Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Olimpiskā diena 2018
2018. gada 24. septembrī

21.septembrī visā Latvijā atzīmēja Olimpisko dienu, kuras mērķis ir atgādināt par veselīgu dzīvesveidu, kustības un sporta nozīmi mūsu ikdienā. Pasākums popularizē Olimpiskās vērtības – draudzību, cieņu un izcilību. Arī mēs, VVV skolēni un skolotāji, pavadījām dienu aktīvi. 1.-6.klases pulcējās VVV sporta laukumā uz kopīgu vingrošanu, kuru vadīja 11.b klases meitenes. Izkustēties kopā bija aizraujoši!

Šogad “Olimpiskā diena 2018” bija veltīta Olimpiskā sporta veida – tenisa popularizēšanai, un tās devīze bija “Teniss vieno!”, tāpēc dienas gaitā turpinājās dažādas aktivitātes, stafetes ar tenisa elementiem, kas norisinājās gan VVV, gan V2V sporta laukumos.

Apbalvošanas ceremonijā tika noskaidroti sportiskās dienas rezultāti, visas klases tika pie diplomiem un saldiem pārsteigumiem.

Šādas aktīvas dienas mums atgādina slaveno devīzi – veselā miesā vesels gars!

Par aktīvo dienu paldies sakām mūsu sporta skolotājiem – Mārai Gobai, Igoram Ramam un  Atim Jākobsonam!

 Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka

Ekskursija “Draugos ar dabu!”
2018. gada 24. septembrī

Pagājušā mācību gada izskaņā bijām patiesi priecīgi, uzzinot, ka esam 1.vietas ieguvēji SIA ZAAO organizētajā makulatūras vākšanas akcijā “Dabai labu darīt”. Pie mazākām un lielākām balviņām, ko sarūpēja SIA ZAAO sadarbībā ar veikalu “Freko”, mācību gada pēdējā dienā tika ikviens akcijas dalībnieks.

  

20.septembrī pašiem aktīvākajiem akcijas dalībniekiem bija iespēja baudīt lielo balvu – ekskursiju. Šoreiz devāmies uz Latvijas Dabas muzeju, kur iepazināmies ar muzeja ekspozīcijām un piedalījāmies interaktīvajās nodarbībās. 2.-4. klašu skolēni apmeklēja nodarbību “Daudzveidīgā pasaules daba”. Nodarbībā skolēni iepazina pasaules kontinentus, to formas, uzzināja, kādās klimatiskajās joslās tie atrodas, bet visvairāk bērnus aizrāva iespēja pašiem noskaidrot, kādi dzīvnieki mīt dažādās pasaules vietās, izkārtojot dzīvnieku figūras uz attiecīgajiem kontinentiem, kur tie mīt. 5.-9. klašu skolēni apmeklēja nodarbību “Nepērc viņu dzīvības”, kas tika veidota kā  stāsts par pasaules aizsargājamiem dzīvniekiem un augiem, kurus apdraud tirdzniecība. Vecākos ekskursijas dalībniekus pārsteidza iespēja daudzus eksponātus redzēt, aptaustīt, izpētīt. Dabas muzejā pavadītais laiks bija vērtīga pieredze mūsu dabas draugiem.

Ar dabu draudzēties turpinājām atpūtas kompleksā “Rāmkalni”, kur svaigā gaisā ļāvāmies dažādām aktivitātēm, kas sajūsmināja ikvienu ekskursijas dalībnieku. Mājupceļā iegriezāmies CSA poligonā “Daibe”, kur mūs laipni sagaidīja un ar poligona darbību iepazīstināja paši akcijas organizatori. Kļuvām zinošāki par vides jautājumiem, atkritumu šķirošanu un otrreizējo pārstrādi.

Ekskursijas noslēgumā -  konkurss, kurā secinājām, ka diena ir bijusi bagātīgi piepildīta gan ar jaunām zināšanām, gan kopā būšanas prieku.

Paldies SIA ZAAO par balvu un ekskursijas lielajiem palīgiem – skolotājai Laimai Drandei un Kārļa Viļuma mammai Maijai!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka.

Lieliski 6.a klases skolnieku Karīnas, Emīla un Mārtiņa starti airēšanas slaloma sacensībās
2018. gada 24. septembrī

Airēšanas slaloma kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” jauniešu sniegums sestdien, 15.septembrī Rīgā vainagojies ar uzvarām, visa kaluma medaļām un teicamām debijām tradicionālajā Lucavsalas kausā.

