotaļas, saldumi, balvas... Tas viss godam nopelnīts pēc labi paveikta darba. Katrs Bērnu žūrijas dalībnieks var lepoties ar rokassprādzi Valsts karoga krāsās, kas ir čaklo lasītāju pazīšanās zīme visā Latvijā. Sākumskolas vecāku dome bija sarūpējusi krāsainus diplomus, omulīgas pūcītes un citas balvas.

Noslēguma pasākuma laikā Bērnu žūrijas dalībniekiem, pildot dažādus uzdevumus, bija iespēja pārbaudīt, cik uzmanīgi lasītāji viņi ir. No 3. – 5. klašu grupas vērīgākās un arī veiksmīgākās bija Karīna Veide un Patrīcija Eberharde. Viņas pārstāvēs mūsu skolas Bērnu žūriju 2. martā Rīgā Lielajos lasīšanas svētkos.

Paldies čaklajiem lasītājiem! Tiksimies 2013. gada Bērnu žūrijā vēl kuplākā skaitā! Paldies visiem, kas atbalsta Bērnu žūrijas darbu Viesturskolā! Paldies vecākiem, kuri pirka un dāvināja grāmatas, lai šis darbs būtu raitāks! Paldies Sākumskolas vecāku domei un skolotājai Vitai Lellei!

Pasākuma fotomirkļus varat aplūkot fotogalerijā šeit >>>

Laima Drande,

Valmieras Viestura vidusskolas bibliotekāre

5.a klase- Ledus gladiatori!
2013. gada 22. februārī

Piektdien, 15. februārī Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) visas dienas garumā norisinājās stafešu projekta „Ledus gladiatori 2012/13” finālsacensību pasākums 5.klašu divīzijā, kurā piedalījās arī mūsu klase.

 

Jau no decembra apmeklējām ledus treniņus, pilnveidojot savas slidošanas iemaņas un mācoties sacensību uzdevumus. Katrai klasei kopā bija trīs treniņi instruktoru pavadībā, kuru laikā dalībnieki tika sagatavoti sacensībām. Komandā startēja četras meitenes un seši zēni. Paldies Jānim Trēziņam no 5.b klases, kurš pēdējā brīdī papildināja mūsu komandu!

Piektdien vispirms tika aizvadīta pirmā kārta, kurā visas pieteikušās klases aizvadīja priekšsacīkstes, lai noskaidrotu sešas labākās komandas. Pirmajā kārtā piedalījās 26  5.klases no Vidzemes skolām! Tā kā startējām pirmajā slidojumā , vajadzēja pavadīt garas stundas, lai uzzinātu vai esam tikuši finālsacensībās. Laiku palīdzēja īsināt LGK (Latvijas Gumijlēcēju klubs) piedāvātās atrakcijas.

Bijām ļoti priecīgi uzzinot, ka priekšsacīkstēs esam sasnieguši ceturto labāko laiku un tiekam finālā. Finālsacensībās tika aizvadīti divi stafešu slidojumi, kurā katrā startēja pa trīs klasēm, kuras bija uzrādījušas ātrākos laikus priekšsacīkstēs. Savā slidojumā uzvarējām un kopvērtējumā izcīnījām otro vietu! Balvā saņēmām iespēju visai klasei apmeklēt Latvijas Hokeja izlases Draudzības spēli!

Paldies vecākiem par atbalstu!