Mācību grāmatu saņemšana

11. - 12. klase

24.-31. augusts

skolas bibliotēkā

1.SEPTEMBRĪ mācību grāmatas skolas bibliotēkā NEIZSNIEGS!

Vēl viena putna lidojums virs Viesturskolas
2016. gada 22. augustā

Viesturskola no putna lidojuma
2016. gada 21. jūnijā

Viesturieši dodas lielajā dzīvē
2016. gada 21. jūnijā

Pagājušajā nedēļā Valmieras Viestura vidusskolas piecdesmit sestā izlaiduma absolventi pavadīti lielajā dzīvē. Skolas gaitas noslēdza 57 jaunieši. Svinīgā ceremonija Viesturskolas pagalmā izvērtās skaista un vasarīga, jo esam viena no nedaudzajām skolām, kur izlaidums norisinās ārpus telpām, ja laika apstākļi atļauj.

Abiturienti, noslēdzot vidusskolas posmu, aizkustināti iekšēji un eleganti ārēji, devās ieņemt vietu uz krēsliem skolas priekšā. Noskanot valsts himnai, tika dota zaļā gaisma svinīgajai ceremonijai. Formāli, bet ar iestarpinātiem jokiem noritēja grāmatu un atzinības rakstu pasniegšana. Skolēniem tika dota iespēja teikt paldies pedagogiem, kuri viņiem trīs gadu laikā neatlaidīgi nodeva zināšanas. Tāpat pateicības ziedi tika dāvāti vistuvākajiem cilvēkiem — ģimenei.

Noslēdzoties pirmajai svinīgās ceremonijas daļai, sekoja ārpusstundu aktivitāšu paldiesvārdu veltīšana absolventiem. Ierasti Viesturskolai jaunākie vidusskolēni un pedagogi bija sarūpējuši pozitīvu pateicību sniegšanu. Mazliet aizskarti varēja justies matemātikas un vispārējās klases skolēni, jo teātra klasei ārpusstundu aktivitāšu lauciņā tika veltīta lielāka uzmanība. Patīkamu pārsteigumu tai sagādāja 11. klases teatrāļi, parādot nelielu performanci no izrādes Voulez-vous (Mama-Mia). Teātra klases absolventi izrādi Voulez-vous nospēlēja 23 reizes, šis uzvedums neapnika ne aktieriem, ne skatītājiem. Ceremonijas noslēguma vārdus sacīja paši jaunieši, kuri teica milzīgu paldies savām klases audzinātājām.

Divu stundu ilgais izlaidums bija noslēdzies, pienāca brīdis sveikšanas maratonam. Ziedu pilniem klēpjiem jaunieši veica pēdējo vidusskolas darbu — kopbildi. Pēcāk visu nakti skolas sporta zālē turpinājās izlaiduma balle. Absolventi bija pelnījuši saturīgu izklaidi.

Lotārs Zariņš

Aivja Stračinska foto

Laikraksts Liesma 15. Jūnijs, 2016
Skolas formas
2016. gada 6. jūnijā

Sākumskolas vecāku dome informē

No 15.maija uzsākusies skolas formu pasūtīšanas kampaņa. Līdz 10. jūnijam http://skolasforma.lv pasūtītās skolas formas būs iespējams saņemt līdz 31. augustam.

No 6. jūnija līdz 20. jūnijam uzsākusies skolas formu pasūtīšana no EKO firmas. Detalizēta informācija par šīs firmas piedāvujumu: https://failiem.lv/u/5m46q6ua

Paraugi apskatāmi skolotāju istabā no 01.06.2016-15.06.2016.

SVARĪGI! - Ražošanai tiek nodoti tikai 100% apmaksātie pasūtījumi.

Uz tikšanos 1. septembrī, kad lepni par savu Viesturskolu, ieradīsies tērpušies skolas formās, lai atkal satiktos jaunajā 2016./2017. m.g.!