Valsts svētku pasākumi
2018. gada 6. novembrī

Superziķeris 2019
2018. gada 4. novembrī

Arī šogad Valmieras Viestura vidusskolas 4.klases iesaistās VJC ”Vinda” organizētajā konkursā Superziķeris 2019, kura mērķis ir popularizēt bērnu un jauniešu tehnisko jaunradi. Skolas kārtā piedalījās 16 skolēni, kuri veica dažādus uzdevumus. Vislabāk šoreiz veicās Lāsmai Brūverei un Kārlim Viļumam (abi 4.b), Adrianam Zariņam un Alekim Vingrim (abi 4.a), Keitijai Busulei un Robertam Pūcītim (abi 4.c).

Šie seši viesturieši pārstāvēja skolu pilsētas konkursā, kurā pulcējās superziķeri no pilsētas un novada skolām. Nākamajai kārtai, kas notiks 20.februārī, tika izvirzīti arī 3 mūsējie – Lāsma Brūvere, Kārlis Viļums un Roberts Pūcītis. Sveicam!

Paldies skolotājai Andai Dubultei par konkursa organizēšanu!

Dabai labu darīt!
2018. gada 2. novembrī

Profesionālis 2018
2018. gada 1. novembrī

2018. gada 25. oktobrī  Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā notika profesiju ievirzes konkurss 6.-9.klašu skolēniem “Profesionālis 2018”. Konkurss norisinājās 3 jomās: Dizaina, Tehnoloģiju un Kokapstrādes. Konkursā kokapstrādes jomā piedalījās četri Valmieras Viestura vidusskolas kokapstrādes pulciņa dalībnieki: Dāvis Spuņģis (7.c kl.), Martins Bergmanis ( 7.ckl.), Bruno Būmanis     ( 7.b kl.), Dāvis Miglavs (8.b kl.).

Katrā jomā sīvā konkurencē nominēja vienu labāko profesionāli. Vislabskanīgāko un profesionālāko tarkšķi no koka 43 dalībnieku konkurencē izveidoja Dāvis Spuņģis, iegūstot 1.vietu un nomināciju ”Labākais profesionālis Kokapstrādes jomā”. Sveicam Dāvi ar iegūto nomināciju!

Mājturības un tehnoloģiju skolotājs Gunārs Verovkins

Erudīcijas spēle “Latvijai 100”
2018. gada 30. oktobrī

18. un 19.oktobrī 1.-4.klašu viesturieši piedalījās erudīcijas spēlē “Latvijai 100”, kurā bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Latvijas kultūru, dabu, vēsturi un citām tēmām.

18.oktobrī spēlē sacentās 1. un 2.klases. Klases komandu veidoja septiņi skolēnie, bet pārējie iesaistījās spēlē kā līdzjutēji. Līdzjutēji bija rūpīgi domājuši par atbalstu savām komandām – dažādi plakāti, saukļi un aktīva prieka izrādīšana par savas komandas veiksmi. Jāatzīst, ka 1. un 2.klases pārsteidza ar savām zināšanām un veiksmīgi tikai galā ar spēles uzdevumiem. 1.klašu grupā veiksmīgāki izrādījās 1.a klases skolēni, saņemot dāvanā lielo puzli, bet 2. klašu grupā pie uzvaras un puzles tika 2.b klase. Pārējās komandas dāvanā saņēma visus spēlē nopelnītos punktus, kas tika pārvērsti konfektēs. Vienojāmies, ka erudīcijas spēļu tradīcija tiks turpināta.

19. oktobrī uz spēli pulcējās 3. un 4.klases. Arī viņi spēlei bija gatavojušies cītīgi, tāpēc viegli tika galā ar uzdevumiem, samulstot un kļūdoties tikai dažos jautājumos.  Jāteic, ka 3. un 4.klašu skolēni spēlē iesaistījās ļoti azartiski, gaiss virmoja, emocijas “sita augstu vilni”, un ļoti sīvā cīņā tika noskaidroti spēles uzvarētāji, kuri tika pie puzlēm – 3.klašu grupā 3.b klase, 4.klašu grupā 4.a klase. 19.oktobra spēle beidzās ar diskotēku, par kuru rūpējās jaunie dīdžeji no mūzikas ierakstu un apskaņošanas pulciņa. Atmosfēra vēlā piektdienas pēcpusdienā bija lieliska un, brīvlaikā aizejot, šķīrāmies uzlādēti un pacilātā noskaņojumā.

Erudīcijas spēlē sākumskolēni nonāca pie secinājuma, ka būt zinošiem ir stilīgi!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka