Viesturskolas kori pierāda sevi
2018. gada 5. aprīlī

Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu
koru konkursā
Valmieras Viestura vidusskolas
5. - 8. klašu korim un 9. - 12. klašu jauktajam korim
I pakāpe.

SVEICAM!

Superziķeris 2018
2018. gada 30. martā

Valmieras
Superziķeris 2018
viesturietis
Enzo Ābele

SVEICAM!

Viesturietis un Viesturiete 2018
2018. gada 26. martā

Viesturietis un Viesturiete 2018

Finālisti

Izvēlies savus divus kandidātus līdz 10. aprīlim!

Balsojumu ir iespējams veikt mājās, ar savu datoru vai mobilo telefonu izmantojot vienu, unikālu IP adresi, nodrošinot iesniegto balsu ticamību.

Vokāli instrumentālais ansamblis konkursa finālā
2018. gada 28. martā

Sveicam