Darba svētki Viesturskolā
2018. gada 9. martā

Labs skolotājs nestrādā atalgojuma dēļ, bet tāpēc, ka viņam patiesi patīk darīt savu darbu un viņam tas ir vajadzīgs. Labs skolotājs nevar iedomāties sevi darām ko citu.

Šodien skolā svinam darba svētkus un sveicam skolotājas un skolas darbinieces:

Līviju Kraukli, Aiju Bērziņu, Inetu Lancmani, Gunu Gaili, Ilviju Aizupieti, Laimu Drandi, Aigu Gartmani, Zani Bērziņu, Gintu Līrmani, Ilzi Krasocku, Māru Liepiņu, Anželu Jurāni-Brēmani, Birutu Stori, Silviju Fadejevu, Sarmīti Alliku, Vinetu Šmiti.

Paldies jums, ka jūs mums esat!

Pirmklasnieks
2018. gada 6. martā

Katrai skolai ir savs rūķis,
Kas to naktīs sargā.
Sargā klases un sargā gaiteņus…

Katrai skolai ir savs rūķis.
Dienās viņš neredzams staigā,
Ieskatās klases žurnālā –

Vai rūķi kāds redzējis vaigā?

Katrai skolai, jā, katrai skolai
Savs rūķis – tas tiešām tā ir.
Ja tu paklusēsi, stāvot gaiteņa vidū,

Tad dzirdēsi: pukst viņa sirds.              (Maija Laukmane)

Ar šī dzejoļa vārdiem topošos pirmklasniekus mīļi sveicināja mūsu Skolas rūķi, kas 22.februāra vakarā bija nolēmuši neslēpties, bet pzrādījās, lai sasveicinātos ar mazajiem viesiem, iepazīstinātu ar skolu, kopā piedalītos aktivitātēs… Vārdu sakot – sadraudzētos!

Vakara pirmajā daļā Skolas rūķi stāstīja par skolu, zīmējot un vadot radošo sveicienu, kurā teātra “Sprīdītis” sagatavošanas grupa (1.-4.klases) izspēlēja literāro uzvedumu “Uzzīmēsim skolu!”, dejoja mūsu tautas deju kolektīvs “Viesturietis” un mūsdienu deju grupa “Minerva” (skolotāja Arta Stikāne). Skaisti skanēja skolotājas Ilvijas Aizupietes mācītās dziesmas.

Vakara otrajā daļā bērni ar Skolas rūķiem devās aizraujošā ceļojumā pa skolu, kur tika apmeklētas dažādas pieturas un veikti interesanti uzdevumi. Tikmēr zālē palikušajiem vecākiem bija iespēja klausīties skolas administrācijas unSākumskolas vecāku domes pārstāves stāstījumā, kā arī uzdot interesējošus jautājumus par skolu.

Pasākuma noslēgumā topošie pirmklasnieki kopā ar saviem jaunajiem draugiem – Viesturskolas rūķiem smaidīgi un laimīgi māja sveicienus vecākiem no Viesturskolas skatuves!

Paldies visiem pasākumā iesaistītajiem – rūķiem (Marijai, Izoldei Bernadetai, Lanai, Rūdolfam), sākumskolas audzinātājām, skolotājai Artai Stikānei un Ilvijai Aizupietei un skolas administrācijai!

Topošais pirmklasniek, mīļi gaidām TEVI skolā!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka

Akcija ”Esi formā!”
2018. gada 28. februārī

Lai popularizētu skolas formu nēsāšanu, sākumskolas vecāku dome ierosināja aktīvākajām formu nēsāšanas klasēm sarūpēt veicināšanas balvas.

Lai noskaidrotu aktīvāko klasi, 27. februārī veicām klašu pārraudzības zibakcijas ar lozungu “Esi formā!”

Šajā reizē neapstrīdams līderis izrādījās 2.b klase, kurā 93% no klātesošajiem skolēniem bija apģērbos ar skolas simboliku. Kā nākamā jāpiemin 1.a klase, kurā 82% skolēnu bija tērpušies skolas formās, tai sekoja 2.c klase ar 71% un 4.b klase ar 65%.

Viena šāda zibakcija vēl nav pilnīgs apliecinājums, ka tieši kāda no minētajām klasēm būtu nominējama par pašu formīgāko klasi, tāpēc līdzīgas aktivitātes organizēsim arī turpmāk.

Atbalstīsim sākumskolas vecāku domes iniciatīvu un rūpēsimies par mūsu skolas atpazīstamību!

“Valmiera/ORDO” spēlētāji viesojas Valmieras Viestura vidusskolā
2018. gada 27. februārī

Otrdien, 20.februārī, “Valmiera/ORDO” spēlētāji Eduards Hāzners, Rihards Adiņš un Daniels Gersons projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros viesojās Valmieras Viestura vidusskolā, kurā kopā ar pirmklasniekiem aizvadīja divas sporta nodarbības.

Kā jau ierasts nodarbību ievadā “Valmiera/ORDO” komandas puiši ar mazajiem pirmklasniekiem kopīgi iesildījās, bet tās turpinājumā sekoja stafete ar basketbola elementiem, kā arī gaidītākā izklaide pašu bērnu vidū- kopīgā basketbola spēle. Pēc sportošanas pirmklasnieki neslēpa savu prieku par nodarbībā piedzīvoto, savukārt pašiem basketbolistiem tā bija laba rīta rosme pirms vēlāk sekojošajiem komandas treniņiem. Paldies Valmieras Viestura vidusskolai par jauko uzņemšanu!

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu. Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un kopumā nepilnu trīs sezonu laikā kluba spēlētāji novadījuši vairāk kā divdesmit nodarbību dažādās Valmieras un Vidzemes skolās. Šosezon basketbolisti viesojas sākumskolu pirmajās klasēs, vada sporta stundas, sporto kopā ar bērniem un atbild uz tiem interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgst visu sezonu un tā ietvaros kluba basketbolisti viesosies, vismaz, sešās skolās.

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.

No portāla http://www.bkvalmiera.lv

Foto: Edgars Vaivads

Sveicam!
2018. gada 26. februārī

Sveicam Valmieras pilsētas un novadu matemātikas 5.-8. klašu olimpiādes uzvarētājus!

Olimpiāde notika 16.februārī.

(No kreisās: Dāvids Daniels Liepinš, Pauls Odins Šmits, Alīna Beāte Stepena)

1.vieta

Pauls Odins Šmits (7.b klase)