Latvijas skolas soma
2019. gada 5. februārī

4. februārī  6.b klase programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēja koncertuzvedumu

"Vilkam tāda dvēsleīt' ". Tas bija stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus. Tas aicināja izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo.

Lepojamies!
2019. gada 31. janvārī

Sveicam 12.b klases skolnieci Anci Evu Ragaini un 9.c klases skolnieci Madaru Sīmani ar iegūto Atzinību  Valmieras pilsētas un novadu vēstures olimpiādē!

12.b klases skolniece Ance Eva Ragaine

Lepojamies!
2019. gada 30. janvārī

Sveicam 10.b klases skolnieku Gintu Kristapu Pērkonu ar iegūto 1.vietu Valmieras pilsētas un novada skolu fizikas olimpiādē!

Sengaidītās ziemas prieki
2019. gada 30. janvārī

Latvija ir krāšņa zeme, kuru skaistu dara četri gadalaiki. Pēc saules pielietās vasaras mūs priecē spožais baltums. Sniega klajumi aicināt aicina uz kārtīgu slēpošanu, estētisku dabas baudīšanu un atbrīvo mūs no ikdienas sasprindzinājuma.

Valmierā ir daudz iespēju to darīt.  Esmu iecienījusi Avotu kompleksa slēpošanas trases. Sajūtas, slīdot pa lieliski iebrauktajām trasēm, ir neaprakstāmas. Ja vēl spīd spoža saule, tad prieks par ziemu dubultojas! Prieku vēl palielina trasē sastaptie audzēkņi un viņu vecāki. Pagājušo svētdien Avotu trasē priecājos par Gustavu Eglīti un viņa mammu, Katrīnu Gailīti un viņas  abiem vecākiem, īpašs prieks par 1.c klases  audzēkni Matiasu Lopatko , kurš cītīgi mācījās  apgūt slēpošanas soļus kopā ar savu tēti.

Ticu, ka šoziem vēl sastapšu daudzus ziemas sporta entuziastus, kuri savu brīvo laiku aizpildīs  gan apgūstot slēpošanas mākslu, gan pilnveidojot to! Aicinu uz sniegotajām trasēm ikvienu mūsu skolas audzēkni un viņu ģimenes, skolotājus! Aptaujājot 1. - 3. klašu 219  skolēnus par sportiskajām aktivitātēm 27. janvārī, 100 – slēpoja , slidoja vai brauca ar ragaviņām, 3 apmeklēja peldbaseinu, taču 28 vispār neizgāja no mājām, pārējie apciemoja draugus, apmeklēja kultūras pasākumus.

Izmantosim šo skaisto ziemu un būsim kustīga nācija!

Sporta skolotāja Māra Goba

Latvijas skolas soma
2019. gada 25. janvārī

Valmieras Viestura vidusskolas skolēni janvarī programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēja Valmieras Drāmas teātri. 2.a klase vēroja izrādi "Staburaga bērni", savukārt 3.a, 3.b, 3.c un 4.a klase apmeklēja izrādi "Dievs. Daba. Darbs".

Pēc izrādes sajūsmu par piedzīvoto pauda ikviens skatītājs un savās emocijās dalījās ar aktieriem, gandarījumu neslēpa arī mākslinieki.