Sportland pirmie soļi basketbolā.
2018. gada 13. februārī

Latvijas basketbola savienība trešo gadu organizē sacensības 1.klašu skolēniem “Sportland pirmie soļi basketbolā”, kurās bērni sacenšas aizraujošās stafetēs un radošo uzdevumu izpildē. Pusfināli notiek visā Latvijā, un 6.pusfinālā Cēsīs piedalījās 19 komandas no visas Vidzemes, arī 1.c klases komanda “Zibenīgie” no Valmieras Viestura vidusskolas. 1.c klases skolēni mājup brauca ar lielu gandarījumu, jo bija viena no trīs labākajām komandām, kas iekļuva konkursa finālā. “Sportland pirmie soļi basketbolā” fināls notiks 27.februārī Rīgā.

Par veiksmīgo dalību konkursā skolēni saņēma basketbola bumbas un varbūt tieši 1.c klases skolēni būs tie, kas uzvarēs un balvā saņems ekskursiju uz Liepāju, dažādas aktivitātes un tikšanos ar Kristapu Porziņģi.

Turēsim īkšķus!

1.c klases audzinātāja S.Baumane

Silto džemperu diena
2018. gada 13. februārī

Valmierā 16.februārī notiks Ekoskolu organizēta akcija “Silto džemperu diena”. Šajā dienā skolās nedaudz tiek samazināta temperatūra telpās, uzvelkot siltāku džemperi un aktīvi kustoties, tādējādi apliecinot atbalstu akcijai. Papildus tam šogad gan Ekoskolās, gan Valmieras pilsētā tiek organizēta silto sedziņu akcija, kad otrreizējai izmantošanai tiks nodotas labā stāvoklī esošas, bet vairs nevajadzīgas sedziņas.

Valmieras Ekoskolas sadarbībā ar Pārgaujas veterināro klīniku un aptieku aicina arī valmieriešus iesaistīties Silto džemperu dienas akcijā, par pāris grādiem samazinot savu mājokļu un darbavietu iekštelpu temperatūru, uzvelkot siltāku džemperi, kā arī Pārgaujas veterinārajā klīnikā ziedojot ikdienā vairs nevajadzīgas, bet labā stāvoklī esošas sedziņas Valmieras dzīvnieku patversmē nokļuvušo dzīvnieku vajadzībām. Piešķirot lietām, kam paredzēts nokļūt atkritumos, “otro dzīvi”, tiks ietaupīti resursi jaunu lietu ražošanai, neradīti papildu atkritumi un tādējādi samazināta to ietekme uz klimatu.

Iesaistoties akcijā, valmieriešiem 16.un 17.februārī sedziņas būs iespējams nodot Valmieras Pārgaujas veterinārajā klīnikā Mazajā Stacijas ielā 5 Valmierā. Piektdien, 16.februārī, klīnika atvērta plkst.9.00-18.00. Sestdien, 17.februārī, sedziņas tiks pieņemtas plkst.9.00-14.00.

“Silto džemperu dienas” akcijas mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus. Kampaņa aizsākās 2005.gadā, kad Flandrijas reģiona Ekoskolas, Kioto protokola iedvesmotas, rīkoja pirmo Silto džemperu dienu. Tās sākotnējā ideja bija atgādināt par klimata pārmaiņu mazināšanas mērķi, aicinot veikt vienkāršas ikdienas darbības, piemēram, samazināt apkures jaudu un uzvilkt siltāku džemperi, biežāk braukt ar velosipēdu, ēst vietējo pārtiku, izslēgt elektroierīces, kad tās nelietojam, un citas līdzīgas iniciatīvas.

Arī tu atnes sedziņu patversmes dzīvniekam un nodod to Ekoskolas programmas koordinātoram vai savai audzinātājai. Kopā mēs to nogādāsim!

Ekopadome

Labdarības nedēļa
2018. gada 8. februārī

Skolas 3. – 4. klašu skolēnu matemātikas olimpiāde
2018. gada 6. februārī

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti 3.-4. klašu skolēniem.

1. vieta

Anna Segliņa (3.a klase)

Roberts Naudiņš (3.b klase)

Nils Cakars (4.a klase)

Jēkabs Kaķis (4.b klase)

2. vieta

Adrians Zariņš (3.a klase)

Adrians Frinds (4.c klase)

3. vieta

Roberts Pūcītis (3.c klase)

Denīze Allika (4.b klase)

Vēlam veiksmi Valmieras pilsētas un novadu apvienības matemātikas olimpiādē!

Paldies skolotājām Andai Dubultei,
Signei Niedrītei, Gitai Baltai, Aijai Bērziņai, Vinetai Šmitei, Santai Priedei!

Sākumskolas MK vadītāja I. Krieviņa

Sveicam VVV sākumskolas skatuves runas laureātus!
2018. gada 1. februārī

Sveicam VVV sākumskolas skatuves runas laureātus!

1. klašu grupā

1.vieta – Līva Rēzija Vanaga (1.a)

2. vieta – Alise Bole (1.c), Elīza Veinberga (1.a)

3. vieta – Elans Eglītis (1.b), Estere Alise Melberga (1.c), Terēze Reņģe (1.b)

2. klašu grupā

1.vieta – Melānija Ruska (2.b)

2.vieta – Ieva Jete Jansone (2.c), Rūdolfs Krūze (2.a)

3.vieta - Rūta Jansone (2.a), Gabriela Grīnberga (2.a), Jēkabs Vagars (2.b)

3. klašu grupā

1.vieta – Kerija Mugina (3.c)

2.vieta – Alekss Vingris (3.a), Beāte Brence (3.c)

3.vieta – Alise Ķirse (3.a), Nora Silava (3.a), Ance Līva (3.b)

4. klašu grupā

1.vieta – Valters Kārlis Purmalis (4.c), Annija Bauģe (4.a)

2.vieta – Denīze Allika (4.b), Sabīne Veide (4.a),

3.vieta – Lelde Ķikse (4.c), Agate Rota Priede (4.a)

Paldies visiem 38 konkursa dalībniekiem un viņu skolotājām!

Paldies skolotājai Inetai Krieviņai!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka