Informāciju diena VVV
2010. gada 22. aprīlī

7. maijā, plkst. 11.00 informāciju diena nākamo 10. klašu skolēniem.

Dabaszinību nedēļas rezultāti
2010. gada 13. aprīlī

Trešdiena, Ceturtdiena – 7., 8. aprīlis

praktisko darbu, konkursu dienas mācību priekšmetos

7. klašu konkursā par augu valsti uzvarēja 7.a klases komanda - Rūdolfs Bērziņš, Rihards Breicis, Ričards Krūze, Karlīna Latsone, Rebeka Šķērstiņa!

8.klašu konkursā par dzīvnieku valsti uzvarēja 8.a klases komanda - Alvis Priedītis, Salvis Čereškevičs, Rūta Alīde Voitkāne, Sanda Brīkša, Dāvis Jānis Simsons!

9.klašu konkursā par cilvēka organismu uzvarēja 9.b klases komanda - Sabīne Penka, Kristīne Fedotova, Juris Zaķis, Edgars Cunskis, Sabīne Petrusēviča!

9.c klases ķīmijas konkursā uzvarēja komanda „Mazās Molmasiņas” - Ivita Bombaka, Sindija Bugakova, Jūlija Monako

Piektdiena – 9. aprīlis

konkurss „Elektroenerģija vakar, šodien, rīt”

I vieta10.c klase „LHD” - Aleksandrs Vilemsons, Signe Pētersone

I vieta8.b klase „Elektriķi” – Elvis Ilgvars Stiprais, Ivo Kokarēvičs, Dāvis Albergs, Marks Koļesņikovs

II vieta8.a klase „Trakie Skywalker” – Valters Eglītis, Salvis Čereskevičs, Alvis Priedītis, Kristaps Skujiņš

II vieta10.b klase – Toms Pauniņš, Kristaps Kurts

Tīri zaļa improvizācija
2010. gada 8. aprīlī

Projekta "Tīri zaļa improvizācija" prezentācija Valmieras Viestura vidusskolā

Quite Green Improvisation

• Uzzinājām vairāk par vides un zaļajiem jautājumiem;
  • Skatījāmies un piedalījāmies improvizācijas teātra skečiņos;
  • Iepazināmies ar projekta ārzemju brīvprātīgajiem no Čehijas un Gruzijas;
  • Pārbaudījām, vai zinam atbildes uz āķīgiem jautājumiem;

10. aprīlī no plkst. 10:00 - 18:00 Valmieras 5. vidusskolā Studentu improzivācijas teātra turnīrs!

Pasākuma plakātu var aplūkot šeit.

TT
2010. gada 7. aprīlī

Lelde Stumbre "Klasīte"

• 8. aprīlī, plkst. 14:10, Valmieras Viestura vidusskolā;
  • 10. aprīlī, plkst. 16:45, Dailes teātrī
    Latvijas amatieru teātru iestudējumu Gada izrāde - fināliste.
  • 16. aprīlī, plkst. 14.00, 3. Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālā "un es iešu un iešu!" Valmieras Viestura vidusskolā

Ronalds Briedis "Lielās paslēpes"

• 9. aprīlī, plkst. 18:00, VVV
  • 15. aprīlī, plkst. 14:10, VVV
  • 17. aprīlī, plkst. 18:00, 3. Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālā "un es iešu un iešu!" Valmieras Viestura vidusskolā
Darba svētki 2010
2010. gada 7. aprīlī

No 22.-26. martam skolā svētku noskaņojums, tuvojas tradicionālie skolotāju Darba svētki. Šogad apaļas darba jubilejas svin divpadsmit skolotājas. 25. martā skolēni priecēja savas skolotājas ar skaistām dziesmām, ziediem un jaukiem vēlējumiem.