Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Lepojamies!
2019. gada 26. martā24. martā skolas vokāli

instrumentālais ansamblis

"The Saviors"

  piedalījās Latvijas izglītības iestāžu

vokāli instrumentālo ansambļu,

instrumentālo kolektīvu un popgrupu

festivālā - konkursā “No baroka līdz

rokam” finālkonkursā

un ieguva augstāko pakāpiLepojamies un novēlam

panākums arī turpmāk!


Lepojamies!
2019. gada 26. martā

 

 

 

 

11.c klases skolniece 

Evelīna Kalniņa

ieguva 5.vietu starptautiskā projekta

"Rēķini galvā" 2019.gada Latvijas

fināla sacensībās un tiesības

piedalīties starptautiskajā finālā

2019.gada 27. aprīlī Kilingi-Nömme,

Igaunijā

 

Sveicam!

Es un galda hokejs
2019. gada 26. martā

Kad man bija 7 gadi, tad mēs ar visu ģimeni pārcēlāmies uz jaunu māju. Tur iepriekšējie saimnieki bija atstājuši galda hokeju, un tētis man sāka mācīt  to spēlēt.  Mēs gandrīz katru dienu  spēlējām. Un ar laiku man sāka veikties itin labi. Es sāku uzvarēt. 

Tikai no 2018. gada septembra sāku trenēties Vindā. Pēc mēneša rudens brīvlaikā notika pirmās sacensības, kur spraigā cīņā ieguvu  3. vietu. Balvās bija bronzas medaļa un trešās vietas diploms. Nākamās sacensības notika Rīgā, kur sīvā cīņā iekļuvu kvalifikācijas kārtā un ieguvu  tiesības spēlēt pie spēcīgākajiem galda hokejistiem. Notika vēl daudzas sacensības, bet visvairāk vēlos izcelt pēdējās sacensības – Valmieras Čempionātu, kur piedalījās arī divi mani klasesbiedri.

U – 13 klasē ieguvu 3. vietu un junioru klasē 5. pozīciju.

Man ļoti patīk spēlēt galda hokeju!

Edgars Putniņš 3.a klase

Goda pjedestāls Viesturiešiem
2019. gada 25. martā

 

Lietuvas lielākajās robotikas sacensībās
ROBOTIADA 2019
Irobot sumo disciplīnā
goda pjedestālu ieņēma Viesturieši:

1. vieta Dāvis Spuņģis

2. vieta treneris Kalvis Zaļaiskalns

3. vieta Roberts Cipruss

SVEICAM!

Lepojamies ar savējiem no 3. a
2019. gada 24. martā

Kamēr Latvijā ziema vēl neatkāpjas, “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” gatavošanos jaunajai BMX sezonai turpinājuši Spānijas pilsētā Alikantē, kur gandrīz divas nedēļas ilgo treniņnometni noslēguši ar dalību “Tangent Open” atklātajās sacensībās. Vislabākie rezultāti tika sasniegti 9-10 gadus veco puišu apvienotajā grupā, kurā otro vietu izcīnīja valmierietis Patriks Krauklis, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa viesturietis 3.a klases skolnieks Jānis Bindže.

Treniņnometne Spānijā bija viena no sagatavošanās posmiem, lai šovasar sekmīgi startētu Eiropas BMX čempionātā, kas no 11. līdz 14. jūlijam notiks pašu mājās – Valmierā. Nedēļu pirms tam “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” uzņems arī Latvijas nacionālā čempionāta sacensības.

BMX klubs "Valmieras puikas"

Alicante Spānija.