Valmieras Jauniešu gada balva 2017
2017. gada 14. decembrī

Ceturtdien, 7.decembrī, norisinājās
Valmieras Jaunatnes centra “Vinda”
organizētā apbalvojuma
Valmieras Jauniešu gada balva 2017
pasniegšana.

Arī mūsu viesturieši šajā pasākumā saņēma apbalvojumus:

Gada izaugsme – Elizabete Ločmele,

Gada jauniešu projekts –
Clean water – nature’s delicacy for everyone

/Tīrs ūdens – dabas delikatese ikvienam!/

Viestura vidusskolas skolnieču izstrādāts vides projekts,

Gada jaunietis – Kārlis Bērziņš.

Sirsnīgi sveicam
un vēlam jums izaugsmi arī turpmāk!

Skolas latviešu valodas olimpiādes rezultāti
2017. gada 10. decembrī

Sveicam olimpiādes uzvarētājus!

1.vieta

Paulīna Jansone 5.b kl.

Annija Marta Meldere 6.b kl.

Alise Laura Kjaspere 7.a kl.

Madara Sīmane 8.c kl.

Adelīna Melbārde 9.b kl.

Elizabete Ločmele 11.b kl.

Paula Dundere 12.c kl.

2.vieta

Nikija Biruma 5.b kl.

Dārta Gartmane 6.b kl.

Pauls Odins Šmits 7.b kl.

Elizabete Lekse 8.b kl.

Anda Bišofa 9.c kl.

Madara Krišjāne 11.b kl.

Ieva Lapiņa 12.b kl.

3.vieta

Marta Bērtulsone 5.a kl.

Simona Dreimane 6.b kl.

Annija Krieviņa 7.a kl.

Rūta Marija Āboliņa 8.a kl.

Evelīna Beizītere 9.c kl.

Dārta Briede 11.c kl.

Krišjānis Pundurs 12.b kl.

Danute Sēne 12.b kl.

Atzinība:    Kristena Deine 5.a kl., Agnese Zvaigzne 5.a kl., Rūta Paula Miķelsone 6.a kl., Kristers Vecelis 6.b kl., Estere Ošeniece 7.a kl., Marta Karīna Skrastiņa 7.a kl., Kristīne Brīnuma 7.b kl., Samanta Vintere 7.b kl., Tīna Enia Goba 8.a kl., Sanija Paula Otsone 8.a kl., Lana Emīlija Ozola 8.c kl., Alise Bugakova 11.a kl., Lana Sniedzāne 11.a kl., Evelīna Niedrīte 11.b kl., Anna Kristīne Briede 12.b kl., Sindija Puriņa 12.b kl.

Paldies, visiem olimpiādes dalībniekiem!

Latviešu valodas skolotāju met. kom.

Gaujas prēmija viesturietei
2017. gada 10. decembrī

Jau piekto gadu Ādažu vidusskola rīko Ojāra Vācieša piemiņai veltītu jaunrades darbu konkursu "Gaujas prēmija", kurā dalībniekus  aicina rakstīt radošus prozas darbus. Šogad konkursā piedalījās 9 skolas, kas atrodas Gaujas krastos.  Arī mēs, viesturieši, aktīvi iesaistījāmies un piektdien, 24.novembrī, devāmies uz konkursa noslēguma pasākumu Ādažos.

Pirms pasākuma apskatījām O.Vācieša atdusas vietu Carnikavas kapsētā, kur iededzām svecītes un runājām pa dzejnieka mūžu. Ādažu vidusskolas organizētajā pasākumā mūs iepriecināja ar priekšnesumiem un stāstiem par O.Vācieti, kas lika aizdomāties par sarežģīto dzejnieka dzīves laiku un dzejā atklātajām vērtībām.  Lasot uzvarētāju darbu fragmentus, paziņoja konkursa rezultātus. Mēs mājās varējām braukt ar gandarījuma un prieka sajūtu - 9.c klases skolniece Kitija Ieviņa ieguva atzinību 7.-9. klašu grupā un 10.b klases skolniece Izolde Bernadeta Ozoliņa ieguva 1.vietu – Gaujas prēmiju - vidusskolas grupā.

Pateicamies literatūras skolotājām par iespēju piedalīties konkursā, visiem konkursa dalībniekiem par atsaucību un direktoram Uldim Jansonam par iespēju doties uz Ādažiem un piedalīties šajā pasākumā.

Izolde Bernadeta Ozoliņa

10.b klase