2019. gada 11. aprīlī

Valmieras pilsētas un novadu apvienības Latviešu valodas un literatūras 7.klašu olimpiādē viesturietēm augsti panākumi.

2.vieta Annija Marta Meldere

3.vieta Dārta Gartmane

Atzinība Gundega Gadovska

Sveicam!

2019. gada 10. aprīlī

No latviešu valodas 8.-9. klašu valsts 45. olimpiādes viesturieši atgriezušies ar godalgotā vietām!

9.c klases skolniece Madara Sīmane ieguvusi III pakāpi un parādījusi savas zināšanas un prasmes daudzveidīgos, arī sarežģītos, latviešu valodas un literatūras uzdevumos.

8.a klases skolniece Alise Laura Kjaspere (attēlā) ieguva III pakāpi, konkurējot ar 9.klašu skolēniem un uzrādot otro labāko rezultātu savu vienaudžu vidū.

Paldies skolotājām Mairai Tiltiņai un Inetai Lancmanei.

Sveicam un vēlam panākumus arī turpmāk!

Talantu koncerts
2019. gada 10. aprīlī

2019. gada 9. aprīlī

Angļu valodas runātāju

asociācijas publiskās runas

konkursa finālā

12.c klases skolniece

Undīne Maurīte ieguva 2.vietu!

Vidzemes koru konkurss
2019. gada 7. aprīlī

Vidzemes koru konkursā Valmieras Viestura vidusskolas
5. - 8. klašu korim
1. pakāpe
un novērtējums vēl augstāks, kā pilsētas koru skatē.

SVEICAM!