Skolas angļu valodas olimpiāde
2018. gada 23. janvārī

2018. gada 15. janvārī skolā notika angļu valodas olimpiāde 6. klasēm. Divas mācību stundas olimpiādes dalībnieki rādīja savas zināšanas un prasmes angļu valodā, pildot gan lasīšanas un klausīšanās, gan valodas lietojuma, vārdu izvēles un vārdu darināšanas uzdevumus.

Sveicam uzvarētājus!!!

I vieta.  Annija Marta Meldere (6.b klase)

II vieta.  Jānis Tiliņš (6.b klase)

III vieta.  Ketija Bernāte (6.c klase)

Atzinība : Rihards Bērziņš (6.b klase)

Kristiāna Rīdere (6.b klase)

Paldies par piedalīšanos olimpiādē arī

A. Dzenītim, M. Mičulei, R. Būmanim, G. Līdakam, M. Eidukam,

K. Vecelim, D. Urbanovičam, I. Klagišam, R. Stiģim, K. Bauģim,

D. Liepiņam, A. Sproģei, R. Rudiņam, R.P. Miķelsonei,

D. Koļesņikovam

saka jūsu angļu valodas skolotāji I. Barce, I. Liepiņa, S. Švalbe

Valmieras pilsētas un starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiāde.
2018. gada 23. janvārī

Sveicam Valmieras pilsētas un starpnovadu latviešu valodas un literatūras

8.-9. klašu olimpiādes veiksminieces

3. vieta

9. b klases skolniecei Adelīnai Melbārdei

9.c klases skolniecei Andai Bišofai

Paldies par darbu un piedalīšanos olimpiādē visām dalībniecēm!

Latviešu valodas MK

Kavējoties svētku atmiņās
2018. gada 10. janvārī

Paldies Natana Masakovska tētim!

Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība
2018. gada 10. janvārī

Vai kādreiz aizdomājieties, kas un kādā veidā patērē enerģiju – elektrību, degvielu, siltumu?

Ēkas, kur mēs dzīvojam?
Automašīnas, ar ko braucam?
Cilvēki, kuri to visu izmanto?

Mēs ticam, ka enerģija aiz tā ir tieši cilvēki un viņu lēmumi. Viedas ēkas un gudras kopienas darbojas tikai kopā ar saprātīgiem gala patērētājiem. Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrību veido ikviens no mums – jūs, mūsu kaimiņi, jebkurš, kurš zina un vēlas zināt to, kur tiek tērēta enerģija un, kā saprātīgi to izmantot.

Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrībā mēs, kā patērētāji, zinām kur un kā siltums un elektrība tiek patērēti mūsu mājās, darbā un skolā. Ilgtspējīga sabiedrība sākas ar katru no mums, tāpēc Vidzemes plānošanas reģions un Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Tartu Reģionalās enerģijas aģentūru un Rouges pašvaldību, apvienojuši zināšanas projektā “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība”.

Projekta mājas lapa: http://www.trea.ee

Sveicam skolas vēstures olimpiādes uzvarētājus!
2017. gada 29. decembrī

Sveicam skolas vēstures olimpiādes uzvarētājus!

9. klasēs:
1. vieta - Svens Līrmanis Krūmiņš (9.b)
2. vieta – Sintija Gulbe (9.c)
3. vieta – Madars Lapiņš (9.a)
Atzinība – Dārta Beāte Miķelsone (9.a)

12. klasēs:
1. vieta – Sindija Puriņa (12.b)
2. vieta – Krišjānis Brūnais (12.b)
3. vieta – Mārtiņš Zvackis (12.c)

Vēlam veiksmi Starpnovadu olimpiādē!

Sociālo zinību metodiskā komisija