Labdarības nedēļa
2018. gada 27. janvārī

No 22. līdz 26. janvārim Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās jau 20. Labdarības nedēļa "KOPĀ vēl AUGSTĀK!" Šogad iesaistījāmies mūzikas projekta "MESA" labdarības kampaņā "Mēs ar MESA", kuras mērķis ir palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem. Labdarības nedēļas ietvaros tika vākti ziedojumi mūsu novadnieka Markusa Bērziņa rehabilitācijai. Markuss ir komunikabls, dzīvespriecīgs un ļoti jauks zēns, par ko pārliecinājāmies Labdarības nedēļas noslēgumā,kad Markuss ar mammu viesojās mūsu skolā un piedalījās Labdarības koncertā.
Visu nedēļu skolā valdīja īpašs noskaņojums - starpbrīžos norisinājās tirdziņi, skolēnu pašpārvalde bija parūpējusies par dažādām aktivitātēm. Skolas Mazā zāle katru dienu bija pārpildīta ar smiekliem, entuziasmu, enerğiju un sirsnību. Bija iespēja skatīties kino, izmēğināt savu veiksmi un precizitāti bumbiņas mešanā mērķī, kā arī piedalīties citās aktivitātēs.  Piektdien, noslēdzot Labdarības nedēļu, norisinājās divi koncerti, kuros Viesturskolas skolēni viens otru un Markusu iepriecināja ar sirsnīgiem priekšnesumiem. Koncerta vadītāji aicināja ieklausīties to bērnu stāstos, kuriem ikdiena paiet citādāk kā mums. Īpašais pārsteigums bija video sveiciens viesturiešiem no mūzikas projekta "Mesa" idejas autora Gata Irbes.
Šīs nedēļas laikā ikviens no mums aizdomājās par to, ka mums pieder daudz, un jābūt pateicīgiem, ka esam veseli un varam pilnvērtīgi dzīvot. Un tāpat jābūt laimīgiem un gandarītiem par to, ka varam palīdzēt tiem, kuriem šī palīdzība ir nepieciešama. Labie darbi vairo prieku gan mums pašiem, gan apkārtējiem!
Paldies ikvienam, kas ziedoja Markusa rehabilitācijai! Video sveicienā viesturiešiem Gatis Irbe citēja savas dziesmas vārdus:" Mazu uzvaru summa ved uz lielu panākumu!"  Paldies Markusam, kas ļāva būt kādas viņa mazās uzvaras lieciniekiem! Kopā mēs savācām 1090.35€!  Paldies, viesturieši,  par pozitīvo un emocijām bagāto nedēļu!

Līva Ejuba
10.c klases skolniece

Viesturieši, sasparosimies labajiem darbiem mūsu Labdarības nedēļā!
2018. gada 24. janvārī

“KOPĀ vēl AUGSTĀK!”

(22. - 26. janvāris)

“Ir viegli elpot, spert soli, uzrakstīt vārdu, tomēr ir bērni, kuriem to paveikt ir nesasniedzama uzvara. Viņu sirsniņās dzīvo tikai cerība. Cerība, ka viņi reiz būs līdzīgi vienaudžiem, spēs spēlēties un būs vieni no mums.”/Gatis Irbe/

Šogad ziedojam un iesaistāmies mūzikas projekta “MESA” labdarības kampaņā "Mēs ar MESA",  kuras mērķis ir  apmaksāt bērnu, ar smagiem kustību traucējumiem, rehabilitācijas programmas. Tā kā ir iespēja palīdzēt konkrētam bērnam, novirzīsim visus iegūtos līdzekļus mūsu novadnieka Markusa Bērziņa rehabilitācijai.

6 gadus vecais Markuss ir gudrs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēns piedzima priekšlaicīgi un bija sīciņš, vien 39 centimetrus garš un svēra 1260 gramus. Zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, hipoksiski išēmiska encefalopātija un psihomotorās attīstības aizture. Kopš 2 gadu vecuma Markuss pārsvarā pārvietojas rāpus. Zēns ceļas kājās, var nostāvēt ar atbalstu, sēž arī tikai ar atbalstu. Markuss ļoti vēlas staigāt savām kājiņām, bet pats to pagaidām spēj tikai ar asistenta palīdzību. Lai veicinātu Markusa attīstību, ir nepieciešama regulāra un intensīva terapija. Markuss rehabilitācijas centrā "Poga" jau saņēmis intensīvus rehabilitācijas kursus. Pēc saņemtās terapijas zēns kļuvis krietni stabilāks un viņa attīstība strauji uzlabojusies.

Palīdzēsim arī mēs Markusam spert drošus soļus nākotnē! Kopā vēl augstāk!

Piedalies un ziedo!

LABDARĪBAS TIRDZIŅŠ

23., 24., 25. janvārī

LABDARĪBAS KONCERTS

26. janvārī 4. un 6.stundas laikā!

Skolas angļu valodas olimpiāde
2018. gada 23. janvārī

2018. gada 15. janvārī skolā notika angļu valodas olimpiāde 6. klasēm. Divas mācību stundas olimpiādes dalībnieki rādīja savas zināšanas un prasmes angļu valodā, pildot gan lasīšanas un klausīšanās, gan valodas lietojuma, vārdu izvēles un vārdu darināšanas uzdevumus.

Sveicam uzvarētājus!!!

I vieta.  Annija Marta Meldere (6.b klase)

II vieta.  Jānis Tiliņš (6.b klase)

III vieta.  Ketija Bernāte (6.c klase)

Atzinība : Rihards Bērziņš (6.b klase)

Kristiāna Rīdere (6.b klase)

Paldies par piedalīšanos olimpiādē arī

A. Dzenītim, M. Mičulei, R. Būmanim, G. Līdakam, M. Eidukam,

K. Vecelim, D. Urbanovičam, I. Klagišam, R. Stiģim, K. Bauģim,

D. Liepiņam, A. Sproģei, R. Rudiņam, R.P. Miķelsonei,

D. Koļesņikovam

saka jūsu angļu valodas skolotāji I. Barce, I. Liepiņa, S. Švalbe

Valmieras pilsētas un starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiāde.
2018. gada 23. janvārī

Sveicam Valmieras pilsētas un starpnovadu latviešu valodas un literatūras

8.-9. klašu olimpiādes veiksminieces

3. vieta

9. b klases skolniecei Adelīnai Melbārdei

9.c klases skolniecei Andai Bišofai

Paldies par darbu un piedalīšanos olimpiādē visām dalībniecēm!

Latviešu valodas MK

Kavējoties svētku atmiņās
2018. gada 10. janvārī

Paldies Natana Masakovska tētim!