Gatavojam putnu barotavas
2015. gada 19. novembrī

Projekta „Mamma daba” ietvaros ar uzdevumu MEISTARSTIĶIS, 4. c klases skolēnu grupa devās uz mājturības un tehnoloģiju kabinetu, lai izgatavotu putnu barotavas.

Visi skolēni, kas piedalījās, atzina, ka bija prieks veikt šo darbu. „ Man patika būt kopā ar klasesbiedriem un taisīt putniņiem barotavas. Lai gan reizēm ar āmuru trāpīju pa pirkstiņiem, darbs sagādāja lielu gandarījumu,” vērtē Ketija. Savukārt Rēzijai šis darbs šķita ne pārāk grūts, un viņa uzskata, ka spētu mājās pagatavot līdzīgu barotavu. Aivars savu guvumu raksturo tā: „Man ļoti patika tas, ka es beidzot varēju taisīt putnu barotavas un strādāt ar āmuru un naglām.  Pirms darba, sadalījāmies pa divi. Vienam to būtu grūti paveikt.” Markusam S. vislabāk patika taisīt barotavas jumtu un pēc tam spēlēt dambreti, kas pagatavota no koka. Megija pateicas par iespēju paveikt šo darbu: „Arī man ļoti patika pats darba process un darba gaita. Mājturības skolotājs un audzinātāja mums palīdzēja.”

Mēs, 4. c klase, sakām lielu paldies mājturības un tehnoloģiju skolotājam Gunāram Verovkinam par atsaucību un lielisko sadarbību ar mums.

Ilze Miglava, 4.c klases audzinātāja

SVEICIENS SVĒTKOS!
2015. gada 17. novembrī

LATVIJAS SIMBOLAM

BRĪVĪBAS PIEMINEKLIM – 80

(atklāts 1935. gada 18. novembrī)

Ojārs Vācietis

Izteiksmīgās lasīšanas konkurss
2015. gada 19. novembrī

dr

12. novembrī Valmieras integrētajā bibliotēkā notika izteiksmīgās lasīšanas konkurss 2. klašu skolēniem “Veltījums Latvijai”. Viesturskolu konkursā pārstāvēja Terēze Evelīna Stepānova (2.a klase, skolotāja Aija Bērziņa), Amanda Cimdiņa (2.b klase, skolotāja Anita Peiča) un Lelde Ķikse (2.c klase, skolotāja Santa Ādamsone). Konkursa pirmajā kārtā skolēni lasīja iepriekš sagatavotu tekstu, bet 10 fināla dalībniekiem dažu minūšu laikā bija jāsagatavojas un jālasa fragments no iepriekš nelasīta literāra darba.

Konkursa noslēgumā visiem tā dalībniekiem bija iespēja iejusties Ziemassvētku gaisotnē, skatoties Valmieras Pārgaujas sākumskolas teātra pulciņa izrādi par Ziemassvētku rūķu nedienām dāvanu gatavošanas laikā.

No mūsu skolas finālā iekļuva Terēze Evelīna Stepānova un Amanda Cimdiņa, un abas ieguva atzinību. Sveicam meitenes un viņu skolotājas!

Vineta Šmite

sk3sk2

Mārtiņdiena
2015. gada 11. novembrī

Visi saka, visi saka:

Mārtiņdiena, Mārtiņdiena.

Kaut varētu Mārtiņdienu

Aiz ausīm noturēt.

( Latv.t.dz.)

Ar šīm un citām Mārtiņdienas tautas dziesmām, skanīgu dziesmu, ticējumiem, piparkūku cienastu mūs Mārtiņdienā pārsteidza mūsu pašu Mārtiņbērni – 2.b klase. Mārtiņbērni, posušies maskās, izstaigāja skolu, paviesojoties gan sākumskolas klasēs, gan neaizmirstot par administrācijas darbiniekiem.

Paldies Mārtiņbērniem –
2.b klasei un
viņu audzinātājai Vinetai Šmitei!

Direktora vietniece
audzināšanas darbā  1.-4.klasēm