Ar panākumiem pirmajās airēšanas slaloma sacensībās līdzjutējus un sevi iepriecināja jaunākie VSA-VALMIERA censoņi Valmieras Viestura vidusskolas 6.a klases izglītojamie Emīls Varslavāns, Mārtiņš Plaudis un Karīna Mihailova. Mārtiņš ar tīru (bez soda sekundēm) un raiti slīdošu izšķirošo braucienu garantēja sev Lucavsalas kausa K1 laivu klases vīriešiem U12 vecuma grupas bronzu. Emīls apsveicami sevi pierādīja divās laivu klasēs, finišējot ceturtais C1 laivu klasē vīriešiem U12 vecuma grupā un ierindojoties augstajā 7.vietā K1M U12 kategorijā. Savukārt drosme un apņēmība bija zelta vērta Karīnai Mihailovai K1 laivu klasē sievietēm U12 vecuma grupā.

Ar Lucavsalas kausu Kaspara Pakera audzēkņiem atklāts Baltijas airēšanas sacensību rudens maratons, turpinājumā sekojot Kauņas čempionātam, Lietuvas kausam, Rīgas Jaunatnes meistarsacīkstēm un Latvijas kausa finālam.

Kaspars Pakers

Fotoattēlā:  Emīls Varslavāns un Mārtiņš Plaudis savās pirmajās sacensībās Lucavsalā

Es – nākotnes darba tirgū
2018. gada 22. septembrī

Lai kādu profesiju mēs apgūtu 21.gadsimtā, viens no izšķirošiem veiksmes faktoriem ir spēja darboties komandā.

 Jaunie 10.klašu kolektīvi 4.septembrī profesionāla komandas attīstības un vadības trenera, sertificēta pieaugušo izglītības mentora Naura Svikas vadībā, apguva starpprofesionālās prasmes, komandas darba iemaņas, kas var būt par iemeslu karjeras bremzēšanai, vai izaugsmei.

 Nauris Svika izveidojis un realizējis vairāk kā 300 dažādas sarežģītības komandas programmas. Komandas veidošanas un vadības grāmatu autors uzsver, ka nākotnes vadītāja un līdera prasmju bagāžā jābūt gan komandas darba, gan komandas vadīšanas prasmēm. Skolēni savas spējas un prasmes mentora vadībā pārbaudīja tādos uzdevumos kā “Nepaklausīgie krēsli”, “Saindētā zona” un “Baigie inženieri atradušies”.

VVV karjeras konsultante sk. D. Stalšāne

Sēņu izstāde
2018. gada 22. septembrī

Klāt ir rudens ar savām veltēm, krāsām, noskaņojumu. Šogad tas mūs priecē arī ar pasakainu laiku, saules pielietām dienām, smaidiem sejās. Un ir klāt arī tradicionālā sēņu izstāde.     

10.-11.09. V2V telpās kopā ar skaisti  noformētu plakātu (autore 8.b kl.skolniece Sindija Īle) ieradās sēnes. Varbūt šogad tas nav bagātākais klāsts, bet visi varējām pavērot meža iemītnieces.

Kas kaiš sēņu māmiņai

Tai meitiņa drīz izauga.

Šo izstādi organizē EKO padome. Un sēņu izstādi atklāj ķīmijas sk. S.Allika ar 2018. gada sēni- milzu apaļpūpēdi. Skolēni bija rosināti noformēt dažādas sēnes, attiecīgi augšanas videi. Aktīvākās klases bija 9.c (sk.M.Liepiņa), 7.c (sk.Z.Baldone) un 7.a (sk.I.Upīte). Lielu interesi un pārsteigumu izrādīja 2.vsk. skolotāji un skolēni par tik mobili un interesanti izveidotu izstādi.

Ir vērts padomāt par sēņu nozīmi, to bioloģisko daudzveidību, ēdamo un indīgo sēņu atpazīstamību!

Arī EKO skolas šī gada tēma ir –bioloģiskā daudzveidība. Iepazīsim apkārtējo vidi, mācīsimies to saudzēt !

Paldies visiem, kuri piedalījās šajā pasākumā!

Izstādi  vēroja  un sarunājās ar sk. S. Balodi sk. I.Daugaviete.