Pieņem izaicinājumu “Par sportisku Valmieru un Latviju”!
2016. gada 16. septembrī

Lai apliecinātu ikvienam, ka Valmierā dzīvo sportiski, aktīvi un veseli iedzīvotāji, kuri mīl nodarboties ar sportu un kuri domā par kvalitatīvu dzīvi sev un nākamajām paaudzēm, Valmieras pilsētas pašvaldība ir izveidojusi īpašu sportiskā izaicinājuma kampaņu “Par sportisku Valmieru un Latviju”. Izaicinājums pieejams lietotnē Endomondo, un tam pieteikties iespējams šeit: https://www.endomondo.com/challenges/30538861

Tajā automātiski tiks uzskaitītas izaicinājumam reģistrēto dalībnieku aktīvās minūtes, kas pavadītas, nodarbojoties ar kādu sporta veidu – skriešanu, riteņbraukšanu, nūjošanu, peldēšanu, vingrošanu, basketbola spēlēšanu, skrituļslidošanu u.tml. Šajā izaicinājumā nav nozīmes mērotajiem kilometriem, veiktajiem soļiem vai patērētajām kilokalorijām. Tiks uzskaitītas aktīvās minūtes, tādējādi ļaujot iesaistīties pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam.

Izaicinājums “Par sportisku Valmieru un Latviju” tiek rīkots, atbalstot arī SIA “ZAAO” vides iniciatīvu “100 darbi Latvijai” ar mērķi Latvijai tās simtgadē dāvināt sportiskāku, veselīgāku un aktīvāku sabiedrību. Parādīsim Latvijai, ka Valmierā dzīvo veseli, aktīvu dzīvesveidu mīloši cilvēki, kuri rūpējas par savu dzīves kvalitāti.

Plašāka informācija par kampaņu

Velosipēdistu drošībai
2016. gada 14. septembrī

Lai arvien vairāk jauniešu iedrošinātu ikdienā pārvietoties ar velosipēdiem, kā arī pašiem rūpēties par tā tehnisko stāvokli, piektdien, 16.septembrī, tiks pārbaudīta pie Valmieras skolām novietoto velosipēdu atbilstība dalībai ceļu satiksmē. Atbilstošie velosipēdi tiks marķēti ar uzlīmi, informējot par tā drošumu, taču, ja konstatēs nepilnības, velosipēds tiks marķēts ar sarkanu aproci. Uzrādot šo aproci un skolēna apliecību Valmieras veloservisos, būs iespējams saņemt īpašas atlaides nepieciešamo rezerves daļu iegādei un marķētā velosipēda remontam.

Līga Bieziņa

Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā

Deviņu mēnešu lidojums Valmieras Viestura vidusskolā.
2016. gada 6. septembrī

Pirmais septembris ir atskaites punkts, pēc kura spriežam - vasara ir beigusies. Tomēr ikviens nobeigums ir kaut kā jauna sākums. Kādam tā ir pirmā skolas diena, citam pievienošanās vidusskolēnu kārtai, un ir jaunieši, kuriem tieši vidusskola sirdī paliks mūžīgi.

Zinību dienas oficiālā daļa norisinājās skolas pagalmā, ar saules stariem aiz mākoņiem, divpadsmitās klases skolēni skolā ieveda pašus jaunākos - pirmīšus. Pasākums tika ievadīts ar mācību gada instruktāžu, ko vadīja lidojuma stjuartes - divas 11.c klases skolnieces. Direktors iepazīstināja ar jaunajiem skolotājiem, ar priekšnesumu uzstājās Artis Krists Mednis. Atraktīvi mūs visus pārsteidza pirmklasnieki ar savu deju. Svētkos mūs sveica arī Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāte Antra Kupriša.

Pasākuma noslēgumā tika ieskandināts jaunā mācību gada pirmais zvans.

Nereti vērtību kādai lietai tu saproti tikai tad, kad to pazaudē. Nekādā gadījumā neuzskatu, ka absolventi skolu ir pazaudējuši, bet vērtība tai paaugstinās, kad esi noslēdzis skolēna gaitas. Skolas gadi Valmieras Viestura vidusskolā tika pavadīti ar sirdi, tā visa pamatā ir draudzīgs klases kolektīvs un skolas pedagogi. Vidusskolēniem var novēlēt katru skolas dienu izbaudīt par simts procentiem, jo patīkamie brīži, kas tiks pieredzēti skolas laikā, dzīves laikā vairs neatkārtosies. Sekosim līdzi Valmieras Viestura vidusskolas dzīvei, jo jaunieši šajā skolā ir visaktīvākie Valmierā. Pa ausu galam tika padzirdēts, ka 11. teātra klase jau sāk gatavot jaunu izrādi, toties 12. teātra klase pulveri arī nav izšāvusi. Gaidīsim jaunumus no viesturiešiem!

Lotārs Zariņš

2016. gada teātra klases absolvents

Sveicam pirmklasniekus Viesturskolas pulciņā!
2016. gada 2. septembrī

Ar atraktīvu priekšnesumu 1. septembra svētku pasākumā sevi pieteica mūsu pirmklasnieki. Saņēmuši skaļas ovācijas un dāvanas no 12. klases draugiem, priecīgi un apmierināti, viņi devās uz skolas zāli, lai svinīgi saņemtu savu pirmo skolas dokumentu – skolēna apliecību!

Ja nu kāds vēl pirmklasniekus nav pamanījis, IEPAZĪSTIETIES!

1.a klase, audzinātāja Ilze Miglava

1.b klase, audzinātāja Guna Gaile

1.c klase, audzinātāja Ineta Krieviņa

Sveicam!

Zinību diena Viesturskolā
2016. gada 2. septembrī

1. septembrī

Zinību diena Viesturskolā!

Plkst. 9.00 klases stunda

Plkst. 10.00 svētku pasākums skolas pagalmā

Plkst. 11.00 pirmklasnieku pasākums Lielajā zālē

Veiksmīgu 2016. / 2017. mācību gadu!