Pētniecisko darbu lasījumi
2016. gada 1. martā

ikVVV Jauno inženieru klubs organizēja Skolēnu pētniecisko darbu lasījumus dabas un inženieru zinātnēs. Savus pētījumus prezentēja deviņi uzņēmīgi gudrinieki: Arturs Vaļģis, Armands Dukurs, Krišjānis Pundurs, Kristers Duģels, Megija Alksne, Alise Ruduka, Rihards Lūris, Artis Bisnieks un Artūrs Rācenis.

Uz Vidzemes Skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferenci brīvlaikā tika izvirzīts Megijas Alksnes un Alises Rudukas darbs “Kapilārās pacelšanās augstuma aprēķināšanas formulas eksperimentāla pārbaude”.

Papildus informācija un foto atrodami http://inzenieruklubs.1s.lv/ .

Sveicam skolas 1. – 4. klašu mācību olimpiāžu godalgoto vietu ieguvējus!

1. klašu kombinētā olimpiāde

1. vieta Anna Segliņa 1.a klase

2. vieta Keitija Busule 1.c klase

3. vieta Monta Peipe 1.c klase

Atzinība Kerija Mugina 1.c klase

Adrians Zariņš 1.a klase

Enija Semeņuka 1.c klase

Paldies skolotājām
Andai Dubultei un Ingai Jurkai!

2. klašu kombinētā olimpiāde

1. vieta Anna Baranova 2.a klase

Jēkabs Kaķis 2.b klase

Adrians Frinds 2.c klase

2. vieta Katrīna Vagare 2.b klase

3. vieta Māra Lepiksone 2.a klase

Valts Vekters 2.a klase

Atzinība Anna Elizabete Aužele 2.c klase

Jānis Dāvids Šmits 2.c klase

Paldies skolotājām Aijai Bērziņai,
Vinetai Šmitei un Santai Ādamsonei!

3. klašu matemātikas olimpiāde

1. vieta Paulīna Jansone 3.c klase

2. vieta Maksimiljans Štauers 3.c klase

3. vieta Linda Evelīna Pērkone 3.b klase

Atzinība Elīna Ozola 3.b klase

Oskars Ādams Krūmiņš 3.c klase

Krišjānis Upīte 3.c klase

Paldies skolotājām
Vinetai Zariņai un Anitai Peičai!

3. klašu latviešu valodas olimpiāde

1. vieta Marta Bērtulsone 3.a klase

2. vieta Paulīna Jansone 3.c klase

3. vieta Nikija Biruma 3.c klase

Atzinība Kristena Deine 3.a klase

Terēze Jurka 3.c klase

Krišjānis Upīte 3.c klase

Paldies skolotājām
Inesei Baranovai un Anitai Peičai!

4. klašu matemātikas olimpiāde

1. vieta Kristiāns Grencis 4.c klase

2. vieta Kristers Vecelis 4.b klase

Anna Meldera 4.b klase

3. vieta Dāvids Daniels Liepiņš 4.a klase

Atzinība Raivo Būmanis 4.b klase

Simona Dreimane 4.b klase

Paldies skolotājām Ilzei Miglavai,
Inetai Vētrai un Inetai Krieviņai!

4. klašu latviešu valodas olimpiāde

1. vieta Rūta Paula Miķelsone 4.a klase

2. vieta Jānis Voldemārs Tiliņš 4.b klase

3. vieta Kristers Vecelis 4.b klase

Atzinība Linda Samanta Ignate 4.a klase

Simona Dreimane 4.b klase

Ketija Laura Bernāte 4.c klase

Paldies skolotājām Inetai Krieviņai,
Inetai Vētrai un Ilzei Miglavai!

Viesturskolas dambretistu panākumi
2016. gada 29. februārī

dambreteLatvijas čempionātā 64 lauciņu ātrajā dambretē (10 minūtes uz spēli) līdz 13 gadu veco meiteņu grupā Beātei Bittei 2.vieta un sudraba medaļa.

