Deviņu mēnešu lidojums Valmieras Viestura vidusskolā.
2016. gada 6. septembrī

Pirmais septembris ir atskaites punkts, pēc kura spriežam - vasara ir beigusies. Tomēr ikviens nobeigums ir kaut kā jauna sākums. Kādam tā ir pirmā skolas diena, citam pievienošanās vidusskolēnu kārtai, un ir jaunieši, kuriem tieši vidusskola sirdī paliks mūžīgi.

Zinību dienas oficiālā daļa norisinājās skolas pagalmā, ar saules stariem aiz mākoņiem, divpadsmitās klases skolēni skolā ieveda pašus jaunākos - pirmīšus. Pasākums tika ievadīts ar mācību gada instruktāžu, ko vadīja lidojuma stjuartes - divas 11.c klases skolnieces. Direktors iepazīstināja ar jaunajiem skolotājiem, ar priekšnesumu uzstājās Artis Krists Mednis. Atraktīvi mūs visus pārsteidza pirmklasnieki ar savu deju. Svētkos mūs sveica arī Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāte Antra Kupriša.

Pasākuma noslēgumā tika ieskandināts jaunā mācību gada pirmais zvans.

Nereti vērtību kādai lietai tu saproti tikai tad, kad to pazaudē. Nekādā gadījumā neuzskatu, ka absolventi skolu ir pazaudējuši, bet vērtība tai paaugstinās, kad esi noslēdzis skolēna gaitas. Skolas gadi Valmieras Viestura vidusskolā tika pavadīti ar sirdi, tā visa pamatā ir draudzīgs klases kolektīvs un skolas pedagogi. Vidusskolēniem var novēlēt katru skolas dienu izbaudīt par simts procentiem, jo patīkamie brīži, kas tiks pieredzēti skolas laikā, dzīves laikā vairs neatkārtosies. Sekosim līdzi Valmieras Viestura vidusskolas dzīvei, jo jaunieši šajā skolā ir visaktīvākie Valmierā. Pa ausu galam tika padzirdēts, ka 11. teātra klase jau sāk gatavot jaunu izrādi, toties 12. teātra klase pulveri arī nav izšāvusi. Gaidīsim jaunumus no viesturiešiem!

Lotārs Zariņš

2016. gada teātra klases absolvents

Sveicam pirmklasniekus Viesturskolas pulciņā!
2016. gada 2. septembrī

Ar atraktīvu priekšnesumu 1. septembra svētku pasākumā sevi pieteica mūsu pirmklasnieki. Saņēmuši skaļas ovācijas un dāvanas no 12. klases draugiem, priecīgi un apmierināti, viņi devās uz skolas zāli, lai svinīgi saņemtu savu pirmo skolas dokumentu – skolēna apliecību!

Ja nu kāds vēl pirmklasniekus nav pamanījis, IEPAZĪSTIETIES!

1.a klase, audzinātāja Ilze Miglava

1.b klase, audzinātāja Guna Gaile

1.c klase, audzinātāja Ineta Krieviņa

Sveicam!

Zinību diena Viesturskolā
2016. gada 2. septembrī

1. septembrī

Zinību diena Viesturskolā!

Plkst. 9.00 klases stunda

Plkst. 10.00 svētku pasākums skolas pagalmā

Plkst. 11.00 pirmklasnieku pasākums Lielajā zālē

Veiksmīgu 2016. / 2017. mācību gadu!

1. septembra klašu un audzinātāju saraksts.
2016. gada 25. augustā

Skolēnu izvietojums dienesta viesnīcās
2016. gada 23. augustā

Skolēnu izvietojums dienesta viesnīcās 2016. / 2017. mācību gadā

Valmieras skolu dienesta viesnīcā J. Enkmaņa ielā 14.

12. klase - Dārta Arta, Dianna, Megija, Signe

11. klase – Karīna, Kristīne, Laine, Laura, Linda Vē., Linda Vī., Līva, Monta, Reinis, Roberta, Samanta B., Samanta K., Tomass Ralfs, Ventis, Žanete

10. klase – Anna, Baiba Diāna, Beāte, Dārta, Elizabete Kate, Elīna, Evelīna, Ēriks, Ilze, Krista Anete, Kristiāna, Lana, Līga, Līva, Lūkass, Madara, Madara, Marta, Sabīna, Sabīne Beāte, Undīne, Vanessa, Kristaps

Līgumu slēgšana un iekārtošanās dienesta viesnīcā Valmierā, J.Enkmaņa ielā 14 notiks 31. augustā (visas dienas garumā). Ierašanās kopā ar vecākiem. (Līdzi jāņem gultas veļa, spilvens, segas, mantas un piederumi personiskai lietošanai). Sīkākai informācijai zvanīt 25619944.

Valmieras skolu dienesta viesnīcā Ausekļa ielā 25B

12. klase – Emīls, Keita Loreta, Kevins, Viesturs

10. klase – Airisa, Maija Elizabete

Līgumu slēgšana un iekārtošanās dienesta viesnīcā Valmierā, Ausekļa ielā 25B notiks 31.augustā. Ierašanās kopā ar vecākiem. (Līdzi jāņem gultas veļa, spilvens, segas, mantas un piederumi personiskai lietošanai). Sīkākai informācijai zvanīt 20223367.