Dabai labu darīt
2016. gada 6. aprīlī

Ir noslēgusies akcija  “Dabai labu darīt”.

Paldies visiem viesturiešiem , kas aktīvi piedalījās makulatūras vākšanā!

Šajā mācību gadā visi kopā esam  savākuši

23 tonnas makulatūras!

Mūs visus vieno kopīga ideja!

Viesturietis un Viesturiete
2016. gada 1. aprīlī

SVEICAM

Viesturietis 2016 - Kristers Komarovs

Viesturiete 2016 - Simona Šmidte

Konkurss
2016. gada 28. martā

festival

Priecīgas Lieldienas!
2016. gada 27. martā

Glabāsim Lieldienu saulīti sirdīs

Glabāsim Lieldienu prieku arvien,

Lai pazūd tumsa, kas dvēseles tirdī,

Lieldienu saule lai atspīd arvien!

Priecīgus, sekmīgus un dzīvesspēka pilnus pavasara saulgriežus!

Viesturieši atkal pierāda sevi improvizācijas mākslā!
2016. gada 26. martā

Ar lieliskiem panākumiem viesturieši atgriezās mājās no Vidzemes Teātra sporta turnīra, kurā piedalījās labākās Vidzemes komandas no Madonas, Alūksnes, Bejas,  Kusas, Ilzenes, Liezēres un Valmieras.

Mūsu komandām:

2.pakāpe – vidusskolas komandai  nr.2

(Roberta Čudarkina, Linda Simsone, Lelde Annija Grīnberga, kapteine – Linda Vēze)

1.pakāpe – 5.klašu komandai

(Alise Šķērstiņa, Emīlija Melānija Fimbauere, Luīze Marta Kļaviņa, Helēna Razminoviča, kapteine – Alise Laura Kjaspere).

1.pakāpe – vidusskolas komandai  nr.1

(Elīna Krūkle, Simona Šmidte, Rodrigo Krūmiņš. Roberts Emīls Vimba)

Paldies dalībniekiem un atbalstītājiem!

Gatavojamies Latvijas finālam!

Teātra sporta trenere Līga Kjaspere