Valmieras čempionātā 100 lauciņu dambretē

Līdz 10 gadu veco skolēnu grupā meitenēm 2.v. Artai Emīlijai Bitei, 6.v. Ancei Līvai; zēniem 1.v. Dāvim Kristiānam Pladaram, 2.v. Robertam Ojāram Habekam, 4.v. Jēkabam Kaķim, tālāk seko Nils Kolendo, Roberts Naudiņš, Emīls Bāliņš, Džastins Singhs, Dāvis Bāliņš, Markuss Bukavs, Kārlis Viļums, Teodors Saltais, Alekss Vingris, Edgars Rolmanis, Alekss Semerovs.

Līdz 13 gadu veco skolēnu grupā meitenēm 2.v. Beātei Bittei (VVV); zēniem 2.v. Markam Kristoferam Birzgalim, 3.v. Dāvim Kristiānam Pladaram, 4.v. Robertam Ojāram Habekam, 5.v. Dāvidam Danielam Liepiņam, 6.v. Raivo Būmanim, tālāk seko Jēkabs Kaķis, Valters Bitte, Rihards Kļaviņš, Markuss Birzgalis, Jānis Kļaviņš.

Līdz 16 gadu veco skolēnu grupā piedalījās tikai Viesturskolas jaunākie talanti - meitenēm 3.v. Beātei Bittei, zēniem 1.v. Dāvidam Danielam Liepiņam, 2.v. Markam Kristoferam Birzgalim, 5.v. Dāvim Kristiānam Pladaram, tālāk seko Kristers Vecelis, Rihards Kļaviņš.

Treneri Uldis un Ilze Ābeltiņi

Vācu valodas olimpiāde
2016. gada 29. februārī

vācuValmieras pilsētas un starpnovadu 8. klašu skolēnu vācu valodas olimpiādē, ar labiem rezultātiem piedalījās mūsu skolas skolnieces, iegūstot:

2. vietu, Lāsma Šēnberga, 8.c

3. vietu, Patrīcija Ance Eberharde, 8.c

Vācu valodas skolotāja

Everita Groševa

Informācijas vakars VVV jauno 1. klašu ģimenēm
2016. gada 26. februārī

Šī gada 23. februārī Valmieras Viestura vidusskolā notika informatīvais vakars topošo pirmklasnieku ģimenēm. Bērni un viņu vecāki tika iepazīstināti ar mūsu skolu, tās vērtībām un kultūru. Vakara sākumā četri Sprīdīši palīdzēja viesiem iepazīties ar dažām mūsu skolas sniegtajām iespējām bērniem izglītoties, attīstīties kā personībām – dejojot, dziedot, spēlējot. Nelielajā koncertā uzstājās Viesturskolas tautas deju kolektīvs “ Viesturietis” , 3.-4.klašu jauktais koris. Bija arī pāris solo uzstāšanās, vakaru padarīja košāku arī skolas formu parāde, kas bija pasniegta ļoti interesantā veidā.

Pēc neliela koncerta bērni tika iedalīti katrs pie sava Sprīdīša, kuri mazajiem parādīja vēl dažas skolas piedāvātās iespējas, kopā ar mazajiem darbojās radošajās darbnīcās. Bērni varēja izmēģināt interaktīvo tāfeli, paši veidoja sev Viesturskolas Sprīdīšu cepures, izmēģināja savus spēkus skautu sagatavotajās aktivitātēs, tika arī iepazīstināti ar robotiku.

Kamēr bērni piedalījās aktivitātēs, viņu vecāki tika informēti par skolas un mācību darba aktualitātēm. Pasākuma noslēgumā uz skatuves tika uzvesti jau jaunie Sprīdīši, un viņiem tika vēlēts, lai katrs atrod savu Laimīgo zemi, kur justies labi!

Cerēsim, ka mazajiem Sprīdīšiem iepatikās Viesturskola, un mēs varēsim viņus jau nākamajā mācību gadā saukt par VIESTURIEŠIEM!

Zane Tiliņa
11.b klases skolniece