Dienesta viesnīca
2018. gada 31. augustā

Valmieras Viestura vidusskolas skolēniem piešķirtas vietas

dienesta viesnīcā J.Enkmaņa ielā 14.

Ievākšanās iespējama 2. septembrī visas dienas garumā.

Vecāku sapulce un līguma slēgšana 2. septembrī plkst. 17.00.

Līdzi ņemam personīgās lietošanas mantas
(segas, spilveni, gultas veļa, trauki, personīgās higiēnas lietas, u.c)

Audzināšanas stundu kabineti 2018.gada 3.septembrī
2018. gada 28. augustā

Valmieras Viestura vidusskolas jaunās skolas un mājturības kab. korpuss

Valmieras 2. vidusskola

(ieeja no Vakara maiņu vidusskolas puses)

Klase

18.

Eiropas līmeņa pārbaude
2018. gada 20. augustā

Centīgākie Viesturskolas interešu izglītības programmas “Prāta spēles” audzēkņi Latvijas izlasē piedalījās Eiropas čempionātā 100 lauciņu dambretē un veiksmīgi konkurēja ar citu 13 valstu gudrākajiem dambretistiem. Sacensības notika trijās laika kontroles grupās: klasikā - 80 min. apdomas laiks katram, ātrajā – 15 min. un ātrspēlē – 5 min. uz partiju katram.

Eiropas čempionātā Valmieriešu labākie uzrādītie rezultāti:

Eiropas cerību grupā (līdz 10 g.vecumam) Laimiņam Mastiņam klasikā 15.vieta (no Latvijas spēlētājiem pirmais); Pēterim Kripanam ātrajā dambretē 19.vieta (no Latvijas ceturtais); Markam Mikam Miķelsonam ātrspēlē 23.vieta (no Latvijas trešais).

Kadetu grupā (līdz 16.g. vecumam) Beātei Bittei ātrajā dambretē 25.vieta (no Latvijas piektā).

Paldies visiem Viesturskolas skolotājiem par bērnu domāšanas vispusīgu attīstīšanu un kvalitatīvas Eiropas līmeņa izglītības sniegšanu!

Treneri Ilze un Uldis Ābeltiņi

Sveiks izvēles ceļā uz vidusskolu!
2018. gada 6. jūnijā

Desmitā klase ir jauns sākums dzīvē, Tu esi pabeidzis pamatskolu un saņēmis pirmo izglītības dokumentu. Lai Tev mācības vidusskolā kļūtu par citu pasauli, aicinām iestāties Viesturskolas teātra klasē. Tev pavērsies daudz jaunu iespēju.

Ar prieku un lepnumu varam teikt, ka esam priecīgi, jo  gada laikā tik daudz piedzīvots. Iegūta pieredze uzstāties uz skatuves gan skolā, gan Valmieras teātrī Starptautiskā skolēnu teātru festivālā.  Satraukuma brīdi nevar aizmirst, kad pilna lielā zāle ar skatītājiem, skaļi aplausi, prieks un gandarījums. Ar mums profesionālās pilnveides stundās strādā ne tikai skolas teātra režisors Roberts Segliņš, bet arī teātra aktieri Inese Ramute, Aigars Apinis, Mārtiņš Meiers, horeogrāfe Linda Mīļā. Esam izstaigājuši teātra aizkulises un vērojuši profesionālu aktieru mēģinājumus. Mums ir iespēja apmeklēt Valmieras teātra izrādes. Braucam arī uz Rīgas teātru izrādēm un piedalījāmies Kauņas skolēnu teātra festivālā.  Daudziem no mums ir vēl savas individuālās intereses un veiksmes: darbošanās skolas korī, skolas vokāli instrumentālajā grupā, deju kolektīvā, sportā, radošo darbu konkursos utt.

Tātad Viesturskola mums visiem ir īpaša skola, jo visi darām to, kas mūs aizrauj, visi esam radoši cilvēki, kas neieredz  rutīnu. Mums jābūt stipram kolektīvam, lai varētu  veiksmīgāk izveidot izrādes, lai cits citu atbalstītu. Ar mums kopā ir visās jomās atbalstoša audzinātāja, skolas teātra tērpu māksliniece Īrisa Ozola. Kā lielu veiksmi visi vērtējam šajā gadā iegūtos jaunos draugus.

Lielākā daļa no mums šajā gadā esam kļuvuši patstāvīgāki, jo dzīvojam kopmītnēs. Tā ir liela praktiskās dzīves skola.

Tā kā ikdienā līdztekus ierastājām mācībām varam radoši izpausties, mācību gads ir pagājis nemanot un nav licies grūts un nogurdinošs. Mūsuprāt, vislielākā veiksme dzīvē ir nokļūt īstajā vietā un satikt īstos cilvēkus.

Ja sajūti sevi šajā vidē, gaidām Viesturskolā! Lai Tev veicas ar izvēli!

10. c - teātra klase

Viesturieši ZZ čempionāta finālā
2018. gada 30. maijā

Šogad pirmo gadu piedalījāmies ZZ čempionātā.  Martā pieteicām klases komandu un domājām klases rekordu. Labi vārdi iedvesmo, tāpēc  izdomājām “Labo vārdu rekordu”. Meitenes rakstīja komplimentus  zēniem, zēni - meitenēm. Puiši izdomāja 30 komplimentus, bet meitenes bija dāsnākas un izdomāja  32 komplimentus zēniem. Mūsu ideju novērtēja un saņēmām 5 pusfināla uzdevumus. Mēs bijām varonīgi cīnītāji un izpildījām visus uzdevumus laikā. Žūrija novērtēja mūsu ieguldīto darbu, un saņēmām ceļa zīmi uz ZZ čempionāta finālu.  24. maijā notika 5.-6.klašu fināls Ropažu novada sporta kompleksā “333”. Uzdevumi bija  dažādi, balstīti uz klases sadarbību un precizitāti. ZZ čempionāta fināls ir klašu saliedēšanās festivāls. Mājup devāmies noguruši, bet ar pozitīvām emocijām. Paldies sporta skolotājam Igoram Ramam par atbalstu un kopā būšanu sacensību dienā.

5.b klases skolnieces
Līva Emīlija Mozule un Paulīna Jansone