Valmieras pilsētas un starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiāde.
2018. gada 23. janvārī

Sveicam Valmieras pilsētas un starpnovadu latviešu valodas un literatūras

8.-9. klašu olimpiādes veiksminieces

3. vieta

9. b klases skolniecei Adelīnai Melbārdei

9.c klases skolniecei Andai Bišofai

Paldies par darbu un piedalīšanos olimpiādē visām dalībniecēm!

Latviešu valodas MK

Kavējoties svētku atmiņās
2018. gada 10. janvārī

Paldies Natana Masakovska tētim!

Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība
2018. gada 10. janvārī

Vai kādreiz aizdomājieties, kas un kādā veidā patērē enerģiju – elektrību, degvielu, siltumu?

Ēkas, kur mēs dzīvojam?
Automašīnas, ar ko braucam?
Cilvēki, kuri to visu izmanto?

Mēs ticam, ka enerģija aiz tā ir tieši cilvēki un viņu lēmumi. Viedas ēkas un gudras kopienas darbojas tikai kopā ar saprātīgiem gala patērētājiem. Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrību veido ikviens no mums – jūs, mūsu kaimiņi, jebkurš, kurš zina un vēlas zināt to, kur tiek tērēta enerģija un, kā saprātīgi to izmantot.

Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrībā mēs, kā patērētāji, zinām kur un kā siltums un elektrība tiek patērēti mūsu mājās, darbā un skolā. Ilgtspējīga sabiedrība sākas ar katru no mums, tāpēc Vidzemes plānošanas reģions un Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Tartu Reģionalās enerģijas aģentūru un Rouges pašvaldību, apvienojuši zināšanas projektā “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība”.

Projekta mājas lapa: http://www.trea.ee

Sveicam skolas vēstures olimpiādes uzvarētājus!
2017. gada 29. decembrī

Sveicam skolas vēstures olimpiādes uzvarētājus!

9. klasēs:
1. vieta - Svens Līrmanis Krūmiņš (9.b)
2. vieta – Sintija Gulbe (9.c)
3. vieta – Madars Lapiņš (9.a)
Atzinība – Dārta Beāte Miķelsone (9.a)

12. klasēs:
1. vieta – Sindija Puriņa (12.b)
2. vieta – Krišjānis Brūnais (12.b)
3. vieta – Mārtiņš Zvackis (12.c)

Vēlam veiksmi Starpnovadu olimpiādē!

Sociālo zinību metodiskā komisija
GAIŠO ZIEMASSVĒTKU sajūtās
2017. gada 23. decembrī

Viesturskolā šogad GAIŠIE ZIEMASSVĒTKI. Laiks, kad meklējam gaišumu sevī, apkārtējos, savās domās, sirdī. Patieso vērtību gaišumu sākumskolēni centās atrast uzvedumā “Svētkus meklējot”, kurā piedalījās teātra pulciņa dalībnieki, 1.klašu mācību koris, 2.klašu mācību koris un 3.-4.klašu koris (paldies skolotājai Ilvijai Aizupietei!). Lai saglabātu Viesturskolas tradīciju dot iespēju katram sākumskolēnam Ziemassvētkos būt uzskatuves, uzveduma domu palīdzēja atklāt klašu priekšnesumi, par kuriem liels paldies jāsaka visām 12 sākumskolas audzinātājām. Priecājos, ka kopā mums izdevās gaišs pārsteigums vecākiem un pašiem sev!

Paldies visiem uzveduma dalībniekiem un radošajai komandai!

GAIŠUS ZIEMASSVĒTKUS!

Direktora vietniece