9. klašu angļu valodas tiešsaistes olimpiāde
2015. gada 17. decembrī

Tikai otro gadu izdevniecības Pearson pārstāvniecība Latvijā un Valmieras Izglītības pārvalde organizē on-line olimpiādi 9. klases skolēniem angļu valodā. Mūsu skolas skolēni arī šogad tajā uzrādīja teicamas zināšanas:

1.vieta - Emīlija Dārta Skādule (9.c.)

Paldies arī Beatrisei Ievai Vītoliņai un  Ralfam Kārlim Laperam par veiksmīgu  piedalīšanos!

Apsveicam!

Svešvalodu skolotāju MK

Akcija "Dabai labu darīt"
2015. gada 16. decembrī

Ziemassvētku pasākumi
2015. gada 26. novembrī

zsv2015

Skolas pašpārvalde sadraudzības pasākumā Mazsalacā
2015. gada 16. decembrī

pasparvalde11.decembrī, skolēnu pašpārvalde devās ciemos uz Mazsalacas vidusskolu, kurā norisinājās sadraudzības pasākums. Tajā piedalījās pašpārvaldes no četrām dažādām skolām – Mazsalacas vidusskola, Rūjienas vidusskola, Naukšēnu vidusskola un mūsu pašu Valmieras Viestura vidusskola.

Sākotnēji katra komanda tika sadalīta divās grupās. Vienai grupai bija jāizveido apsveikuma kartiņa no dažādiem materiāliem, lai vēlāk tās varētu nodot Mazsalacas pensionāriem. Otra grupa cepa piparkūkas, ko vēlāk arī kopīgi notiesājām.

rokasPēc praktiskajām darbnīciņām, mēs devāmies uz aktu zāli, kurā tika uzrīkota balle, par godu šim pasākumam. Mēs paspējām uzspēlēt arī dažādas iepazīšanās un erudīcijas spēles. Viesturieši, kā jau teātra skolas skolēni, meta kaunu pie malas un izaicināja visas pašpārvaldes dziedāt karaoki, kas bija jautrs izaicinājums vakara gaitā. Jāsaka liels paldies mazsalaciešiem, jo viņi bija parūpējušies gan par izklaidēm, gan par aktivitātēm un fotostūri. Kā pateicību par jauko uzņemšanu, mēs arī nodziedājām dziesmas un sarūpējām arī mazu dāvaniņu.

Manuprāt, pasākums bija izdevies, un mēs noteikti kaut ko tādu atkārtosim vēlreiz. Mēs kopīgi izsmējāmies, izdejojāmies un labi aizvadījām vakaru. Šī mūsu pašpārvaldei bija pirmā pieredze sadraudzības pasākumā un tiek kalti plāni jau nākamajam pasākumam, kurš, iespējams, norisināsies tieši mūsu skolā.

Alise Razminoviča,  12.c

Viesturieši sporto!
2015. gada 13. decembrī

Ja citos mācību priekšmetos olimpiādes notiek vienu reizi mācību gada laikā, tad sportā olimpiāde notiek visa mācību gada garumā.  Pirmajā semestrī VVV piedalījās Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēlēs futbolā un florbolā   A, B, C grupās, Jauno vieglatlētu kausā, vieglatlētikas četrcīņā  D grupā un Vidusskolu kausā vieglatlētikā, rudens krosā visās vecuma grupās, tautas bumbas sacensībās un stafetēs D grupā.

Labākie sportisti vidusskolu grupā vieglatlētikā- Venita Amerika, Kristīne Strazdīte, Baiba Bisniece, Kristiāna Ordone, Harijs Sniedze, Vilma Alberinga. Kopvērtējumā  komandai 2.vieta.

Jauno vieglatlētu kausā labākie - Kristers Bērziņš, Rūdolfs Matīss Vimba, Māris Heinols, Ralfs Ūdris, Ralfs Strujevskis, Jānis Siliņš. Zēnu komandai kopvērtējumā 3.vieta, meiteņu komandai kopvērtējumā  arī  3.vieta.

Vieglatlētikas četrcīņā  D grupā labākie-Samanta Bērziņa (5.a) un Dāvis Daniels Liepiņš(4.a). Kopvērtējumā šīs grupas meitenēm  2. vieta.

Viskuplāk pārstāvētas ir rudens krosa sacensības. Paši  izturīgākie  vidusskolu grupā ir Vilma Alberinga, Baiba Bisniece. Komandu vērtējumā  vidusskolēniem 3.vieta.

Pamatskolu grupā veiksmīgākie- Samanta Bērziņa (5.a), Dāvis Daniels Liepiņš (4.a), Ralfs Vanags(4.b). Komandu vērtējumā D grupai 1.vieta.

Paši jaunākie krosisti- Kristena Deine(3.a), Kristiāna Dumpe(3.a),  Maksimilijans Štauers(3.c), Krists Lapiņš(3.b), Kārlis Kaņeps (3.a), Rainers Bindže(3.c), Regnārs Putniņš(3.c), Krišjānis Upīte(3.c) - viņi komandu vērtējumā izcīnīja 3.vietu.

Tautas bumbas sacensībās D grupā meitenēm - 1.vieta. Braši cīnījās- Samanta Bērziņa, Līva Lizete Glāzere, Veronika Bespalova, Annija Krieviņa, Denīze Loginova, Marta Karīna Skrastiņa, Anna Juraša, Žanete  Melngaile, Krista  Semerova, Alīna Beate Stepena, Sandija Vaska, Samanta Vintere.

A  grupas futbola komanda -Toms Gudins, Ulvis Bērziņš, Markuss Bērziņš, Roberts Gackis, Jurģis Maniks, Pēteris Bombaks, Edvards Kažmers, Toms Grasis, Ainārs Sīlis - kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu.

A grupas florbola komanda - Edvards Kažmers, Daniels Urbanovičs, Lauris Alvis Stiprais, Reinis Ziediņš, Ričards Salacietis, Artis Bisnieks, Pēteris Bombaks, Roberts  Gackis, Toms Gudins, Kevins Ratseps -  izcīnīja 3.vietu.

Veiksmīgus startus Jaunajā 2016.gadā !

Sporta skolotāji