2019. gada 30. aprīlī

Teātra festivālā “…un es iešu un iešu” mūsu skolas teātrim “Sprīdītis” izcili panākumi – visām izrādēm ( “Bille”, “Sapnis vasaras naktī”, “Pīters Pens”)

1.pakāpe!

Bērnu žūrijas vērtējumā nomināciju “Labākā aktrise” ieguva Marija Nikola Jansone (Kapteinis Āķis izrādē “Pīters Pens”), nomināciju “Labākais aktieris bērnu izrādē” – Rūdolfs Segliņš ( Pīters Pens izrādē “Pīters Pens”).

2019. gada 26. aprīlī

10. - 11. klašu jauktais koris piedalījās Latvijas izglītības iestāžu jaukto koru konkursā Vidzemē, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem kurā ieguva

I pakāpes diplomu.

Lepojamies, paldies diriģentēm Ilvijai Aizupietei un Ilzei Jansonei!

Šekspīram 555!
2019. gada 25. aprīlī

23.aprīlī apritēja V.Šekspīra 555. dzimšana diena un mēs gremdējamies atmiņās par piedzīvotajām lugas “Sapnis vasaras naktī” pirmizrādēm, kuras skatītājiem  prezentējām 16. un 17. aprīlī.  Šī luga mums, 11.c klasei, asociējas ar draudzību, mēra sajūtu, līdzvērtību, atbalstu, spēku. Tieši tādi mēs kopā bijām, esam un būsim, spēlējot V.Šekspīra “Sapni vasaras naktī”.

Izrāde stāsta par 2 pāru mīlestību senajās Atēnās. Antīkie laiki mūs neuzrunāja, tāpēc, kā jau sapnī atļauts, veicām savas korekcijas: attēloto vidi pārnesām uz mūsdienām un izcēlām mums aktuālās tēmas. Arī pārējie lugas tēli asprātīgi un viegli cits citu papildināja. Īpašas skatītāju emocijas raisījās, ieraugot Ēzeli, kurš ar savu humoru un harizmu šarmēja skatītājus. Iestudējumam mistisku un gaišu noskaņu radīja Laumas un meža noslēpumainie tēli, kas viltīgi spēja manipulēt ar visiem, kas mežā uzturējās. Kustības un mūzika deva īsto noskaņojumu un bagātināja V.Šekspīra tekstu.

Šis mums bija liels izaicinājums, kuru pozitīvi pieņēmām un ar drosmi gājām pretī grūtībām, lai sasniegtu pilnību un gūtu gandarījumu par paveikto. Skatītāju emocijas un vārdi mums liek nepadoties. Gaidīsim uz nākamajām izrādēm!

Līva Ejuba 11.c klase

2019. gada 24. aprīlī

2019.gada 18.aprīlī Latvijas Univeristātes Humanitāro zinātņu fakultātē bronzas medaļu par dalību Latviešu valodas valsts 45. olimpiādē saņēma 8.a klases skolniece Alise Laura Kjaspere un 9.c kalses skolniece Madara Sīmane.

No kreisās: skolotāja Inta Grabe, Izolde Bernadeta Ozoliņa

2019.gada 17. aprīlī Latvijas Universitātes lielajā aulā 11.b klases skolniece Izolde Bernadeta Ozoliņa saņēma sudraba medaļu par dalību Ekonomikas valsts 20. olimpādē.

No kreisās: Madara Sīmane, Alise Laura Kjaspere

Paldies skolniecēm par vēlmi zināt vairāk, azartisko mācīšanās prieku un skolas vārda popularizēšanu valsts mērogā!

Paldies skolotājām Intai Grabei, Mairai Tiltiņai un Inetai Lancmanei par skolēnu virzīšanu un motivēšanu sasniegt jaunas virsotnes!

Administrācija

2019. gada 25. aprīlī

Vidzemes reģiona 3. klašu latviešu valodas olimpiādē
3.c klases skolniece Katrīna Gailīte ieguva 2. vietu!
Paldies skolotājai Inetai Krieviņai par ieguldīto darbu un motivēšanu darīt vairāk!

Vidzemes reģiona 3. klašu latviešu valodas olimpiādē

3.c klases skolniece Katrīna Gailīte ieguva 2. vietu!